Trump, Müslümanların ABD'ye Girişini Yasaklayan Maddeyi İmzaladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trump, Müslümanların ABD'ye Girişini Yasaklayan Maddeyi İmzaladı

Faşizm, faşizmdir. X'e karşı olunca iyi, Y'ye karşı olunca kötü diyorsan sen ya faşist zihniyetlisin ya da sıranın eninde sonunda sana geleceğini idrak edemeyen bir ahmaksın demektir. Eğer bu kararnameye şimdi güçlü şekilde karşı çıkılmazsa yarın çok daha genişi, çok daha serti gelir. Ve bu kararnamaye konu olan ülkenin ABD olması büyük sıkıntı, eğer cin bir kere şişeden çıkarsa o cin bütün batıyı tesiri altına almadan girmez geri şişeye.

Şayet referandumda evet çıkarsa bizde de olacak olan şey aynen bu olacak.Seçilen şahıs kafasına göre kararname düzenleyip her istediğini yapabilecek.Meclisten çıkan kanunlar suyunun suyunun suyu olacak kanunlar,yani tam bir cacık.Doları olanları içeri atacağım diye bir kararname çıkarsa bir tek Allah'ın kulu sen ne yapıyosun diyemeyecek mesela.Bizim millet buraya bakıp karar vermek yerine bak Trump müslüman düşmanlığı yapıyor o zaman Osmanlıyı geri getirmemiz lazım diyip evet diyecektir :) komedi gibi

Bir de bu duruma sasiranlar var, isin aci tarafi hem de bu herife oy verip buna sasiranlar var.

Demek ki cahiller ve gerizekalilar bir tek bizim ülkede yokmus. Aynisi bizde de olacak büyük ihtimalle, referandum da millet oy verecek sonra is isten gecince ahh ben bunu beklemezdim sunu beklemezdim diyecekler.

Bir de bu duruma sasiranlar var, isin aci tarafi hem de bu herife oy verip buna sasiranlar var.

Demek ki cahiller ve gerizekalilar bir tek bizim ülkede yokmus. Aynisi bizde de olacak büyük ihtimalle, referandum da millet oy verecek sonra is isten gecince ahh ben bunu beklemezdim sunu beklemezdim diyecekler.

Evet bizim ülkede de türbansız olana,selam aleyküm demiyenlere,her kelimesinde allahın izniyle,amin demiyenler,bırak alkolü kolanyayı 4 saniyeden fazla koklayan vatandaşlıktan çıkarılıp sınır dışı edilebilir bir 10 yıla.

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Destekliyorum, hem de bir müslüman olarak.
Ne ezik insanlarsınız? Hiç mi gururunuz yok? Gidecek başka ülke mi yok? Yürüyün kendi habitatınızda yaşayın. Geçen haberde gördüm bir Suriyeli havalimanında ABD'ye gidemedi diye ağlamış. Ulkesindeki savaştan kaçtığı yetmezmiş gibi istenmediği ülkeye gidemedi diye ağlıyor. İzzetiniz nerede acaba? Bana kalsa tüm müslümanlar için yasak koyulmalı, eğitimi için gidip memleketine geri dönecekler müstesna tutulabilir.

Müslümanlara koyulan bu yasak müslümanların hayrınadır. Steril, konforlu bir hayat süreceğim diye götü başı dağıtıyorsunuz.
Trump'ın demokratlar gibi maske kullanmayıp, gerçekleri olduğu gibi göstermesi, ABD'nin düşmanları için bir nimet. Demokratlar ve Liberaller sadece buna karşı. Trump, ABD'nin maskesiz, politik doğrucu olmayan, gerçek haçlı yüzü. Demokratların ve Liberallerin tek derdi bu yüzün açığa vurulmasından. Keşke Trump'tan birkaç tane daha olsa, adam müslümanlar için bulunmaz nimet.

Son düzenleme:
Savaslar baslat, 20-30 yilda Milyonlarca Müslüman´in ölümüne sebebiyet var. Biat etmiyorlar diye laik rejimleri yik, ülkeleri karanliga göm. Öldürdügün milyonlarca insann ile o cografyada müslüman halklarin radikallesmesine yol ac, sonra da kendi yarattigin canavarlari ülkene kabul etme.

Büyüksün USA...

Savaslar baslat, 20-30 yilda Milyonlarca Müslüman´in ölümüne sebebiyet var. Biat etmiyorlar diye laik rejimleri yik, ülkeleri karanliga göm. Öldürdügün milyonlarca insann ile o cografyada müslüman halklarin radikallesmesine yol ac, sonra da kendi yarattigin canavarlari ülkene kabul etme.

Büyüksün USA...

büyük oyunu görmüşün üstâd
ama yapacak bişey yok adamın seçim vaadi buydu onu uyguluyor
şahsen bende ülkemde Suriyeli istemiyorum o yüzden hümanist düşünemiyorum sanırım.

büyük oyunu görmüşün üstâd
ama yapacak bişey yok adamın seçim vaadi buydu onu uyguluyor
şahsen bende ülkemde Suriyeli istemiyorum o yüzden hümanist düşünemiyorum sanırım.

