Transfer Önerileri - Sayfa 204 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Yalniz Kaan akilli cocukmus, gecen sene Düsseldorf ile kontrat uzatirken kendisi özellikle koydurmus bu 2,5 Milyon€ luk opsiyonu kontratina.

31 Mayis'a kadar gecerliymis opsiyon. Bizim Gladbach ve Hoffenheim ilgi gösteriyorlarmis.

Nasil bir oyuncu? Bileniniz bilgilendirsin

Yazilmisti bir ay kadar once

En onemli transferimizin DM oldugunu dusundugumden ve bayagi bir bos vaktim oldugundan yazilan isimlerin son donem maclarina bakiyorum mumkun oldukca

Gercekten Fernando'dan artisi yok gelirse Donk'un yedegi olur gibi geldi bana

Yani daha ozelliksiz bir orta saha oyuncusu izlememistim uzun suredir

Genis ozet baktigim maclar:
Desportivo Aves - SL Benfica, Feb 18, 2019 - Liga NOS - Match sheet
Sporting CP - SL Benfica, Feb 3, 2019 - Liga NOS - Match sheet
FC Porto - SL Benfica, Mar 2, 2019 - Liga NOS - Match sheet
Moreirense FC - SL Benfica, Mar 17, 2019 - Liga NOS - Match sheet

En onemli transferimizin DM oldugunu dusundugumden ve bayagi bir bos vaktim oldugundan yazilan isimlerin son donem maclarina bakiyorum mumkun oldukca

Aydinlattigin icin tesekkurler. Uzak dursun o vakit

Aydinlattigin icin tesekkurler. Uzak dursun o vakit

Uzak dursunluk bir durum yok ama ne katacagi belli olmayan bir transfer

Ne cok iyi pasor, ne cok iyi yer tutuyor, ne cok iyi savunmaci, ne de cok iyi oyun kurucu

Temposu falan da goze batmiyor. Ortalama bir orta saha yani, eldekilerden iyi oldugu da net muamma

Gecen bir Arjantinli bucur attilar buraya mesela cebinden cikarir bu herifi

Uzak dursunluk bir durum yok ama ne katacagi belli olmayan bir transfer

Ne cok iyi pasor, ne cok iyi yer tutuyor, ne cok iyi savunmaci, ne de cok iyi oyun kurucu

Temposu falan da goze batmiyor. Ortalama bir orta saha yani, eldekilerden iyi oldugu da net muamma

Gecen bir Arjantinli bucur attilar buraya mesela cebinden cikarir bu herifi
Eldekilerinden ustun degilse gerek yok demek istedim

Fernando & Mariano ile yollarımızı ayırırız büyük ihtimalle 6-7 mil.€ para geçirebilirsek elimize iyi olur. Bence Nagatomo ile yollarımızı ayırmamız da gerekir ama takım içinde kendisini çok sevdiğimiz için ona ellenmez büyük ihtimalle takımda kalsa bile Linnes 'den bu saatten sonra formayı almamalı

Yunus 'un da sözleşme uzatmaya yanaşmaması ve Fatih Terim 'in onu takım dışına itmiş olması ile %90 o da ayrılır bir 5 mil.€ Yunus 'dan kazanabilsek

Danilo Barbosa => Kiralık + Opsiyon
Sisto => 7-8 mil.€
Rafael => Free
+Orta sahaya bir scout transferi
*Nagatomo 'nun ayrılması durumunda bir sol bek

Muslera
Rafael-Luyindama-Marcao-Linnes
Danilo
Feghouli-Belhanda-Emre-Sisto
Diagne

bu ortadaki üçlü hiçbir bok yapamaz

belhanda ve emreyle 3lü orta saha oynayamazsın git biraz futbol takip et,yada voleybola yönel

belhanda ve emre akbabanın arkasına en iyi dönemindeki meloyu koy yine bi işe yaramaz

gözünüzle izleyin arkadaşlar şu futbolu

Hemen hemen aynı şeyleri yazacaktım fernandonun biraz daha diri hali tekniği daha kötü kesinlikle bu tarz transfere karşıyım.. 30 yaş civarı adam alınacaksa belli bir Avrupa kariyeri olsun en azından

Érick Gutiérrez 'in gelmesini çok isterim 2-3 senedir yakından takip ediyorum gerçekten muazzam bir potansiyeli var. PSV 'de kendisine bir yer edinemedi bu sene tabi Meksika liginden Avrupa 'ya atılmak kolay değil PSV gibi bir takım büyük ihtimalle ümidini kesmemiştir seneye de kadrolarında olmasını isterler ama bir şansımızı denemeyi isterdim

Sene sonunda büyük ihtimalle Belhanda 'nın iyi bir fiyata Arabistan 'a satılacağını düşünürsek gelen parayı Gutiérrez veya Savanier ile değerlendirmek muazzam olabilirdi

Samaris 600 bin euro alıyormuş Benficadan. Hiç izlemedim ama hamza vasat diyorsa doğrudur. Bizim temiz bir pasore ihtiyacimiz var.

Üst Alt