TRT’nin Yasakladığı Bazı Şarkılar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kimse kürtçe şarkıları sevmek zorunda değil. ırkçılık başka bir şey fikir, zevk özgürlüğü başka. bende kürtçe şarkı dinlemekten hoşlanmıyorum, bu ırkçılık yapmak demek değildir.

kimse sana dinle demiyor. Yasaklamak irkciligin agbabasi. Yasaklamakla, dinlememek elma ile armut gibi.

önce okudugunu anla, sonra yorum yap, fikir belirt.

Cok yazik. Türkiye Cumhuriyeti'nin nüfusundan daha fazla görüntülenen SILA sarkisini dinlemekten büyük keyif aliyorum ayrica. Son yillarda verdigi tek dogru karar Eurovision'a katilmamamiz, onun haricinde tasvip edilecek hic bir tarafi yok. Eski genel müdürüne bakarak net fikir sahibi olabilirsiniz, zira onun döneminden farkli bir dönem gecirmiyor suan. RTÜK, internette sansürsüz yayinlanan dizileri sansürlü hale getirdi ama Adnan Oktar gibi bir müptezelin ve Akit Televizyonu gibi din, devlet ve millet düsmani bir kanalin lisansini hala iptal etmedi.

YouTube

Bulup bu gösterinin tamamini izlemeni tavsiye ederim.
Ayrica bu vesile ile Zeki Alasya´ya tekrardan rahmet, Metin Akpinara uzun ömürler diliyorum.
Iki büyük usta, iki büyük insan.

Amin abi.

İki büyük usta iki büyük insan gerçekten. Samimiyetle ari bir dil ile insanları güldürebilmek böyle bir şey işte, günümüzde böyle saf ve duru eğlenceyi pek göremiyoruz maalesef.

EDİT: Bu arada programın tamamını bulup izleyeceğim. :hat:

Son düzenleme:
Yanlis hatirlamiyorsam Sila bayagi bayagi muhalifti, bunun da etkisi vardir bu kadar sarkisini hedef olarak görmelerinde bence.

Tam liste

f1.jpg
f2.jpg
f3.jpg
yt.jpg

turkce - kurtce diye de ayirmislar kafamiz karismasin diye
good stuff

Cok yazik. Türkiye Cumhuriyeti'nin nüfusundan daha fazla görüntülenen SILA sarkisini dinlemekten büyük keyif aliyorum ayrica. Son yillarda verdigi tek dogru karar Eurovision'a katilmamamiz, onun haricinde tasvip edilecek hic bir tarafi yok. Eski genel müdürüne bakarak net fikir sahibi olabilirsiniz, zira onun döneminden farkli bir dönem gecirmiyor suan. RTÜK, internette sansürsüz yayinlanan dizileri sansürlü hale getirdi ama Adnan Oktar gibi bir müptezelin ve Akit Televizyonu gibi din, devlet ve millet düsmani bir kanalin lisansini hala iptal etmedi.

YouTube
Cok güzel söylüyor be murhanim.

YouTube

Üst Alt