Uygulasin sikinti degil... Yakisani yapiyor. Cünkü bu devletler genelde icerisinde oldugu halklara artik güzel davranmak zorundadir, ayni zamanda kendini disariya dogru ifade ederken, yine kusursuz, ahlakli bir görönüm verme gereklilikleri var. Ama politikalari ahlaksiz ve insanlik disidir. Diger ülkelerin canini patlican yerine bile koymuyorlar.

Bu mülteci yagmurunun hic bir ülkenin yararina olacagini sanmiyorum, bukadar insanin birden bir ülkeye girmesi öyle yada böyle zarardir. Ancak ülkesi yanan, cehennem olmus insanlara, sadece orada dogdugu icin o topraklarda kalmasini zorunlu tutmakta adaletsizliktir. Ki dünya da adaletsiz tabi.

Müslüman diyerek algı yaratmayalım adam gayet haklı potansiyel terörist doldurmak istemiyor ülkesine bizde Suriyelileri doldurduk hergün bomba patlıyordu müslüman türkler gelmesin dememiş

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bok hakli. Ben amerikada yasiyorum. Trump populist adam gostermelik oy verenlerin gozunu boyuyor. Gercekten radikal islam ile savasan adam Somaliyi Sudani falan mi yasaklar? Sizde bunu yiyorsunuz afiyet olsun. 11 Eylul saldirilarini duzenleyenler arasinda misirli, lubnanli, suudi arabistanli teroristler var. Keza son 10 yilda amerikada meydana gelen teror olaylarinin tamami amerikan vatandasi kisiler tarafindan gerceklestirildi. Tabii Sudani Somaliyi Yemeni yasaklayinca teror bitecek bizde yedik. Terorist basan Suudi Arabistan, Katar, Pakistan, Afganistan, Lubnan, Misir gibi ulkeler niye yasaklanmadi hic dusundunuz mu? Acaba Trumpin is baglantilari nedeniyle olabilir mi?

Ayrica yaptigi bu diskrimansyon nedeniyle sucsuz gunahsiz yuzlerce kisi kapilarda kaldi ulkelerine geri yollandi. Benim Sudanli doktor arkadasim hemde elinde working visa olmasina ragmen kapidan kovuldu. Aileisini cocugunu ne zaman gorecegini bilemiyor. Kizcagiz perisan oldu. Sen hangi hakla daha once calisma izni ve green card bahsettigin insanlari sirf musluman ve o topraklarda dogdu diye nasil ulkeye almazsin? Bu nasil bir diskriminasyondur ? Oscar odulune muhtemelen layik gorulecek Irakli yonetmen gidip odulunu alamiyor suan. Neden cunku Irakli ve musluman bir ulkede dogmus. Tek sucu bu? Teroru amerika boyle mi onleyecek? Adam gotuyle gulerler.

niye kardeş suriyeliler insan değil mi.
Tabi ki insan,yanliz cocuklar,kadinlar ve yaşlılar tamamda genclerinin ne isi var ? Madem ulkelerinde savas var gidip savassalar ya. Neden bizim askerimiz ,gencimiz El Bab da ölüp duruyor. Neden benim gencim işsizlikten kırılırken bunlara iş veriliyor. Yarın bu ülkenin gençleri kendi ülkelerinde dahi olmayan bir savaşta tükenince, kendi ülkesini savunacak bir millet olmayacak ve bu Suriye'li genc kaçak erkek nesli çok büyük bela olacak kaldı ki olmaya da başladılar. Ben Mersin'deyim bol bol görüyorum,sahile yürümeye çıkamıyoruz karımızla kızımızla.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adam istediğini yapar.milli iradeyle başa geldi.milli iradenin karşısında kimse duramaz dik dur uzun adam!! o değilde bizim ülkedeki kendine müslüman diyen soytarı sürüsü havuz gazetecilerinin birinin bile sesi çıkmıyor!!

Trump faşistin teki. Üstelik omurgasız. Tüm emperyal zihniyetler gibi.

Madem bir bok yiyeceksin tamamen yap da bari faşist de olsa bir duruşu (!) var diyelim. Selefi terörizmin finans babalarına yasak nerede ? Nerede Suudi, nerede Katar ?

İlke yok, çıkar var.

Yalnız Amerikan halkının bir kısmının ve devletinin gene bir kısmının duruşu ne kadar ibretlikti. Korkusuzca yanlışlığı vurgulayan savcılar, bürokratlar; havaalanlarına toplanan ve protesto eden halk...

Kim ne derse desin güneş batıdan doğacak, doğudan da bir halt olmaz.

Trump yasağı sonrası 5 yaşındaki Musluman cocuğa kelepce | NTV

5 yaşında çocuğu 5 saat boyunca havaalanında kelepçeyle tutmuşlar sonra da basın sözcüsü çıkıp ABD'ye tehdit oluşturduğu için yaptık, kimseyi yaşı, cinsiyeti yüzünden ayırt edemeyiz demiş. Bu çocuk ABD vatandaşı bir de düşün. Sadece annesi İranlı diye bunlar geliyor başına. Hadi bunu yaptın çıkıp savunma bari.

Film vardı Harold & Kumar diye orada dalga geçtikleri kadar var bu adamlar.

Üst Alt