TSL 09/10 10.Hafta | Fenerbahçe 3-1 Galatasaray | 25 Ekim | Maç sonucu - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 10.Hafta | Fenerbahçe 3-1 Galatasaray | 25 Ekim | Maç sonucu

Cevap: TSL 09/10 10.Hafta | Fenerbahçe 3-1 Galatasaray | 25 Ekim | Maç sonucu

Ben videoyu göremiyorum ama bu durumu maraton.com.tr ye mail atmalı.

Antu indirsin o fotoyu aşağıya ve delikanlıysa "pardon" desin.

Maraton´a istediginiz kadar mail atin..!! Maraton bizim dediklerimizi kale almaz..!! Varsa yoksa antu..!! varsa yoksa Galatasaray ´in eski Futbolculari ve Galatasaray vefasiz..!! Pardon diyecek Taraftar yüzü varmi o sitede..??

Maraton zaaten rengini belli etmis...Tarafsiz siteden duyurmak isterseniz atin o mailleri Medyaspor´a belkide yayinlarlar...

Ben simdi arastirmak istemedim...Yazimin birisinde bu Fener macindan sonra inadina yazmistim..Kadiköyde olay olurmu hic olmadi da..Küfür hic yok.. dedim..hatta Hakemin Kafasini da Galatasaray Taraftari yarrmistir dedim ve olaylar gecikmedi saptirmalar...

Helal olsun iyi organize oluyor adamlar...o Cezayi is birligi ile en assagiya düsürmek icin Medya Gücleriyle ,siyasi Gücleriyle herseyleri ile calisiyorlar..

bizim yapacagimiz artik Profesyonelce organize olup onlara bir Cehennem yasatmak...

LigTv'de o pozisyonu anlatıyor Oğuz Tongsir...

Edit:Görüntüyü yorumluyor... :)

Sayın Medyaspor yetkilileri;

Bugün Antu taraftar forumunda, Keita 'ya atılan yabancı maddenin Galatasaray tribünlerinden atıldığına dair bir haber ve görsel yeralmıştır. Maraton.com.tr de bu haberi alıp aynen sitesine taşımış ve olaylar sanki Fenerbahçe cephesinden kaynaknmamış havası estirilmeye çalışılmıştır. MÜTHİŞ İDDİA!.. | Maraton.com.tr

Oysa ekteki videoya bakıldığında cismin Fenerbahçe tribünlerinden geldiği ve Galatasaray tribünlerinin önündeki file / pankart 'tan sekerek oyun alanına gittiği görülmektedir.

YouTube - Antunun Rezili�i

Tarafsız medyaya olan güvenimizin sarsılmaması adına, bu haberi sitenizde yayınlamanızı talep ediyoruz.

Zira, Galatasaray tribünlerine gerilen file yüzünden bu cismin Galatasaray tribünlerinden atılmış olması mümkün değildir. Ayrıca akıllı her insanın tahmin edeceği üzere Galatasaray taraftarı, ortada bir rakip futbolcu yokken, kendi futbolcusuna böyle bir girişimde bulunmaz.

Saygılarımla,

Abdullah TAŞAN

Galatasaray taraftarları adına GSCimbom Forumu Yöneticisi

GSCimbom.com | Galatasaray Portal ve Forum

Mod arkadaşlarım, daha fazla yayılım için medya kuruluşlarına bu yazıyı modifiye ederek gönderebilir misiniz?

Bu da Maraton 'a tekzip;

Sayın Maraton.com.tr yetkilileri;

Bugün Antu taraftar forumunda, Keita 'ya atılan yabancı maddenin Galatasaray tribünlerinden atıldığına dair bir haber ve görsel yeralmıştır. Siz de bu haberi alıp aynen sitenize taşımış ve olaylar sanki Fenerbahçe cephesinden kaynaknmamış havası estirilmeye katkıda bulunmuş durumdasınız.

Oysa ekteki videoya bakıldığında cismin Fenerbahçe tribünlerinden geldiği ve Galatasaray tribünlerinin önündeki file / pankart 'tan sekerek oyun alanına gittiği görülmektedir.

