Transfer Önerileri - Sayfa 293 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Evet defans yapabilen bi bek almamız lazım sonuçta geri oyuncu ama nagotomo gibisi değil 0 hücum katkısı bi bek diil bize artık daha çok hareketli iyi orta açan Alex Telles gibi bek azım tabi transfer olmadan önceki son senesindeki gibi olmalı son senesinde çok iyiydi ki porto yaptı adam
Kanatlaraysa biri Onyekuru gibi hızlı topsuz oyunda iyi arkaya sarkan ve golcü digeriyse daha çok Bruma gibi yine hızlı oyuna yatkın ama çalım yeteneği olan adamlar lazım
10 numarayaysa tam anlamıyla bize Talisca Alex Teixeria gibi adamlar lazım
Teixeira gelsin 3 belhanda forması aldığım gibi teixeira forması da alırım. Evlattir kendisi 😍

Teixeira gelsin 3 belhanda forması aldığım gibi teixeira forması da alırım. Evlattir kendisi 😍

Yok teixeira gelsin diye demedim ben ya bizde bi Maddison bulmayalım mı bence teixeira yı alıp 30 yaşındaki adama 5 milyon maaş verip 3 sene 4 sene sözleşme yapmak aptalliktan başka bişey olmaz git belcikadan portekizden fransadan bir sürü dolu genç topçular var al gel 1 sene oynat olmadı kirala illaki aldığına gönderirsin jose rodriguez örnek realden aldığımız koşmayacak mücadele etmeyecek sonrasında satamayacağın yaşlı adamlarla takımı doldurmamak lazım illaki alacaksan falcao gibi 1-2 tane süper star al tamam fazlası nelere sebep oluyo görüyoruz bu sene

Ocak ayında kadroyu şu hale getirirsek rahat maç izlemeye başlarız gibime geliyor...

Muslera
Linnes - Ly - Marcao - Mojica
Seri - Nzonzi - Lemina
Andone - Falcao - Onyekuru

Mojica, şart değil. Yerine onun tarz hızlı akan bir sol bek yeterli olacaktır. Onyekuru Monaco'da fazla şans bulamıyor. 6 aylık kiralama formülüne yanaşırlarsa harika olur.

Onun dışında iki bedevi ve veteran babel. El freni bekler 3-5'e bakmadan yollanmalı.

Ocak ayında kadroyu şu hale getirirsek rahat maç izlemeye başlarız gibime geliyor...

Muslera
Seri - Nzonzi - Lemina

Mojica, şart değil. Yerine onun tarz hızlı akan bir sol bek yeterli olacaktır. Onyekuru Monaco'da fazla şans bulamıyor. 6 aylık kiralama formülüne yanaşırlarsa harika olur.

Onun dışında iki bedevi ve veteran babel. El freni bekler 3-5'e bakmadan yollanmalı.

Bizim sorunumuz topçular değil 10 tane daha transfer yapsak yine düzelmeyiz

Muslera
Seri - Nzonzi - Lemina

uyku yokmu bekir

Bizim sorunumuz topçular değil 10 tane daha transfer yapsak yine düzelmeyiz

Evet ama zaten sorun çıkardığını düşündüğüm oyuncuları satalım diyorum.
Belhanda, Fegh, Babel, Mariano, Nagatomo... İlk 11 oynayan 5 as oyuncuyu direk devre arası kovmaktan bahsediyorum. Yani bu 5 oyuncu gittikten sonra formda dikine oynayan lemina ve hızlı akan onyekuru, toparlayıcı nzonzi ve pas dağıtımı yapan seri ile bence sorunlarıımz çözülür.
Yok yine kim giderse, gelirse gelsin çözülmez diyorsak o zaman kapatalım klübü.

Evet ama zaten sorun çıkardığını düşündüğüm oyuncuları satalım diyorum.
Belhanda, Fegh, Babel, Mariano, Nagatomo... İlk 11 oynayan 5 as oyuncuyu direk devre arası kovmaktan bahsediyorum. Yani bu 5 oyuncu gittikten sonra formda dikine oynayan lemina ve hızlı akan onyekuru, toparlayıcı nzonzi ve pas dağıtımı yapan seri ile bence sorunlarıımz çözülür.
Yok yine kim giderse, gelirse gelsin çözülmez diyorsak o zaman kapatalım klübü.

Hoca böyle devam ederse kim gelirse gelsin boş çünkü dediğin isimleri ne kadar rezil olsalar da oynatıyor 1 maç farklı bir şey denemedi hep aynı şeyi yapıp durdu.

bence mariano ve nagatomo'yu alacaklarına karşılık bedelsiz bırakmak isteyeceğiz kabul ederle mi sanmam. belhanda ve faghouli'yi araplara okutup gelen para ile iki hızlı kanat ve bir sol bek almak isteyecektir fatih terim. sağ beke yine linnes geçer.

bence mariano ve nagatomo'yu alacaklarına karşılık bedelsiz bırakmak isteyeceğiz kabul ederle mi sanmam. belhanda ve faghouli'yi araplara okutup gelen para ile iki hızlı kanat ve bir sol bek almak isteyecektir fatih terim. sağ beke yine linnes geçer.
En mantiklisi bu ama 6 ay top oynamayan adamlarin hali ortada.
Bence 2 bek + Onyekuru oncelik olsun. Emre Mor'un gelisimine gore de sag kanat icin karar verilir.

Devre arası sadece 10 numara ve bir kanat lazım TAkım öyle böyle gol yemiyo ,, belhanda acilen şutlanmalı emre babel feghouli ile olamayan kanata hızlı çalışkan bir kanat alınmalı

Üst Alt