Transfer Önerileri - Sayfa 328 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

valla bence şuanda en iyi ekmek çıkabilecek ülke hırvatistan ,sırbistan kısaca eski yugoslavya bölgesi. Gerçi oranın şuanda hakimi italyan kulüpleri ama iyi araştırmalar yaparsak adamların alt yapıları membağ gibi

StFgu9.jpg

Hangilerini alıyoruz? 🤔

Pek transfer konuşulacak zaman değil ama yaz transfer dönemi için 2 oyuncuyu ciddi şekilde istiyorum takıma biri Evander diğeri de Chidera Ejuke. Tabii Lemina'nın takımda kalmasını sağlamak da çok önemli

Falcao, Muslera, Lemina, Seri, Mariano, Feghouli gibi yıldızlara Luyindama, Onyekuru, Marcao, Saracchi gibi yıldız adaylarına sahibiz. Ömer Bayram gibi müthiş bir orta sahamiz oldu. Ryan Donk gibi bir jokerimiz var.

Ne diyim ki Andonemiz var Linnesimiz var. Bu ligin en iyisiyiz

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

James 'i leblebi vererek oynatırız. Falcao 'nun maaşı yüksek. Aurier gelmez. Saracchi kötü futbolcu.
Saracchinin böyle oldugunu demistim bastan. Ama ofansif olarak cok cok daha iyi, ki bunu bastan bizde göstermisti sakatlanmayana kadar. Defansif anlamda bu iste (aslinda daha gaddar bizde kendisini tutmaya basariyor su an). James. Zaten bi hayal. Anca Real yardim ederse

Üst Alt