Transfer Önerileri - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Cevabına cevap vermeden kaçtın aklımdasın

Şampiyon GALATASARAY Yazdıracağız

Konu ne

images

Emre Can’ı da istiyorduk o zamanlar 5 milyon€ almadık.

O potansiyelde bir adami o yasta Türkiye ye getiremezsin renktas. 5 Milyon falan bunlar maalesef tamamen hikaye, hic bir zaman alma ihtimalimiz yoktu Emre'yi.

Ancak Tolga Cigerci, Baris Özbek falan gibi malin ve kazmanin teki olmali ki Bundesliga veya Almanya dan kismen genc olan bir oyuncuyu alabilesin. Veya ancak altyapidayken daha parlamamisken hem kendisinin hem de ailesinin aklini celebilirsen alabilirsin ama bu da kücük bir ihtimal.

Bundesliga sahnesine cikip da Bayern de Leverkusen da boy gösteren biri gelmez bizim lige kolay kolay. Bütün Alman Ümit Milli takimlarinda oynamis kaptan falan olmus bir adam Emre sonucta, Türkiye ye daha bagli olan adamlar bile 30'undan önce damlamiyor Türkiye ye (örnek: Hamit).

Akli olan kariyer yapmak isteyen gurbetci zaten Alman Milli takimini istiyor ve seciyor, ancak Nuri gibi Hamit gibi kendini Türkiye ye daha yakin hisseden adamlar Türkiye Milli takimini seciyor. Eskiden kizardim ama artik anliyorum Mesut Ilkay Emre gibilerini. Adamlar hakli, sen tüm hayatini Almanya da gecir onlarin Altyapisinda calis didin dur sonra A Milli Takimi seviyesine ulasinca birden Türkler ciksin ortaya gel sen Türksün bizim Milli Takimda oyna desin. Armut pis agzima düs resmen.

Bir tek Korayda sasirmistim nasil alabildik diye. Salak TDker Semihi habire oynatti Korayin yerine, korelttik adami

Üst Alt