TSL 09/10 10.Hafta | Fenerbahçe 3-1 Galatasaray | 25 Ekim | Maç sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 10.Hafta | Fenerbahçe 3-1 Galatasaray | 25 Ekim | Maç sonucu

Cevap: TSL 09/10 10.Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | 25 Ekim | 20:00

Maç havasına erken girdik bu kez doğal olarak..

2 gün boyunca maçı beklemekten dumur olcam :D

Bence defansif sorunmuş, hücum hattımız çok iyiymiş..

Bunlar hikaye.. Derbilerde ne olacağı belli olmuyor ki..

İsteyen istediği kadar favori olsun..

Bu maçta da yenemezsek bir daha yenemeyiz Kadıköy'de.

Mor menekşe parçası ha..

Göreceğiz ulan ezikler..Morartmaya geliyoruz..

Bu maçta da yenemezsek bir daha yenemeyiz Kadıköy'de.

su lafi kac sene dir duyuyorum :D

gecen senede ayni seyleri diyorduk bu sene yenemezsek hic olmaz diye

bu sene ama takimin basinda akilli biri var skibbe gibi sacmalayan ve barosu sag kanat oynattiran biri degil

ben simdiye kadar 10-15mac yaptim fenerle fifa10 da ve her macta fenerden bi adam kirmizi görüyor ya bilica yada lugano ama her mac bi kirmizi gördü fener

benim icimde bi his var pazar günü ilk yarinin sonlarinda fener eksik kalacak sahada :D

su lafi kac sene dir duyuyorum :D

gecen senede ayni seyleri diyorduk bu sene yenemezsek hic olmaz diye

bu sene ama takimin basinda akilli biri var skibbe gibi sacmalayan ve barosu sag kanat oynattiran biri degil

ben simdiye kadar 10-15mac yaptim fenerle fifa10 da ve her macta fenerden bi adam kirmizi görüyor ya bilica yada lugano ama her mac bi kirmizi gördü fener

benim icimde bi his var pazar günü ilk yarinin sonlarinda fener eksik kalacak sahada :D

Ntvspor'da Ters Köşe adlı bir programı izliyorum şu anda.Orada beğendiğim bir yazar olan iyi Galatasaraylı Kanat Atkaya şu yorumu yaptı:

"Bu ilelebet böyle gitmeyecek ve bir gün o statta Galatasaray kazanacak.Ben bir Galatasaray taraftarı olarak her sene onun bu maç olmasını bekliyorum."

Güzel ve anlamlı bir söz gerçekten..

Koyalim fenere Koyalim fenere döneee döne döne döneeee döne döne.

offf daha 43 saat var maca zaman gecmek bilmiyor, ama inaniyorum bu sefer hersey cok farkli olucak. Maci kazandikdan sonra azize tribünde asagi atlayacak intihar girisiminde bulunacak demedi demeyin sonra .... :D

İçim kıpır kıpır, garip hisler içindeyim. İlk defa maça uzun bir süre kala heyecanlanmaya başladım. Pazar akşamı çok farklı bir maç olacağını düşünüyorum, belki tarihi maçlardan biri yaşanabilir. Tarihi derken iki taraf da fark atabilir yada çok gollü 4-4'lük bir maç bile olabilir,bakalım görücez pazar akşamı.

Mantığım fenere yenileceğimizi söylüyor, geçen seneki skor gibi olabilir. Çünkü defans da çok açık veriyoruz. Ama bir diğer taraftan da bu sene kazanmazsak ne zaman kazanıcaz diyorum, futbolcular bu maça diğer maçlardan daha çok asılacak ve orta sahada baskı yapacak hatta ilerdeki oyuncular bile geri dönmeye çalışacak diye düşünüyorum. Umarım böyle olur ve maçı alırız. FR'ye ve teknik ekibe güveniyorum.

Futbol şansı yanımızda olsun,allah yardımcımız olsun.. HAYDİ ASLANLAR...

İyi de onların defans ve orta sahası da kötü ve bizim oynadığımız rakipler onlarınkinden güçlü ve forvetleri biraz becerikli olsa özellikle 7-1 bitecek honved maçı ki bizim pana dan 7-3 gibi skorla mağlup olacağımızı ehr hafta gündeme getirdiler sadece medyanın ikide bir tekrar edip bizim taraftarı kuşkuda bırakması onlarda da doğal olarak her şeyin yolunda gidiyormuş gibi gösterilmesi sorun biz bile psikolojik olarak çökmüşüz, olmaz öyle. Çıkar aslanlar gibi oynarız.

İçimde yenilecez gibi bi his oluştu bilmiyorum ama inşallah yanılırım.

Sanki Keita iyi oynacak, diğerleri boş verecek gibi geliyor bana.

Herneyse koskoca Galatasaray takımı benim hissime kaldıysa peheeey :D İnşallah yeneriz.

:D

Ekli dosyalar

• Nonda_Karikatr[1].jpg
    Nonda_Karikatr[1].jpg
    49.5 KB · Görüntüleme: 124
  • 2009-03-09_volkan446[1].jpg
    2009-03-09_volkan446[1].jpg
    26.9 KB · Görüntüleme: 99

Kewell ve Keita çok formda. Forvetimizde (Nonda veya Baros) gününde olursa kazanırız.

Tek korkum ön liberolarımızın kaptıracağı toplar. Ama Alex, Kazım ve Dos Santos baskı yapan oyuncular olmadığı için orada da sorun yaşamayız gibime geliyor.

Pis bir galibiyet alacağız inş :)

google'a "fenerli döv" yazınca çıkan oyunu oynadınız mı ? uhahaha süper yaa doyamıyorum.

pazarda sahada böyle dövecez inş.

Bu seferde bu ezikleri yenemessek kendimi köprüden fallan atarim herhalde . Artik harbiden yeter napsin ne etsin bizim takim alsin su maci.

Üst Alt