TSL 2008/09| 19.Hafta| İstanbul B.B. 2-0 Fenerbahçe |8 Şubat | - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09| 19.Hafta| İstanbul B.B. 2-0 Fenerbahçe |8 Şubat |

Cevap: TSL 2008/09| 19.Hafta| İstanbul B.B. 2-0 Fenerbahçe |8 Şubat | Maç sonu

Defansın itmesi orada Fener 'e yarıyordu. Ama Kazım uçarken, defans uçma yönünde katkı sağlamasına karşın topa yetişemedi. Yani penaltı değil :p:D

Şaka yapıyorum. Kıytırık pozisyondu ama bence de penaltı idi.

çok net izleyemedim ben, itme anını gördüm ama. Baros un pozisyonuna benzettim

Arkadaşlar belediye doğrandı bu maçta.Bütün takdir hakları Fener'den yanaydı hakemin.Kırmızı kartlar uyduruk.

Bir takım bir düdükle ancak bu kadar ezilirdi..Birde dün gördük aynı şeyi bizim maçta..Ama şundan eminim vermediği pozisyonlarda (ofsayt ve penaltı herneyse) KESİN görmemiştir..Buna yürekten inanıyorum...

Ayrıca bu maç 11'e 11 Rıdvanın da dediği gibi "6'ya giderdi"..

İskender+Kuzuşiş Hesabı Fener ödedi.. :)

Bir tane direk dışında pozisyonu yok eziklerin ikiside penaltı değil açık ve net biri çarpma diğeri de defans oyuncularının yaptığı şarj...

Yedikleri 2 golde ofsayt.

Dün Galatasaraylılar

bugun Fenerbahceliler

sahada katledildik diyor.

Beşiktaş zaten Allaha emanet.

Sizce bu neyin alameti ??????????

Ufuk,Erman ne dedi sizin maçın hakemine?

Ufuk fb'nin katledildiği falan yok.O pozisyonlarda çok ince ofsayt vardı,hakem devam ettirdi.Zaten kurallarda diyor,eğer tereddütün varsa devam et.Eğerki 2-3 metre açık ofsayt olur anlarım ama bu pozisyonlarda bu durum söz konusu değil.Ayrıca İBB'li Mahmut'un gördüğü kırmızı kart tam bir komedi.Siz bugün futbol falan oynamadınız,45 dakika 10 kişi oynayan takıma duran toplar haricinde organize atağınız yok.Bana göre hakem hatalarından önce kendi futbolunuzu sorgulamanız daha mantıklı olur.

Dün Galatasaraylılar

bugun Fenerbahceliler

sahada katledildik diyor.

Beşiktaş zaten Allaha emanet.

Sizce bu neyin alameti ??????????

Genel olarak ligde bir terslik var. Avrupa maçlarına bakıyorum, hakem sahada var mı yok mu belli değil.

Ama bizim ligde sürekli hakem ön planda. oyun sürekli duruyor ve gerginlik yükseliyor, maçın temposu, kalitesi aynı oranda düşüyor. bunun sebebi kasap oyuncular mı, yoksa kondisyon olarak yetersiz oyuncuların hemen kendini yere bırakması mı, yoksa direk hakemler mi? aradaki farkı ben çözemiyorum. birbirine bağlı durumlar ama hakemler tansiyonu düşürmesi gerekirken, yükseltiyor.

10 kişilik takımı yenemedikten sonra üstüne birde hakemlere suç atarsanız gülerler

Fener'in 1.golü zor görülecek pozisyon çok ince ofsayt var ama 2.golde bariz daha ilerde.2.gol'de de ince bi ofsayt olmasına karşın yan hakemin 2 metre önündeydi,bu bakımdan görmeliydi o ofsaytı.

Yazık diyorum,emeği çalınan tüm takımlara...

