TRT'den Bomba İddia - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TRT'den Bomba İddia

TRT de başlamış bizimkilerin kafasını karıştırmaya.

Yok böyle bir şey. Galatasaray olarak size en iyi cevabı sahada vereceğiz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cevap: Trtden Bomba İddaa

Platini kendisi demedi mi yahu "şikeye bulaşmamış takımlar niye rahatsız olsunlar ki" diye? Germeye çalışıyorlar ortalığı. Laf birinci ağızdan çıktıysa korkacak bir şey yok diye düşünüyorum.

yav o zamanki dediğiyle bu zamanki bir mi, tff dansöz gibi kıvırıyo, uefada hepten bıktı artık. tüm ülkeyi men edip kurtulayım diye düşünüyolardır kesin

Cevap: TRT'den Bomba İddia

yarın ayrıntılarını vercegını söyledı kaynak cıddı falan dıye bıseyler konustu,

arkadas bu ülkede gerceklerı yazacak dürüst ilkeli bı yayın organı varmı devlet kanalı ıddaa edıyor bunu iyice paranayak ettıler mılletı

Koskoca TRT reyting derdine düşmüş. Az sonra açıklayacağım, yarın açıklayacağım vs vs.

Sırf milleti meraklandırmak, izleyici çekmek için yapılmış bir uygulama gibi duruyor. Yazık..

Koskoca TRT reyting derdine düşmüş. Az sonra açıklayacağım, yarın açıklayacağım vs vs.

Sırf milleti meraklandırmak, izleyici çekmek için yapılmış bir uygulama gibi duruyor. Yazık..

tamamda bu bindigin dalı kesmek olur ben yarın izlerım ama ondan sonra asla ızlemem artık bu kanalı,

bu daha buyuk aptallık degılmı

Bence süper olur.

Aklı başında her taraftar artık yeter der futbola 1 kuruş parasını aktarmaz(türk futboluna)

Türkiyedeki futbol sektörü gerçekten biter bunu görmekten de inanılmaz bir haz alırım. (Böyle bir saçmalıkla bizi de cezalandırırlarsa)

Fenerbahçe kendi kendini dünyanın en büyük kulubü ilan eder, enayi taraftarlarını kandırmaya devam eder.

dün sansalı dınledım markusa nasıl baskı yapıyor öyle ,neymiş burdakı herkes gorur gormez pozısyonu ofsayt demıs ,merkusta kapagı ıyı koydu ofsayt dedgımız bazı pozısyonlar ızleyınce olmadıgını göruyoruz

sözun özü şu ülkede yalanlar gerceklerden daha cok prim edıyor

Yahu beyler kaynak Trt panik yapmayın

Hiçbir hükümet hiçbir federasyon böyle birşeyi göze almaz Türk takımlarının değil 2 yıl 1 yıl men edilmesi bile kıyameti koparttırır...

Şikeyi yapan fenerbahçe ama kurunun yanında yaşıda yakacaklar suçsuz Galatasarayıda yakacalar var mı la öyle :D

Bunlar bilinçli propagandalar fenerbahçenin Avrupaya gitme şansı zaten yok çünkü UEFA almayacak onları bunu fenerbahçeli oyuncularda biliyor ama bizim oyuncularımızın kafasını karıştırmaya çalışıyorlar

tamamda bu bindigin dalı kesmek olur ben yarın izlerım ama ondan sonra asla ızlemem artık bu kanalı,

bu daha buyuk aptallık degılmı

Diğerleri için "ceza alacaklar" derler. Bizim için de az kıvırırlar, "şike ile alakası olmayanlar büyük ihtimale ceza almayacaklar" derler tamamdır.

Bi kere 2 yil ceza gelmez. Gelirse suresiz men gelir ta ki cezalari verene kadar. 2 yil sonra sanki bu takimlar temiz olacak, Allah akil versin.

adı geçen takımlara ve milli takıma ceza geleceğini düşünüyorum. bu ceza da bence 2 seneden daha fazla olacaktır.

Üst Alt