Transferde Son Durum - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transferde Son Durum

İşte Terim'in Transfer Listesi

ee08e3de0fterim2.jpg

Spor Toto Süper Lig’de zirvede yer alan sarı-kırmızılılar’da teknik direktör Fatih Terim’in elinde geniş bir transfer listesi bulunuyor.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: NTV Spor: Imparator Listeyi Verdi. "Shaqiri, Wijnaldum, Matavz, Matias Suarez"

Shaqiri , suarez , yigiti alip kapayalim :D

Cevap: NTV Spor: Imparator Listeyi Verdi. "Shaqiri, Wijnaldum, Matavz, Matias Suarez"

Tim Matavz'ın hiç ismi çıkmamıştı sanırım. Harika olur, harika.

Cevap: NTV Spor: Imparator Listeyi Verdi; "Shaqiri, Wijnaldum, Matavz, Matias Suarez"

yabanci forvet olmaz yahu matavz yalandir , insallah yalandir. bize yerli forvet lazim.

Cevap: NTV Spor: Imparator Listeyi Verdi; "Shaqiri, Wijnaldum, Matavz, Matias Suarez"

Matavz gelmez.

Matias Suarez rüya olur.

Çok güzel bir liste yalnız, bıkmıştım artık isimli transferlerden. Helal olsun Fatih Terim'e, 7-8 milyon euro verilecekse böyle adamlara verilmeli. O yüzden Elano'lar Keita'lar geldiğinde Haldun Üstünel göklere çıkartılırken büyük yanlış yapılmıştı, o yüzden bütün bir Adnan Polat yönetimi ve belki de güncel yönetimin transferlerinde sıkıntı yaşandı. (Reyes) Terim gibi ne istediğinin farkında olan ve bunu empoze etmekten kaçınmayan bir teknik direktörün takımın başında olması güzel sadece şimdilik değil transfer politikasını da artık başlıca değiştirmek açısından.

4 isim de Avrupa'nın önde gelen kulüplerinin kıskacında olan oyuncular. 4 ismin de bonservisi 10+ milyon Euro. 4 isimin alınması da birbirinden zor.

Matavz gelmez.

Matias Suarez rüya olur.

Çok güzel bir liste yalnız, bıkmıştım artık isimli transferlerden. Helal olsun Fatih Terim'e, 7-8 milyon euro verilecekse böyle adamlara verilmeli. O yüzden Elano'lar Keita'lar geldiğinde Haldun Üstünel göklere çıkartılırken büyük yanlış yapılmıştı, o yüzden bütün bir Adnan Polat yönetimi ve belki de güncel yönetimin transferlerinde sıkıntı yaşandı. (Reyes) Terim gibi ne istediğinin farkında olan ve bunu empoze etmekten kaçınmayan bir teknik direktörün takımın başında olması güzel sadece şimdilik değil transfer politikasını da artık başlıca değiştirmek açısından.

elanonun yanlış transfer olduğunu düşünmüyorum, sadece tutmadı o günkü takım arda mafyası, teknik ekip yönetim vs yüzünden, keitayı zaten biliyorsunuz..

Matavz manyak olur soyleyim.. sakiri 10a vermezlerse.. matavzi 10a alabiliriz belki..

Matavz gelmez.

Matias Suarez rüya olur.

Kesinlikle katılıyorum. Bu isimler, hem başarıya aç, hem genç ve uzun yıllar hizmet verebilirler. 29-30 yaşındaki(Elano-Keita-Misi) oyuncular gelince, hem doymuş, hem para için gelen, hem de yaş itibariyle uzun vadede yararlanamayacağımız oyunculardı. Bu tür isimleri alamasak bile, ilk tercih olması gelecek adına umut verici.

elanonun yanlış transfer olduğunu düşünmüyorum, sadece tutmadı o günkü takım arda mafyası, teknik ekip yönetim vs yüzünden, keitayı zaten biliyorsunuz..

elano o paralara alinacak bir oyuncud egildi bence

ayrica iyi bir topcu oldugunu da düsünmüyorum.

brazilya milli takiminda oyniyor diye piyasasi vardi sanki.

Eskiden genç yetenek diye Tomas, Petre, Carrusca, Stancu gibi adamlar listemizde olurdu şimdi de Shaqiri, Wijnaldum falan. Aradaki vizyon farkı inanılmaz boyutlarda.

iyi liste varmış..

wijnaldumla suarezi 15ten fazla vermedikçe klübleri satmaz.

ama shaqiri ile matavzı 10 civarına alabilriiz

hayırlı olsun iyi liste

demekki büyük para ayırmışız transfere

Üst Alt