Transfermarkt Moderasyonunda Yanlı Tutum - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfermarkt Moderasyonunda Yanlı Tutum

Çok saçma değerler var nasıl belirlendikleri belli değil . Oynamayan Arda Güler'in fiyatı sürekli artıyor neye göre belli değil, Altay hatalı gol yiyip duruyor fiyatı artıyor. Fener'de değeri düşen oyuncu olmuyor ne hikmetse. Bizde de iyi oynasa da değeri artmıyor oyuncunun aksine düşürüyorlar saçma. Galatasaray taraftarlarının ciddi şikayet etmesi ve protesto etmesi lazım. İleride benzeri siteler çıkarda yok olur gider umarım.

Kariyerinde anca 20 maç olan Arda Güler admin kontenjanıyla Barça yapmış Yusuf Demir'le aynı değere çıkarılmış. Yunus'tan bile daha yüksek hale gelmiş.
Kariyerinde ilk kez her maç 90dk oynayan Sergio yarı yarıya düşmüş. 3m€'ya alınıp daha topa dokunamayan Joao Pedro 12m€'da sabit kalmış.
Geldiğinden beri her maç 90dk oynayan Torreira düşmüş. King denen zerzevat sabit kalmış.
Büyük takıma transfer olup her maç 90dk oynayan Abdülkerim düşmüş. Szalai yükselmiş.
Kariyer rekoru kıran Kerem düşmüş.

Bu Galatasaray kompleksi hepinize öyle bir kaçacak ki fellik fellik çıkaracak çomak arayacaksınız.

Son düzenleme:
benim kuzenim bu sitede görev alıyor.

açıkcası bjkli olmasına rağmen çok dürüst bir herif. ona da takılmıştım sevilla kemiksiz 15-16 verirken sizin sitede nasıl değeri 14m olabiliyor dedim.

doruk bunlar sadece rakam, hayatını böyle basit şeylere odaklama dedi.

nasıl yani dedim, değeri neyse onu yapın! fener ve bjkli topçulara bol keseden vermesini biliyorsunuz ya dedim.

bana whatsaptan bunu attı, şu an mutlu musun dedi
1663070083034.png

bende yook değilim deyince tekrar eski haline düzeltti.

benim kuzenim bu sitede görev alıyor.

açıkcası bjkli olmasına rağmen çok dürüst bir herif. ona da takılmıştım sevilla kemiksiz 15-16 verirken sizin sitede nasıl değeri 14m olabiliyor dedim.

doruk bunlar sadece rakam, hayatını böyle basit şeylere odaklama dedi.

nasıl yani dedim, değeri neyse onu yapın! fener ve bjkli topçulara bol keseden vermesini biliyorsunuz ya dedim.

bana whatsaptan bunu attı, şu an mutlu musun dedi
Ekli dosyayı görüntüle 178284

bende yook değilim deyince tekrar eski haline düzeltti.

O sırada rakip takım için gelen düzenlemeler;

1663070440609.png

İşin şakası bir yana Lucas'ı hangi kafa düşürmüş acaba, adam geçen sezon Fıo ile taş gibiydi, piyasası bile yükselmiş, burada da oynadığı her maç maçın adayına aday performans sergiliyor. Komedi.

Edit: Sergio'yu yeni gördüm. İnsan utanır şunu ayarlarken. Bu adamın bu kadar değer kaybı yaşaması için tepesine meteor falan düşmesi gerekiyor.

Üst Alt