Transfer Önerileri - Sayfa 410 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Akbaba denen gerzek geride verilecek maaşla ikna edebileceğin genç yetenek.
Opsiyonlu kiralık alınması elzem olan orta saha.

Tüm transferler bu şekilde hareketli ve teknik oyunculardan oluşmalı.
Oyuncu mal gibi sahada beklemeyecek

Taylan
Emre K
Kerem
Bu oyuncularin yedek oldugu ilk 11 kurmaliyiz. Tabi gelenler net katki verecek oyuncular olmali.
Bu 3 oyuncu da ilk 11'i gayet iyi yedekler. Kerem'i herkes istiyor ve ben de istiyorum ama net sekilde cok toy. Keske videolu anlatabilseydim ama dunku macta duracagi yeri bilse biraz uyanik olsa 2 pozisyona rahat girerdi.

Akbaba denen gerzek geride verilecek maaşla ikna edebileceğin genç yetenek.
Opsiyonlu kiralık alınması elzem olan orta saha.

Tüm transferler bu şekilde hareketli ve teknik oyunculardan oluşmalı.
Oyuncu mal gibi sahada beklemeyecek
Hep ayni isimler dönüyor boyle yeni isimler potensiyel isimler konusulmali

Hocanin oyuncu bulma konusunda güvenim sonsuz ama işte ne oluyorsa akbaba, Aytaç falan dönüyor.
Kulüpte mentalite oturtmamiz gerekiyor. Evet Aytaç- Salih free olursa cuzzi maaşla kaçırma
23 yaş altı potansiyel oyuncuları 2-3 milyo Euro'ya kadar kaçırma.(Kaan-szalai ve coulibaly bu konuda en net örnek) hepi topu sana maliyeti 6 milyon Euro.

Transfer mentalitesini değiştirmemiz lazım.
Babel-falcao-feghoulinin maasina 5 tane oyuncu alabiliyoruz.

Terim'in oynattığı oyun, ekibinin calistirmasi konusunda eleştirsem de verdiği liste konusunda güvenim acayip seviyede sonsuz.

1,5-2 milyon Euro gibi komik miktarlar için oyuncu kaçırmak gerzeklikten öte

Şampiyon olmamamıza bir açıdan sevindim eğer şampiyon olsak Cl diye yine yıldız ama gözden düşmüş isimlerin transferi konuşulcaktı muhtemelen artık 2.likle birlikte transfer politikamız az çok şekillenmiş oldu bence bu yandan bakınca iyi bişey

Yeterki Feghouli-Babel-Falcao gibi yaşlı topçuların sözleşmesinden çıkarsak ve Marcao-Taylan gibi oyuncuların satışını gerçekleştirirsek önümüz açık olur yine.

ayni isimlerin konusulmasinin sebebi free olmalari da bende diyorum emre kilinc varken aytac kara ne yada salih ne hepsi ayni b..un laciverti bana gore. 4 5 oyuncu al ver al ver hep ayni terane. maas az olunca rahat gidiyorlar ama kimse de kolay kllay ogulcan parasina oynamiyor.

SM-A520F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt