True Detective - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

True Detective

Alexandra Daddario'dan bahsediyorsun sanırım. Polislerden birinin kucağına oturuyor, üstünü çıkarıyor falan. İzlemiştim bir ara bir yerlerde :red:

Ayrıca castta Michelle Monaghan'ın olduğundan da haberim var. Sevdiğimiz bir ablamızdır. Herifin biri de onu tezgaha dayayıp arkadan veriyordu odunu :red:

Konunun bir kısmına hakimin anlayacağın gibi :D
Herifin biri dediğin diziyi taşıyan adam.

İlk sezonun diyalogları neydi yav öyle... Bir daha zor gelir bunun gibisi.

Edit: İkinci sezon nerden çıktı yav.

Son düzenleme:
İkinci sezon da fena değildi aslında ama ilk sezon çıtayı o kadar yüksek bir yere koydu ki...
İkinci sezonun jenerik müziği de efsanedir. Birçok kişi 2. sezonun müziğini yavan buluyor lakin ben çok beğenmiştim hatırlıyorum.

Dediğin doğru tabi o ayrı konu. İlk sezon oyunculuklar da kurgu da bir başkaydı. İkinci sezon kalite biraz düştü lakin yine de fena değildi.

Season three will tell the story of a macabre crime in the heart of the Ozarks and a mystery that deepens over decades and plays out in three separate time periods. Ejogo will play the female lead, Amelia Reardon, an Arkansas schoolteacher with a connection to two missing children in 1980. Ali (Moonlight) stars as Wayne Hays, a state police detective from Northwest Arkansas.

heralde ilginc birsey olacak

breaking bad'dan sonra hiçbir diziyi bir defada izlemeyecem, sindire sindire izleyecem demiştim ama yine engel olamadım kendime.

Breaking Bad'ı bitirdikten sonra 2-3 gün rüyalarıma gelmişti. Bu da öyle olacak sanırım.

breaking bad'dan sonra hiçbir diziyi bir defada izlemeyecem, sindire sindire izleyecem demiştim ama yine engel olamadım kendime.

Breaking Bad'ı bitirdikten sonra 2-3 gün rüyalarıma gelmişti. Bu da öyle olacak sanırım.
Ben Breaking Bad dizisinin son sezonunu uzun süre izleyemedim, yapamadım, yüreğim el vermedi. İzledikten sonra ağladım.

Tüm sezonları 2 haftada temiz gömmüştüm söylemesi ayıptır. Bir süre ciddi bir boşluk oluyor hakikaten anlamlandırmak mümkün olmuyor. Lakin o kadar olmasa bile aynı hikayeden olan ve tanıdık karakterler bulabileceğin bir yapım daha var. Breaking Bad'in spin-off yapımı Better Call Saul. Tavsiye ederim. Breaking Bad'in öncesini anlatıyor ve Mart ayında 4. sezonu başlayacak diye biliyorum.

HBO’nun kanal yöneticisi Casey Bloys yaptığı açıklamada True Detective’in 3. sezonunun 2019 yılı içerisinde yayınlanacağı bilgisini verdi.
[FONT=&quot]Şu an için 6 bölüm olacağı tahmin edilen True Detective’in 3. sezonunun senaryosunu Nic Pizzolatto kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Jeremy Saulnier yer alacak.[/FONT]
[FONT=&quot]Kuzeybatı Arkansas’dan polis dedektifi Wayne Hays rolünde Mahershala Ali, Wayne Hays'in ortağı dedektif Roland West’i Stephen Dorff, öğretmen Amelia Reardon’ı ise Carmen Ejogo canlandıracak.
Dizinin yeni sezonunda, Ozark Dağlarının merkezindeki korkunç bir suç ve suçun on yıllar boyunca geriye uzanan gizemli geçmiş anlatılacak.
[/FONT]

Dizinin çekimleri ise önümüzdeki ay başlıyor.

[h=2]Kanadalı aktris Sarah Gadon, True Detective'in 3. sezonuna dahil oldu.[/h]

...

307880.jpg

Fevkalade

3. sezon 1. sezonun havasına sahip kesinlikle ve akıp gidiyor. Gayet kaliteli çekimler, oyunculuklar ve özellikle farklı zaman dilimlerindeki anlatımlar. Ancak bir detektif hikayesi olarak çok zayıf bana göre. Asıl eleman detektiften ziyade tracker denilebilir. Çok bariz detayları kaçırdılar şu ana kadar, o da hikayeyi zayıflatıyor benim için. Tabii 5 bölüm itibariyle konuşuyorum bilmediğimiz pek çok detay var. Yine de sürükleyici baya merakla bekliyorum altıncı bölümü.

Üst Alt