TSL 2008/09 | 18.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Gaziantepspor | 1 Şubat - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09 | 18.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Gaziantepspor | 1 Şubat

Cevap: TSL 2008/09 | 18.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Gaziantepspor | 1 Şubat

Fener zor kurtuldu :D

Rezil futbol oynadılar puan kaybettiklerine degil oynadıkları futbola utansınlar

Haftaya ibb ile oynuyorlar ibb bu hafta 6 yedi durumları kritik canlarını dişlerine takacaklar.

Antep'e helal olsun, feneri resmen boğdular, ah o golü de yemeselerdi süper olacaktı. Antu da hemen kapandı, eğleniyorduk şurda yaa:D

Off Antuuu,bende çay elimde keyif yapıyordum antudaki yorumları okuyarak :D

ya deli olcammm.. 5 yiyiecekleri maç rezil oğlu rezil oldular. ama gel gör ki !!

g.Antep ki bir satılmış adam takımını batırdı!! M.Yozgatlı sen tam bir şikecisin.. bomboş topla gitsen gol atacaksın adam gibi orta yapacağına 3 arkadaşının tam arkasına attın kontra dan golü yedirdin tebrik ederim. 5 poisyonda nep net golü atmadı hele biri çok komikti.. geri döndü topla...

Tabata mükemmel bir adam walla G.Antep e helal olsun.. Biz G.Antep de zor puan alırız.. Şu Antep herkesi yener şu oyunu oynasın

Güiza yine boş geçti bayılıyorum bu adama ben bizim adrian knup gibi:)

Bu puan kaybı fenerin şampiyonluktan kopmasına yeterde artar bile..Fenerin bundan sonra işi çok çok zor..Ligin 2.yarısında bütün derbileri deplasmanlarda oynuyacaklar..Bu kadro kaliteside o derbilerden puan çıkartmalarına yetmiyecektir..Son 2 maçta çok şanslılarki 1 puanı kurtarabildiler..Trabzonspor maçı trabzonun hakkıydı..Bu maçta sonuna kadar antepin hakkıydı..

ya deli olcammm.. 5 yiyiecekleri maç rezil oğlu rezil oldular. ama gel gör ki !!

g.Antep ki bir satılmış adam takımını batırdı!! M.Yozgatlı sen tam bir şikecisin.. bomboş topla gitsen gol atacaksın adam gibi orta yapacağına 3 arkadaşının tam arkasına attın kontra dan golü yedirdin tebrik ederim. 5 poisyonda nep net golü atmadı hele biri çok komikti.. geri döndü topla...

Tabata mükemmel bir adam walla G.Antep e helal olsun.. Biz G.Antep de zor puan alırız.. Şu Antep herkesi yener şu oyunu oynasın

Evet M. Yozgatlı resmen satmıştı maçı, ona rağmen puan çıkardı Antep.

Kalan 16 haftada;

Galatasaray'ın 7 deplasman,9 içsaha;

Fenerbahçe'nin ise 9 deplasman,7 içsaha maçı var.

Bu da çok güzel.....

Josico oyuna girdi 2 dakika sonra sakatlandı çıktı ne rar yürürken mi sakatlandı anlamadım tam bir yönetim başarısı bu adamın transferi:D

Helal olsun G.Antep e yine puan kaybettirdi Fener e

Ligin ilk yarısında kötü oynadıkları maçlarda kaybediyorlardı. Şimdi ise kötü oynasalar bile en azından bir puan çıkarmasını biliyor fb :D eee ne diyim buda büyük bir başarı hep böyle devam et fener

Bu fener appiah aurelio ve tuncay'ı kaptırarak benlinide kaptırdı heralde.

Peş peşe evinde 2 maçı kazanamıyorsan şampiyonlukta ki iddian nedir ? Zor.

Üst Alt