trt | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
geçen açtım Kuttul amareyi dizi yapmışlar kan gövdeyi götürüyor millet birbirine balta saplıyor. Kan görüntüleri var. Rtük şimdi trt ye ceza veriyor mu bu sahneler için hiç sanmıyorum.

Ülkenin durumu gibi bu gereksiz kurumun hali de içler acısıdır. Liyakattan uzak, devlet değil hükümet yandaşı, yalanın bini bir para, hamasi propagandalar ile hayal aleminde olanların mastürbasyon kurumu haline gelmiştir. Bu saçma kurumun da yükü tıpkı diyanet gibi sürekli hakaret ettikleri ve yok saydıkları hatırı sayılır bir vatandaş kitlesinin cebinden çıkmaktadır, ne için? Şu yapılan haberlerin rezilliğine bakın;

https://www.youtube.com/watch?v=epFO_0byu7g

Buna ek olarak bulamadım, belki kaldırılmıştır evet buna güçleri yetebilir ama hafızamızı silemezler ya en azından şimdilik. Sağlık işçileri greve gidiyor ve pek kıymetli devlet kanalımız bunu haber haline getirmek istiyor, kurgu ile tabii anlaştıkları biri kapıdan giriyor ve anında geri çıkıyor kurguda burayı atmayı unutmuşlar veya nasılsa her şartta inanıyorlar diyerek koyun denilince zoruna giden kitlenin buna da inanacaklarını bildikleri için o haliyle yayınlayıp ne oldu kapıda mı kaldınız bugün gelenler içeri giremedi, girse de hizmet alamadı tadında haber yapıyor... Neyse zaten saymakla bitmez işte her zaman olduğu gibi bunları ifade edenler suçlu olur yapanlar yerine, burada işler öyle.

Üst Alt