TSL 2008/09| 20.Hafta| Fenerbahçe 7 - 0 Hacettepe |14 Şubat - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09| 20.Hafta| Fenerbahçe 7 - 0 Hacettepe |14 Şubat

Cevap: TSL 2008/09| 20.Hafta| Fenerbahçe 7 - 0 Hacettepe |14 Şubat | 19:00

hakket ezik bunlar ya. yani okadar atiyorsun 2-3 daha atsaydinda averajla önümüze gecseydin he febe.:008:

Bunda bir iş var yemin ediyorumki var..Arkadaşlar bazılarınız fener farklı kazanıyor diye anticilik yaptığımı düşünecek ama bu işte bir bit yeniği var..Size okadar diyorum..Haccetepe hernekadar kümeye düşmeye oynasada taş gibi takım..Fenerinde 10 kişi kalmış bir takıma 2-0 yenildiğini ve pozisyon dahi bulamadığını düşünürsek ve aziz yıldırımın şike ile ilgili birsürü vukuatlarının olduğunun düşünürsek aynı zamanda başkanlıktaki kolduğununda sallandığını düşünürsek bu maçı fenerbahce satın almıştır..Eğer fenerin haftalardır iyi top oynadığını görsem bu farklı galibiyetlerini kutlarım..Ama mümkün değil size okadar diyorum..Bazılarınızda diyebilir Hacettepe için ölüm kalım maçı diye..Ama eminolunki söz konusu aziz yıldırımsa herşey olabilir..

Fenerbahçe geliyoooorrrrr :asd:

Fenerbahçe geliyoooorrrrr :asd:

Tipik Fenerli iste..Ben Galatasaray li olarak Idda da Fenerbahce macina 4 Golden fazla verdim burda Almanyada bu Hacettepeye attiklari Golleri Marifet sandi...bir gaalibiyet herseyi unutturur bunlara...gecen hafta daha 10 kisiyi yenemediler diye Aziz Yildirim Yönetim Aragones istifa diyenler bunlar...Haftaya Genclere karsi bile isiniz zor sizin...

Antreman maci yaptiniz baska takimlara böyle rahat gol atacaginizimi sandiniz..???

Fener maçlarına genelde alt oynardım bu maçada alt oynıyımmı diye düşündüm ama baktım Hacettepe ve Erdoğan Arıca var vazgeçtim :eek:

Ben hacettepenin bu kadar gol yiyebileceğine inanamıyorum.Her maç oynayan adamları bunlarsa ligde 0 puanda kalmaları lazım.Çok komik bi defansa sahipler.

ya adamlar halı saha takımı bile değiller...defans bir facia..bence lisansları bile yoktur o takozların:D...td leri sahaya atlsaydı ya artistlik yapmayın die

Fener'in sahası niye bu kadar kötüydü :eek:

Uefa Final'i oynanacak stadın zemini tarla gibi olmuş bakımmı yapılmadı yoksa yenilenecekmi

Biliyorsunuz biz kötü zeminde iyi oynayamıyoruz :cool: :D

Cevap: TSL 2008/09| 20.Hafta| Fenerbahçe - Hacettepe |14 Şubat | 19:00

feneri tebrik ederim. adamlar bizim zar zor 3-1 yendiğimiz takıma 6 tane salladılar dediğmi gibi 10 olur tahminimce..

O zaman ki form durumlarını dikkate alırsak, bizim sözde (!) zor yendiğimiz Hacettepe Fenerbahçeyi de yenmişti.Adamların 11 puanının 3 ü Fbden zaten.Bu Hacettepeyle oynadıktan sonra kıyaslama yapmak lazım.Yoksa saçma oluyor biraz...

Cevap: TSL 2008/09| 20.Hafta| Fenerbahçe 7 - 0 Hacettepe |14 Şubat

Çok ilginç bir maç oldu gerçekten bu kadar fark beklemiyordum açıkcası....

güiza 35m euro'luk bi gol attı fenere..... başka atmasına gerek varmı...

Yha hacettepenin kalesine ben geçsem bu kadar gol yemem adam halı sahadan daha beter goller yedi yha insanda biraz utanma olur be :)

Üst Alt