Üye Görüşü - Tribünlerdeki Alçak Tezahüratlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Tribünlerdeki Alçak Tezahüratlar

İsmini bile dile getirmek istemediğim terörist elebaşının ismini kullanarak yapılan tezahürarlar karşısında nasıl bir tepki oluşturulacak ?

Her hafta tek bir eğlencemiz var, maç anı bittikten sonra saat sayar hale geliyorum.

Ancak şu alçakça tavır karşısında bir adım atılmalı, tek tek o kişiler bulunup yasal süreçler başlatılmalı.

Ne düşünüyorsunuz ?
bence bu işi çözebilecek tek kişi en üst makam. direkt cumhurbaskanı çıkacak açıklama yapacak bu dakkadan sonra bir yönetici twitter,resmi site vs sosyal medya ortamından terör örgütü reklamını yaparcasına paylasım yaparsa puan silme cezasına kadar yaptırım yapılacak diye. seyirciler aynı şekilde terörist başının adını şarkı eşliğinde söylerse ilk iç saha maçı sorgusüz sualsiz kapatılacak. başka şekilde çözülemez artık bu nokta.

Bunun önüne geçemezsin Ali koç denen it gibi adamlar olduğu sürece. Kendilerinin tescillenmiş şikesine karşı bize de bir bok bulmaya çalıştılar, 2 futbolcu üzerinden tüm camiaya bok atıyorlar.

Asıl malûm terör örgütü ile iç içe olan kendileri. Biz de onlara aynısını yapacağız. Bukadar basit.

Şu tezahüratlara bir de Ali Sami Yen'i dahil ettiler. Aklıma yine geldi kudurdum. Tam şerefsizler. Şu olay için savcılık soruşturma başlatsın diye Başkan ve Liselilerin tamamı bir olmalı. Savcılık mutlaka soruşturma başlatmalı!

Bu gibi taraftarı az olan kulüplerin bizim Maç öncesinde ve Maç'ta gidip tezahürat yapıyolar.Taraftarları fazla olan 1 kulüpte böyle yapamazlar.Mesela Karagümrük'ün taraftarı normalde daha fazla ama statları olmadığı için başka 1 statta oynayınca taraftarları daha az geliyo Maçlar'a..

Vinicius’un attığı galibiyet golü sadece rakibin kalesine girmedi, gerek tribünde gerek tv başında camiamıza küfrederek, iftira atarak maçı izleyen tüm Galatasaray düşmanlarına girdi.

İsmini bile dile getirmek istemediğim terörist elebaşının ismini kullanarak yapılan tezahürarlar karşısında nasıl bir tepki oluşturulacak ?

Her hafta tek bir eğlencemiz var, maç anı bittikten sonra saat sayar hale geliyorum.

Ancak şu alçakça tavır karşısında bir adım atılmalı, tek tek o kişiler bulunup yasal süreçler başlatılmalı.

Ne düşünüyorsunuz ?
bugüne kadar her seferinde olduğu gibi, yaptıkları alçaklıklar onlara mutsuzluk olarak geri dönecektir.

Bu alçak Fenerbahçe başkanı ve yöneticilerinden karakterlerine yakışan bir organizasyon. Öyle aşağılık bir oluşum var ki karşımızda futboldan tiksindirdiler resmen. Şampiyon olup bunların da kıçına tekmeyi basmalıyız.

Üst Alt