trt spor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

trt spor

en uyduruk kaynaklardan biridir ve tv kanalida mac özetleri ve 1 kac yorumcu disinda oldukca kalitesizdir. hünkar mutluyu ayri tutuyoruz.

TRT Spor 2

OX2TeS.jpg

akşam 2008'de oynanan Hertha maçının tekrarını verdiler. Benim de sevdiğim maçlardan biridir, maçı izlerken bir anda şoke oldum.. Neden?

Maçın 23.dakikası civarı top orta saha civarında spiker Yalçın Çetin'de o ara 1999 yılında oynanan maçla ilgili bilgi veriyor. Sonra 3-4 saniye ses gitti, Okan ve Tugay'ın golleriyle 4-1 kazanmıştı dedi. O an ne olduğunu anlamadım, sonra bir baktım 2 golü hakan şükür atmış..

Kendisinin olduğu maçların verilmemesi, isminden bahsedilmemesine alıştık ama 2008'de oynanan maçta ulu orta yerde spikerin 2-3 saniye ismini söylemesi bile artık sansürleniyor.

Herhalde pek kimse izlemediği için veya o an anlamadığı kimse bahsetmemiş ama benim dikkatimi çekti.

Mesela Bulgaristan'da Stoichkov veya Berbatov böyle bir şey yaşasa yok artık falan derdik 10 sene önce. İşin ironik kısmı 10 sene önce hakan şükür, trt yorumcusuydu.

Hayat enteresan ama Türkiye daha enteresan. Dün güçlü sandığın, bugün yok olmuş; Bugün yok olduğu sandığın yarın zirveye çıkmış.. 60-70 senedir ülkenin özeti bu aslında.

Üst Alt