Transfermarkt Moderasyonunda Yanlı Tutum - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfermarkt Moderasyonunda Yanlı Tutum

Fenerlileri düşürmüşler bizimkileri arttırmışlar başlarına taş mı düştü. :asd:
neyi düşürmüşler dayı? Gıdım gıdım düşürmek düşürülmüş mü oluyor? Nelson'u 19m dan 15e düşürmüşler. Yaklaşık %25 kayıp demek. Fenerdeki Samet'i 300k düşürmüşler serdar aziz'i 500k düşürmüşler. Bartuğ ve Crespo bir bok oynamadı değerleri sabit kaldı ama bizde forma yüzü gören Kerem Demirbay 1.3m düşürülmüş. Eyüp'ü bile düşürmüşler maç oynamadı diye mi yani. Gıdım gıdım düşürmüşler dediğim gibi.

Bizi toplam 14m düşürmüşler. Feneri 5m. Aradaki fark 9m azalmış oldu yani

Nasıl oldu da ilk kez adaletli bir arttırım yapmışlar şaşkınlıklar içindeyim.
Yav yine az Boey Şampiyonlar Ligi'nde form açısından en iyi sağ bekine seçildi.Diğeri Uefa Avrupa Konferans Ligi'nde oynadı.Boey'in piaysa değeri 25 milyon euronun üstünde olması gerekiyodu Ferdi'nin ise piyasa değeri 15 milyon euro olmalıydı en fazla.Bu 2 Lig'de oynayan futbolcuların değerleri böyle ama bu 2 futbolcu için orantısız ayarlamışlar..

Yav yine az Boey Şampiyonlar Ligi'nde form açısından en iyi sağ bekine seçildi.Diğeri Uefa Avrupa Konferans Ligi'nde oynadı.Boey'in piaysa değeri 25 milyon euronun üstünde olması gerekiyodu Ferdi'nin ise piyasa değeri 15 milyon euro olmalıydı en fazla.Bu 2 Lig'de oynayan futbolcuların değerleri böyle ama bu 2 futbolcu için orantısız ayarlamışlar..
az olsa ne çok olsa ne
transfermarkt'a göre mi bonservis veriyorlar?

Süper Lig'in en değerli oyuncusu Sacha Boey oldu. İlk 15 oyuncu içerisinde Galatasaray'dan 10 oyuncu yer aldı.

1- Boey: 22M €
2- Ferdi: 20M€
3- Tete: 20M€
4- Icardi: 20M€
5- Szymanski: 20M€
6- Fred: 19M€
7- Kerem: 17M€
8- Zaha: 17M€
9- Gedson: 17M€
10- Cengiz Ünder: 16M€
11- Davinson: 16M€
12- Torreira: 16M€
13- Nelsson: 15M€
14- Ndombele: 15M€
15- Onuachu: 13M€

Bence bu Fb devre arasında Szymanski'yi satar.Sezon sonuna kadar formsuz olma ihtimalinden dolayı talibi varsa 1 an önce satmak ister..

Fenerli futbolcuların her sene amansız övülmesi bir medya projesi olmalı.

Szymanski'nin ederi maksimum 9 milyon Euro. Fransız - İngiliz falan olsa neyse. O pasaportları daha değerli yapıyor bu site. Ama Polonyalı bir de adam.

Üst Alt