Trt spikerinin ibretlik İngilizcesi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trt spikerinin ibretlik İngilizcesi

Cevap: Trt spikerinin ibretlik İngilizcesi

Bu yine ingilizceyi konuşamıyo la gülmeyin.. Fb'nin şike olayları çıktığında biri metris cezaevinin önünden canlı yayına girdi türkçeyi bile konuşamıyordu o dingil herif.. Zahit aZman trt'yi perişan etmiş kim varsa gereksiz olan doldurmuş o adamlarla..

ergen tribine girmis iste. istifa ettim diyerek kendini haklı cıkarma cabası.

İzleyemiyorum böyle konuşmaları. Geçen sezonu bizim ingilizce bilmeyen ingilizce tercümanımız yüzünden teknik direktör konuşmalarını dinleyemeden geçirdim.

Sırf bu yüzden yerli hoca taraftarıyım. Fatih Hoca gittikten sonra da bir Türk almak lazım ve böyle de devam etmeli kanımca.

İstifa etmesine üzülenler olmuş.Saçmalamayın arkadaşlar TRT çalıştığı yer.Milyonlara hitap ediyor o röportajda.Bilmiyorsun madem çıkmayacaksın.İngilizceyi aksanıyla konuşabilen onca insan varken onu göndermeleri TRT'nin sadece hava durumu kanalı olduğunu ispat eder nitelikte.

Dalga geçiyoruz ama İtalyanlar-Fransızlar kendi dillerini dayatıyor gittiklerinde. Neyse müstehak bizim gibi 3.dünya ülkelerine.

nasıl bir özgüvense artık o ingilizceyle röportaj yapmaya çalışıyor adam sırf bunun için bile tebrik edilmesi lazım.. :D

İzleyemedim. 10 saniye sonra, Guus adamın yüzüne bakınca kapattım. bu ne ya

çok komik birşey değil mi? sanki dünya tarihinde ilkmiş gibi bu kadar büyütülen bir olay sonucunda istifasını vermiş trtye. evet evet denilmeyen şey kalmamış torpilinden tutunda zeka seviyesine kadar . bir ailenin ekmeğiyle oynamak böyle baist birşey işte ne yazıkki ..

Komik değil bu kadar donanımsız yola çıkmak çok ilginç. Bu kişinin suçu yok, bu kişiyi eline mikrofon verip git röportaj yap diye gönderende suç! Böyle bir durumda insan torpil olmadığını nasıl düşünebilir? Bir ailenin ekmeğiyle bizler değil o röportajı yapmaya gönderen kişi oynadı. Bizler olup bitmiş bir olayın üzerine yorum getirdik. Bir insan ingilizce bilmeyebilir, bilecek diye birşey yok ama tüm dünyadaki sporseverlerin izleyebilmesi muhtemel bir röportajı yapmaz o kadar seri bir ingilizcesi yoksa.

Üst Alt