Sevgili Tolga şu an Fenerbahcenin sesi ( 2 ofsayt verılmeyen penaltılara ragmen) çıkmıyorsa zaten önce takımın oynadıgı kötü futbol ve Aragonesin yaptıgı akılalmaz degısıklıkler yuzunden.

kimse Fenerbahce super oynadı demıyor ancak ortada bariz bir Cuney çakır faktörü var.

Cüneyt çakır degil yan hakem hata yaptı

Ama ne olursa olsun fenerbahçe'nin önce takıma bakıp sonra hakemlere bakması lazım

Trabzon Bursa karşısında ofsayttan yediği gol sonrası ortalığı velveleye vermişti.O maçın ardından Trabzon'da Eskişehir katledilmişti.Sadri Şener'e verilen hak mahrumiyetide işin fasa fisosu.O günden beri Trabzon gözle görünür şekilde korunuyor.Dün bizim maçta bariz şekilde 2 puanımız gaspedildi,ayrıca takım için çok öenmli olan Lincoln haftaya yok ve büyük ihtimalle sahamız kapatılacak.Yani sadece 2 puan kaybetmedik.Tüpçünün feryadı sonrası Bjk maçlarında anormallik görünmüyor şu an.Sivas'ın anti futboluna fazlasıyla prim tanınıyor.Hal böyle olunca Sivas ve Trabzon yavaş yavaş arayı açmaya başladı.Ama bana kalırsa ne Sivas ne de Trabzon şampiyon olacak,şampiyon yine biz olacağız...

bence ligin son 12 yılındaki şampiyonlukları paylaşan Fenerbahce ve Galatasarayın önü kesilirse bu ligde farklı bir şampiyon çıkabilir mantıgıyla bir şeyler yapılıyor ama 1-2 hafta içinde daha net ortaya cıkar.

Bir tane direk dışında pozisyonu yok eziklerin ikiside penaltı değil açık ve net biri çarpma diğeri de defans oyuncularının yaptığı şarj...

Yedikleri 2 golde ofsayt.

1. golde ofsayt varsa bile çok ince. Bence devam kararına kimse birşey diyemez.

Sevgili Tolga şu an Fenerbahcenin sesi ( 2 ofsayt verılmeyen penaltılara ragmen) çıkmıyorsa zaten önce takımın oynadıgı kötü futbol ve Aragonesin yaptıgı akılalmaz degısıklıkler yuzunden.

kimse Fenerbahce super oynadı demıyor ancak ortada bariz bir Cuney çakır faktörü var.

Hocam hakemin niyeti kötü olsaydı o komik kırmızı kartları göstermezdi İBB'ye.

bence ligin son 12 yılındaki şampiyonlukları paylaşan Fenerbahce ve Galatasarayın önü kesilirse bu ligde farklı bir şampiyon çıkabilir mantıgıyla bir şeyler yapılıyor ama 1-2 hafta içinde daha net ortaya cıkar.

Fener'i bilmem ama Galatasaray bunların hepsinin hakkından gelir.Şampiyon yine biz oluruz bu sene.18. şampiyonluk bizden başka herkes için çok acı olacak.;)

ANTU dan alıntı istiyoruzzz..!!

açmadılar hala yaaa orada bir konu varıd süperiz 17 haftadır yenilmiyoz herkesi süper oynayıp yeniyoz diyorlardı.. Çekirgenin sıçrayışları bitti sanırsam 3 haftadır 3 yenilgi kaçınılmazdı ama Volkan sayesinde 1 er puan aldılar ama bugün o da iflas etti :))

iki gündür hakem show izliyoruz ,

fenerin hakkı yense herkes Galatasaray der , Galatasaray'ın hakkı yense herkes fener der. Peki şimdi neler oluyor , tamam fener iyi oynamadı , İBB de haksız kırmızı yedi hepsini kabul edelim , ancak 2 gol ofsayt " yan hakem " ürünü. Daha geçenlerde bi yazı okumuştum bu sene şampiyonu yan hakemler belirleyecek diye. Tıpkı 2001 yılında elimizden alınıp fenere hediye edilen şampiyonluk gibi başka şeyler olacak.

Üst Alt