trt spikeri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

trt spikeri

Lan ispanyol kanalinda izliyorum
Bizim maclarda goygoy yapiyorladi,genelde skici maclarda yaprlar
Kendi maclarinda da baya bir objektif olmalari da hosuma gidiyor

-gencler ,tecrube eksik
-Luis henrique sahada kendisinin oynadigini dusunmesi disinda gayet iyi
-ucuz bir kirmizi yediler(isvicre maci)
-morata ismini eskittik,vamos alvaroo ,yapabilirsin hahaha diye gulmeleri
-italyayi 3.bolgeye hapsettik cunku adamlar onu istiyor kontraya dikkat
Vs vs

bizim spikerlerin yanli anlatmasi falan bi acayip geliyor bana
Madridi 3-2 yendigimiz maclarda falan
Adamlar paso futbolu ovuyorlardi mesela
Yada yenildigimiz de idmana gelmis bir gala izledik diye goy goy yapmalari

Lan ispanyol kanalinda izliyorum
Bizim maclarda goygoy yapiyorladi,genelde skici maclarda yaprlar
Kendi maclarinda da baya bir objektif olmalari da hosuma gidiyor

-gencler ,tecrube eksik
-Luis henrique sahada kendisinin oynadigini dusunmesi disinda gayet iyi
-ucuz bir kirmizi yediler(isvicre maci)
-morata ismini eskittik,vamos alvaroo ,yapabilirsin hahaha diye gulmeleri
-italyayi 3.bolgeye hapsettik cunku adamlar onu istiyor kontraya dikkat
Vs vs

bizim spikerlerin yanli anlatmasi falan bi acayip geliyor bana
Madridi 3-2 yendigimiz maclarda falan
Adamlar paso futbolu ovuyorlardi mesela
Yada yenildigimiz de idmana gelmis bir gala izledik diye goy goy yapmalari

Aynen Alman kanallarinda da böyle. En azindan iyiye iyi kötüye kötü diyecek kadar objektifler adamlar.

Biz de ise kötü oynadigimiz maclarda bile iyi oynadigimizi ama cok sanssiz oldugumuzu iddia edecek kadar kayisi koparmis spikerler. Futbolumuzun her alaninda oldugu gibi bu alanda da net bir kalite eksikligi var.

Futbol spikerlerinin nasıl rezil işlere imza attıklarına Euro 2020'de şahit olduk. Ancak tenis spikerleri çok başarılı. Ses renkleri de gayet iyi. Wimbledon'u yayın varsa TRT'den takip ediyorum. TRT'nin yayını vermediği maçları mecburen S Sport Plus'tan izliyorum. TRT tenis spikerleri, S Sport Plus spikerlerini cebinden çıkarır.

Futbol spikerlerinin nasıl rezil işlere imza attıklarına Euro 2020'de şahit olduk. Ancak tenis spikerleri çok başarılı. Ses renkleri de gayet iyi. Wimbledon'u yayın varsa TRT'den takip ediyorum. TRT'nin yayını vermediği maçları mecburen S Sport Plus'tan izliyorum. TRT tenis spikerleri, S Sport Plus spikerlerini cebinden çıkarır.

tenise spiker mi lazım avut fln der en fazla

gayed güzel spikerler var bunları grup maçlarında gördük ama bu adam yıllardır bu işin içinde olduğundan tecrübeli diyip torpil geçiyorlar en önemli maçlara atıyorlar

ama bu adam artık yaşından dolayı sunamıyor trt çok büyük bir hata yapıyor. ya adamın emekli olması lazım ya da levent özçelike başka iş versinler trt'de. ercan taneri bilirsiniz o da çok güzel sunardı ama 2010'lu yıllarda bi ara başladı ama adam bitmiş eski hali yok

Üst Alt