Transfer Önerileri - Sayfa 359 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

31 Aralık’ta Teixeira boşa düşüyor. Falcao Miami’ye giderse açılan maaş bütçesini yatırabiliriz. Son dönemde Çin’de forvet oynamış zaten. Apo dövmezse alabiliriz bence

izledin mi hiç bizle ismi anılırken top kapan fırlama bi şeydi halen öyle mi acab
Ads-eskişehir maçında izledim.
Çok parlamıyor ama , takımı tutan oyunculardan biri. Ama Eskişehir gibi bir takımda , çok yorum yapılması doğru değil bence.

Hocanın takıntısından dolayı yazdım , isteyip de alamadığı bu tarz oyuncuları bir şekilde tekrar istiyor.
Taylan gibi 150-200 bin euro maaş ile , sözleşme imzalatıp , denemekte fayda var bence.

Tabi bu sezonki performansını değerlendirecek olan teknik ekip.

Duvan zapata Aboubakar mateta tarzi guclu atletik santrafor alinmali

Sözleşmesi bitiyor sene sonunda eğer kriter güçlü ve atletik siyahi forvet ise kendisinden daha uygun bir isim yoktur herhalde

Sözleşmesi bitiyor sene sonunda eğer kriter güçlü ve atletik siyahi forvet ise kendisinden daha uygun bir isim yoktur herhalde
Maci izledin mi bilmiyorum cok acayip tehtid oldu bugun aboubakar hem calim atabiliyor hem hizli hem guclu hem de şutu var. Bu arkadas oyleyse gelsin

Maci izledin mi bilmiyorum cok acayip tehtid oldu bugun aboubakar hem calim atabiliyor hem hizli hem guclu hem de şutu var. Bu arkadas oyleyse gelsin
Hani çalım dribling filan Marega'nın işi değil ama güçlü ve atletik yazmışsın ya reis kendisinden daha hızlı kendisinden daha güçlü çok az forvet vardır Avrupa piyasasında hani ikisinin de birleşimi tuhaf bir adam üstelik kondisyonu maç içinde çalışkanlığı filan farklı bir boyutta

Ama teknik/dribling/top kontrolü/pas becerisi veya kreatiflik filan bunlar Marega'ya göre işler değil :asd: Marega=Bizon

Marega & Luyindama ikilisi birlikte sahaya çıkarsa rakibi incitirler

Yok mu hic kücük liglerde yeni parlamaya baslayan U23 yasinda oyuncular? Sözlesmeleride cok uzun degilse, bonservisleri ve maaslarida cok yüksek olmaz.

Üst Alt