Transfer Yasağı İhtimali ve Forvet Transferi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Yasağı İhtimali ve Forvet Transferi!

Mali durumumuzun iç açıcı olmaması sebebi ile transfer yasağı alabileceğimizin konuşulduğu şu günlerde takımın en eksik görülen mevkilerinden biri olan forvet hattına hala takviye yapılmaması, hatta yapılmak bir kenara herhangi bir ismin dahi takımımızla anılmıyor oluşu bir hatadan da öte bir ihanettir.

Transfer yasağı konusunda kimsenin gözünün yaşına bakmayan FIFA, usülsuz transfer sebebi ile Bracelona, A.Madrid, R.Madrid gibi marka takımlara bile ceza veriyorken, mali durum sebebi ile bizim takıma ihtimas geçmeyeceği çok açık.

Herhangi bir yasak almamız durumunda en az 4 transfer dönemi mevcut kadroya ekleme yapamayacağımız düşünülürse zaten yaşlı olan kadronun bunu kaldıramayacağı çok net ortadadır.

Forvet hattında

Podolski (31)
Burak (31)
Umut (33)

gibi bir hat ile yeni sezona başlamak bu isimlerin 2 sene sonra 33-25 kuşağında hala 11 oynuyor oluşunu izlemek korkutucu bir ihtimal iken, bunu göremeyen yönetim ve teknik heyet Galatasaray'a ihanet etmektedir.

Bu kadroya CL için yeterli diyen Hamza ve onun arkasında duran yönetim düşünsün biz düşüne düşüne ne saç kaldı ne diş...

Transfer yasağı haberlerinin yönetim tarafından uydurulduğu kanaatindeyim .

Biz usulsüzlük yapmadık ki yasak koysunlar yada geçmiş dönem oyuncuların parasını vermemezlikte yapmadık.
Ffp nedeniyle Avrupaya almamaları gerekir.Transfer yasağı değil.

Lanet gelsin yönetime!
Defolma Sırası Sizde ÇAPSIZLAR!

Şubatta kesin transfer yasağı alacağız bence. Avrupa yasağının olma ihtimali bihayli düşük bana göre.
İyi geçirmek lazım su ara transfer dönemini. Yoksa fena patlarız.

Üst Alt