YouTube - Antunun Rezili�i

Tarafsız medyaya olan güvenimizin sarsılmaması adına, bu tekzipi sitenizde yayınlamanızı talep ediyoruz.

Zira, Galatasaray tribünlerine gerilen file yüzünden bu cismin Galatasaray tribünlerinden atılmış olması mümkün değildir. Ayrıca akıllı her insanın tahmin edeceği üzere Galatasaray taraftarı, ortada bir rakip futbolcu yokken, kendi futbolcusuna böyle bir girişimde bulunmaz.

Saygılarımla,

Abdullah TAŞAN

Galatasaray taraftarları adına GSCimbom Forumu Yöneticisi

GSCimbom.com | Galatasaray Portal ve Forum

olduu.. hakemin kafasını da biz yardık, hatta vatan hainiyiz.. Fesuphanallaah...

beyler şu zavallı fenerlilerin tahriklerine gelmeyin.. şimdi onların bi tarafları üçbuçuk vaziyetinde .. ee nede olsa samiyene gelecekler.. tabi bu oğlanlar gelemezler o başka .. ama yemin olsun eski açıkta szi bekleyeceğim o gün görüşeceğiz hepinizle birer birer

Bu taraflı medyanın Galatasaray'a oyunudur! Maçtan önce şişirler, maç sırasındaki rezaletleri insanlık dışı görüntüleri saklarlar, maç sonrası alınacak cezaya adeta medya karar verir(Galatasaray'a 5 maç, fenere 1 maç yeter hükmü), Ali Sami Yen'de dostluk kardeşlik vs. diyeceklere Recep İvedik'in meşhur el hareketini yapacağız. İlk maçta herşey mübah, 2. maçta dostluk bilmem ne gibi saçmalıklar bangır bangır tv'lerde dönüyor. Adnan Polat neden sessiz kalıyor? Daha ne bekliyor?

Bunların hepsi Galatasaray'ı bizleri yıpratmak için yapılan şeyler.Ama bunlara aldanmamamız lazım..

aynen katılıyorum krdeşim sana ...şimdi sıra bizde hakettikleri cezayı kat kat fazlasıyla görecekler... dostluk felan yalan yok

fb dost olunacak yapıda bir kulüp olamadı hiçbir zaman.

Onlar Türkiye'de diğer takımlara saygı duymayan,holigan,popülist ve sindirici politikalarıyla Türkiye'nin en nefret edilen kulübü !

ekşi sözlükte barko pasa nickli yazdığı yazı...

galatasaray tribününden değil fenerbahçe tribününden atılan pet şişeyle yaralanan adam. lan mal mısınız bi araştırın. o gün deplasman tribününde bize su verilmedi su satışı yapılmadı. susuzluktan insanlar tuvaletin musluklarına gitti ama musluklardan bile su akmıyodu hiç. ne suyu tribünde sıvı namına bi bok yoktu adamı ayar etmeyin. olsa bile deplasman tribününü kapatan fileler yüzünden hiçbir şey dışarı çıkmıyor. taraftar kafesteymiş hissi yaşıyor. nereye galatasaray tribünü atmış biraz insaf, biraz akıl mantık.

videolardan ve bu yazıdan sonra hala keita'ya atılan şişe galatasaraylılardan geldi demeyin artık....

ekşi sözlükte barko pasa nickli yazdığı yazı...

videolardan ve bu yazıdan sonra hala keita'ya atılan şişe galatasaraylılardan geldi demeyin artık....

Başka biri çıkıp ben o gün yan hakeme attım ama Keita'ya geldi dese ona da inanacak mısınız Arzu hanım. :)

Başka biri çıkıp ben o gün yan hakeme attım ama Keita'ya geldi dese ona da inanacak mısınız Arzu hanım. :)

ben videoda gördüğüme inanırım Tamer Bey.

Ayrıca biraz önce deplasmana giden arkadaşlarla konustum ve yazılan olayı teyit ettiler.SS musluklardan su akmıyormuş ve pet şişe falan da yokmuş hiçbirinin elinde.

Ben burda sadece bize oynanan oyundan insanları haberdar etmek istedim. Çünkü videoyu izleyip hala biz atmışız diyen insanları vardı ....

Üst Alt