Transfer Sezonu Kapanmıştır (GS TV) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Sezonu Kapanmıştır (GS TV)

Açıkçası Forvet transferi yapacağımızı düşünmüyorum. Zaten bir hareket de yok. Gündem dolsun diye bazı isimler ortaya atılıyor. 31 Ocak günü yine Setılmınt agrimınt yalanları ile ve içimizden halledeceğiz avuntuları ile sezonu kapatacağız.

Bu ve bunun gibi embesillere yıllardır anlatamadığımız iki şey var . Çok çok ucuza scout transferleri yapılabiliniyor veya oyuncu kiralanabiliniyor oluşu birincisi. Bunu yapmak yerine mal mal oturan eylemsizlerin o mevkilerde olmaya hakları yok , öbür türlü senden benden ne farkları kalıyor ? İkincisi ise özellikle bu sezon harcamayacağın para , sezon bu kadar lehimize ilerlerken seni şampiyonluktan edip bir dolu gelirden de mahrum bırakacak. O harcamadığın para yüzünden kaç milyon euroluk CL gelirinden mahrum kaldın dandik bir gruptan çıkamayarak. S. gidin bakkal yönetin bu mantıkla , sizleri aşıyor bu işler belli ki. Kesinlikle bu dallamanın direktifle hareket ettiğini düşünüyorum.

adam transfer olmayacak dememiş, öyle rastgele istediğiniz gibi transfer yapılmaz demiş

kaldıki bu olmayacak dese ne olur demese ne olur

yangın tayfa iş başında

Mustafa Cengiz ve Fatih Terim arasında bir soğuk savaş gerçekleşiyor.Bunun galibi taraftar gönlünde her zaman Fatih Terim olacaktır ama hocayı pes ettirmeye , istifa ettirmeye çalışıyorlar.

Abdurrahim Albayrak başkan tarafından tamamen devre dışı bırakıldı , artık yabancı transfer görüşmelerine katılmıyor.

Fatih Hoca'nın verdiği transfer listesine göstermelik tekliflerde bulunulup olumsuz raporu bildiriliyor teknik ekibe.Bir yandan değerli ve maliyetli futbolcuların paraya çevrilmesi için uğraşıyor Mustafa Cengiz.

Serdar Aziz ve Eren konusunda Cengiz ve Terim ayrı düştü.Başkan'ın planı mevcut kadroyu koruyup , Terim'i istifaya zorlamak ve sene sonunda kendi ekibini kurmak.Mustafa Cengiz sürekli Terim'in gölgesi altında kalmaktan sıkılmış , aldığı cezalardan da şikayetçi.

Ünal Aysal'ın yapamadığını ben başaracağım diyor yakın çevresine.

Şu an başkan seviyesinde transfer çalışmaları durmuş durumda , Terim'e altyapı oyuncularını oynat vitrine çıksınlar telkini yapılıyor.

Bu GSTV'de çıkan malumun ilanı gibi program , medyaya yansıyan haberler hepsi Başkan'ın kontrolü altında gerçekleşiyor.

Fatih Hoca çok üzgün ve yalnız bırakılmış hissediyor ama istifa edip , köşesine çekilmek de istemiyor , başarılı olup herkese gözdağı vermek için daha çok hırslanıyor hoca ama takım resmen darma dağın.Hocaya verilen sözler ve neticesinde girişilen transfer harekatı aslında planlı olarak Fatih Terim'i başarısız göstermek için.

Taraftarın sandığının aksine Cengiz ve kurmaylarının tekrar seçim yada koltuğu kaybetme korkusu yok.Yönetimde taraftarı ayak takımı olarak görenler çoğunlukta.

Ya sen ben bile biliyoruz maddi sikintilari bunu söylemesi icin illa birseyi bilmesine gerek yok ki zaten.

Su transfer döneminin gidisatini biraz takip eden herkes az cok tahmin edebilir durumun ne oldugunu.

Onu demiyorum ya
Ben en azindan bitme asamasina yakin 1 2 topcu vardir diye umuyordum.
Adamin konusmasindan sonra baya kestim umudu

Onu demiyorum ya
Ben en azindan bitme asamasina yakin 1 2 topcu vardir diye umuyordum.
Adamin konusmasindan sonra baya kestim umudu

Apo son mactan sonra mi ne demisti görüstügümüz anlastigimiz oyuncular var, ikinci yari bambaska bir Galatasaray izleyeceksiniz diye.

Hakikaten bambaska bir Galatasaray izleyecegiz bu konuda hakli cikacak gibi, forvet yok stoper yok.

adam transfer olmayacak dememiş, öyle rastgele istediğiniz gibi transfer yapılmaz demiş

kaldıki bu olmayacak dese ne olur demese ne olur

yangın tayfa iş başında
Ne yangın tayfası kardeşim.5-6 aydır forvetimiz yok.Rodrigues de gitti.Belhanda'yı da satmaya çalışıyolar.Mali bütçe yoksa scout transferi yaparsın.Belhanda'yı satsalar yerini dolduramayacaklarını biliyoruz.Bu iş böyle finansal olarak transfer yapamıyoruz diyorlarsa bi zahmet Galatasaray başkanlığından istifa edecek.

Ne yangın tayfası kardeşim.5-6 aydır forvetimiz yok.Rodrigues de gitti.Belhanda'yı da satmaya çalışıyolar.Mali bütçe yoksa scout transferi yaparsın.Belhanda'yı satsalar yerini dolduramayacaklarını biliyoruz.Bu iş böyle finansal olarak transfer yapamıyoruz diyorlarsa bi zahmet Galatasaray başkanlığından istifa edecek.
transfer yapmıyoruz diyen yok kendiniz çalıp oynuyorsunuz
forvet olmadığını bizde biliyoruz ama bu işler menajer oyununa benzemiyor, parayı veren alır paran yoksa yeni başkanda bişey yapamaz

Bu yönetim ekonomi açıdan üst düzey bir yönetim ama transferde başarısız.Artılarını eksilerini söylemezsek kendilerini düzeltemezler.Güvendiğimiz için bizi yani taraftarı arkasına alıyo o yüzden rahatlar.Bir Gomis hatası oldu ondan bu yana Fatih Terim ve taraftarın güvenini kazanmak için forvet transferini kampa yetiştirirdi.

Üst Alt