Transfer Önerileri - Sayfa 207 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Sener fena degil, yerli sag bek alip yabanci kontenjani hucum hatti icin kullanabiliriz ama illa yerli alinacaksa ilk tercihim Sangare olur.

Ben kesin yerli alinir diye dusunuyorum kontenjan bize lazim cunku, zaten ilk 11 komple yabanci desek +3 de Donk, Kanat/Orta saha alternatifi, Mitroglou oluyor

Nazim Sangare aslinda o kadar iyi degil bence bir de bonservisi sikinti olur

İki 10 numara ile oynayan takımlara kurulmaya başlıyorum yavaştan hücumda bir kişi fazlasın. Belhanda, Emre ikilisiyle olmuyor haliyle topu kaybettiklerinde 60 metre geri koşuyoruz kapmak için daha pasör daha top tutabilen orta sahalarla oynarız biz bunu.

Ben kesin yerli alinir diye dusunuyorum kontenjan bize lazim cunku, zaten ilk 11 komple yabanci desek +3 de Donk, Kanat/Orta saha alternatifi, Mitroglou oluyor

Nazim Sangare aslinda o kadar iyi degil bence bir de bonservisi sikinti olur
Sozlesmesi 2020'de bitiyor, fazla bonservis istemezler bence.

Iki ilk 11 oynayan stoperlerimiz Ozan ve Serdar'i yollayip yerlerine 2 yabanci stoper alinca hucum hattina yabanci kontenjanindan dolayi oyuncu alamadik, Garry'nin yerini dolduramadik, piyasada alabilecegimiz iyi bir yerli kanat da yok.

Büyük ihtimalle Belhanda satılır o parayla kanat ve orta saha transferi yaparız, Mariano&Fernando ve Nagatomo üçlüsü de topun ağzında olabilir her an ki yerlerine daha genç dinamik oyuncular ile devam etmekten yanayım zaten

En kötü şöyle bir yeniden planlama yapmamız gerekiyor ki Diagne, Emre ve Linnes 'in yeterliliği bile tartışılır

48057.jpg

Büyük ihtimalle Belhanda satılır o parayla kanat ve orta saha transferi yaparız, Mariano&Fernando ve Nagatomo üçlüsü de topun ağzında olabilir her an ki yerlerine daha genç dinamik oyuncular ile devam etmekten yanayım zaten

En kötü şöyle bir yeniden planlama yapmamız gerekiyor ki Diagne, Emre ve Linnes 'in yeterliliği bile tartışılır

48057.jpg

Akbaba da ilk 11 potansiyeli gormuyorum, oraya mutlaka transfer sart.

Yine Marcao ve Luyindama gibi adını sanını duymadığımız ama takım cuk oturacak transferler olsa keşke. İlk geldiğinde gscfutbol ulemaları bu kim o takımın oyuncusuna bu kadar para verilir mi diye zehirli oku atsalar ilk maçında hemen çöp ilan etseler ki o transferin tutmama ihtimali ortadan kalksa. Sonra ilerleyen zamanlarda konularına sık sık girip bu adamı kim getirdiyse Allah razı olsun muazzam topçu yazsak

Çok mu şey istiyoruz ?

Akbaba da ilk 11 potansiyeli gormuyorum, oraya mutlaka transfer sart.
Tabi Diagne-Linnes ve Emre üçü de tartışılır yeterlilikleri, ben üçüne de güveniyorum reis ama bu değil ki sadece bu adamlar yeterli

Kesinlikle kadroyu zenginleştirmemiz gerekiyor, Mariano giderse Linnes 'den başka sağ bekimiz yok Belhanda-Ndiaye-Fernando-Selçuk dörtlüsü giderse elde orta saha olarak sadece Donk-Emre ikilisi kalıyor kadroda sadece ilk 11 için 2 adam değil komple orta sahayı baştan kurgulamak gerekiyor

Üst Alt