Transfer Önerileri - Sayfa 397 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Babel
arda. Oğulcan
akbaba
Etebo. Ömer Bayram
saracchi marcao donk şener
Muslera

taraftar baskısı olmasa hocanın gönlündeki 11 böyle normalde , kornerler uzak yakın freekick kendi ceza sahamızdan duran top dahil Ömer Bayram a yüklü olacak sekilde.. müthüş müthüş

CPH2067 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ogulcani günahı kadar sevmiyor ama ona kalsa oraya linnesi koyar

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bize hepsinden önce çıktığında gol yada asist yapacak ortasahayı altılayacak döndüğünde rakibi ezecek Riera Eboue gibi bekler lazım , çıkıp marcaoya geri pası yapacak adamlar altyapıda tonla vardır zaten şener linnes Taşdemir saracchi boklu kürekle kovalanmalı derhal hemde

CPH2067 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yedlin iyi tempo beki bir tane de sol beke oyun aklı olan bek almamız lazım yedlinin önüne oyun aklı olan teknik kanat lazim

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Parma Sportif Direktörü açıklama yapmış Galatasaray Hernani ile ilgileniyorlar diye nasıl topçu bilen izleyen var mı

Şu bjknin oynadığı topu görünce çok üzülüyorum son 2 senede en son fb maçında böyle oynadık ondada yarısı kadar anca dikine giden topçun çalım atan adamın varsa çok rahat skor bulursun

Seneye mutlaka kanatlardan birinde nkoudou gibi hızlı çalım yeteneği olan ve şut yeteneği olan kanat şart orta sahayada Fernando gibi süpürücü Sneıjder gibi pasör şutör adam şart

Patrick van Aanholt
Steven Caulker
Alpaslan Öztürk
Salih Uçan
Aytaç Kara
Dorukhan Toköz
Kenan Karaman
Fatih Kuruçuk

Şartları zorlayıp neredeyse imkansız olan Hakan Çalhanoğlu'nu çok isterdim.

Caulker, Van Aanholt, Alpaslan, Salih ve Kenan Karamanı kesin alırım. Salih kaçtı gibi maalesef.

Bonservissiz Benteke mükemmel olur ama çok zor. Talibi çok olacak.

Paramız yok ve olmayacağı için bonservisli oyuncu yazmadım. Eğer takas olursa Efecan Karacanı isterim.

Şu kodumun takımına koşan, mücadele eden, kırılmayan ve yığılmayan oyuncu görmek istiyorum yeter artık. Kılınçın içinden geçiyorlar orta sahada.

VE EN ÖNEMLISI YENI TEKNIK DIREKTÖR.

Muslera
Omar
Caulker
Marcao
Aanholt
Taylan
Hakan Çalhanoğlu
Salih Uçan/Dorukhan Toköz
Kenan Karaman
Mostafa Mohammed
Henry Onyekuru

Yaş ortalaması 25

Okan
Yedlin
Alpaslan Öztürk
Fatih Kuruçuk
Emre Taşdemir
Aytaç Kara
Emre Kılınç
Arda Turan
Kerem Aktürkoğlu
Halil Dervişoğlu

Yedek kulübesi yaş ortalaması 26

Son düzenleme:
Kaan Ayhan, Arda Kizildag, Salih Ucan, Aytac Kara vs yerli kalitesini yükseltmek lazim. Bonservisi elinde olanlardan, küme düsen takimlardan ucuza alinabilecek adamlardan, yurt disinda ilk 11 oynamakta zorlanan adamlardan iyi bir yerli kadrosu cikartilabilir. Süper Lig'den hic bir takimla pazarlik yapilmamalidir.

Üst Alt