Tribünler Çok Kötüydü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tribünler Çok Kötüydü

Zengin bebeler 500 liraya maça gittiler olacağı bu.

Tribünleri gördünüz yakın çekimlerde. Kadın erkek eşitsizliği yapmak istemem ama makyajlı karılar orada maç izlerken biz evimizde sinir krizi geçirdik hakeme tepki veremiyoruz diye.
cidden o neydi arkadaş trübünün yarısı kadındı bunlar biletleri kimlere satmış anlamadım. yarısı zengin veleti yarısı kadın olan tribünden nasıl bi baskı kurması beklenebilir ki

beğenme nefret et ama kabul edelim şu maç kadıköy'de olsa bunların o çirkef seyircisi o penaltıyı çaldırırdı satılık cücü ye

Yani tribünlere de çok kızamıyorum açık konuşmak gerekirse :red: İlk 10 dakika dışında takım o kadar korkak ve gergin bir görüntü verdi ki bu tribünlere de sirayet etti. Bunun sorumlusu Tudor denen hırvat sığırıdır.

Yani tribünlere de çok kızamıyorum açık konuşmak gerekirse :red: İlk 10 dakika dışında takım o kadar korkak ve gergin bir görüntü verdi ki bu tribünlere de sirayet etti. Bunun sorumlusu Tudor denen hırvat sığırıdır.

Takimi itecek tribun ama. fenerin bu sekilde top oynamadan tribun baskisiyla kazandigi en az 10 derbi vardir

de21c3994aa9e488ab8dbe2b21a81298.jpg

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Takimi itecek tribun ama. fenerin bu sekilde top oynamadan tribun baskisiyla kazandigi en az 10 derbi vardir
Orası öyle tabi ki ama takımın durumu da sıkıntılıydı. Taraftar takımdan çok şey bekliyordu lakin olmadı. Ultralar tasfiye edilip yeni bir tribün oluşumu için çaba gösterilmezse bu durum böyle gider diye düşünüyorum. Koreografilerini de "Saldırrr Gaaaalaaaaaaataaasaray" tezahüratlarını da alsınlar defolup gitsinler artık diyecek bir şeyim yok.

Harbiden de fenaydı ya. Hani insanlar gitmiş, laf etmek istemem ama tribünde 20bin kişiden daha çok ses çıktığı ve daha küçük maçlar oldu.

Kadın madın bırakın bu isleri... Hepimiz biliyoruz ki orda adam gibi takıma destek olmayı tepki vermeyi bilen 10,000 kişi o stadı fenere dar ederdi

XPERIA X

Hepsine yazıklar olsun hepsi zengin züppesi instagram bebesi instagrama fotoğraf atıcam diye maça girip çıkan zengin züppeleri tanıyorum ben allahın belaları vallahi 10 bin kişilik stadı olmayan göztepe taraftarı bu hakemide bu maçıda alırdı. Elime bi mikrofon alıp o 50 bin kişiye bi güzel küfür etmek isterdim bu kadar aciz bi taraftar topluluğu olamaz allahın belaları 2 tane uğultu cıkarın be bir pozisyona itiraz edin feguli ile ndyaye 2 defa ellerini kaldırdılar ayaklansın diye hiç birinin umrunda olmadı.

Taraftar rezaletti bugün. Çoğu sarhoş gelmişti herhalde maça. Bildiğin uyudular maç boyu.

Adam 1000 lira bayilmis. ister icer ister sicar. size ne kardesim?
neyse bugune de sukur. millet tribunde oturmasin ayakta kalip bagirsin diye milletin koltuklarini tuvaletten uzattiklari hortumla islatan amigolardan bugunlere gelmekte bir gelisim.
Sen bes kurus kulube para katkin olmasin, nette beles nerde izlerim diye link ara.. sonra taraftar rezildi. guzel.
ama Emre sen odada cekyatin uzerinde ayaklarin havada popcorn ve cipsinden fistigindan birandan tadarak izlerken muhtesemsin!

Adam 1000 lira bayilmis. ister icer ister sicar. size ne kardesim?
neyse bugune de sukur. millet tribunde oturmasin ayakta kalip bagirsin diye milletin koltuklarini tuvaletten uzattiklari hortumla islatan amigolardan bugunlere gelmekte bir gelisim.
Sen bes kurus kulube para katkin olmasin, nette beles nerde izlerim diye link ara.. sonra taraftar rezildi. guzel.
ama Emre sen odada cekyatin uzerinde ayaklarin havada popcorn ve cipsinden fistigindan birandan tadarak izlerken muhtesemsin!

Boş yapma dallama.

Bu arada koreografi resmen rezildi. Anlatılmak istenen siz kötüyken rakiplerin iyi görünüyordu, sen iyi olunca bak çöktüler. Ama bu kadar kötü anlatılır, diz çökmek ne demek lan sen kendi takımına nasıl yakıştırıyorsun böyle bir şeyi malo.

Kesinlikle katılıyorum. Bende maçtaydım önümdekiler maç boyu instagrama fotoğraf attılar canlı yayın yaptılar. Ben kendimi parçaladım hatta bir ara sinirden telefonu fırlatacaktım cüneyt şerefsizine. Yönetimde suçlu bunda. Kareografiyide hiç beğenmedim çok mantıksız yani ne gerek var şuan böyle birşeye takım sanki kötü gidiyorda ayağa kalk falan. Daha anlamlı birşey olabilirdi.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt