TSL 2008/09| 23.Hafta | Kayserispor 0-2 Fenerbahçe | 8 Mart - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09| 23.Hafta | Kayserispor 0-2 Fenerbahçe | 8 Mart

Cevap: TSL 2008/09| 23.Hafta | Kayserispor 0-2 Fenerbahçe | 8 Mart | 19:00

bünyamin var ya çok sahtekar bir admasın!! 1 gol öncesi verdiğni frikik faülü dünya da hiçbir hakem vermez veremez!!

golü attırdın. 2 gol haklıydı sonra maç bitti.

adamların penaltısını yedin sonrada masaldan kartlar

Deniz 2 kere

Lugano

Emre

CArlos u atmaya yüreğin yetmedi.

Ulan bize gelince iç sahada Bursaspor maçında hakem orta sahayı geçmemizde bile izin vermedi.

Mehmet Topuz gibi bi adam daha olsa su Kayseride feneri yenerlerdi. Topuzu begeniyordum bu macta daha cok gözüme girdi. Keske biz alsak onu.

lige asilmaya basladi adamlar. besiktas sessiz derinden geliyor, fener göstere göstere geliyor, sivas tahminimce haftaya cikisa gecer tekrar, trabzon icin haftaya ya tamam ya devam maci. biz ise haftaya lige basliyoruz cünkü bundan sonra üstümüzdeki rakiplerimizin hepsiyle macimiz var yani hersey bizim elimizde. isimiz gercekten cok zor ama biz zaten zoru severiz nezaman bir kolaylik olsa hep kaybetmisizdir. ligin tamamina baktigimiz zaman su takim iyi oynuyor sampiyon olur diyemiyor hic kimse cünkü tüm takimlar bir hafta iyi bir hafta kötü. lig tarihinde gercekten bir ilk, 5 takim sampiyonluk sarkilariyla yollarina devam ediyor. hayirlisi olsun.

Ulan Erman bu ne yalakalik !

Yok Alex kesinlikle Brezilya milli takiminda olmasi lazimmis. Hagi sadece Galatasaray'da iyi oynamis.

Zuhuha R.Carlos'un hakeme yaptıgını yeni gördüm :) resmen deli demiş ...

Öncelikle tebrikler Fenerbahçe'ye.

İlk yarı gayet güzel giden maç Volkan'ın gereksiz hareketiyle zora girdi. ( her ne kadar göğsüne 7 dikiş atılacak kadar canı yansa da profesyonellikte böyle şeyler yok)

Alex tam da zamanında sazı eline almaya başladı. Son haftalarda süper oynuyor. ( Bunda mutlaka Semih'in ve orta sahadaki Emre-Deniz ikilisinin de etkisi var )

Stat çok güzel zemin hazır değil. Maçtan sonra Tolunay böyle bir ambiansa hazır degildi futbolcularımız dedi . E peki bu aceleniz neydi Tolunay Kafkas? Allahtan sakatlık olmadı.

Roberto Carlos maç sonrasında Tolunay için ''İsmini bile şimdi öğrendigim kişi'' neden bu kadar agresifti diyerek gerekli cevabı verdi kendisine. stop.

Ayrıca Carlos'un hakeme ''bu deli'' demesi de kırmızıyla cezalandırılabilirdi ancak o posizyonda Volkana ölümüne giren EREN sahadayken Fenerbahceye 2 kırmızı cıkarmak için vicdansız olmak gerekirdi.

Fenerbahçe geliyor :)

Emre resmen sen öldün diyo adama :D oyundan çıkarkende Aragones'in uzattıgı eli tutmuyor ...

Bunlar bugün var yarın yok şampiyon manpiyon olamazlar..

Telegol'de Ahmet Çakar neredeyse Volkan'a ödül verilmesini önerecek attığı tekme için. Aslan gibi tekmesini attı fln diyor ya, tam komedi.

Fener en azından sahada yurumuyor.Yani top oynadıgı yok ama en azından ruhsuz ruhsuz sahada yurumuyor.Alex'in golu ise cok iyiydi sag ayakla attı.Cok iyiydi.

Öncelikle tebrikler Fenerbahçe'ye.

İlk yarı gayet güzel giden maç Volkan'ın gereksiz hareketiyle zora girdi. ( her ne kadar göğsüne 7 dikiş atılacak kadar canı yansa da profesyonellikte böyle şeyler yok)

Alex tam da zamanında sazı eline almaya başladı. Son haftalarda süper oynuyor. ( Bunda mutlaka Semih'in ve orta sahadaki Emre-Deniz ikilisinin de etkisi var )

Stat çok güzel zemin hazır değil. Maçtan sonra Tolunay böyle bir ambiansa hazır degildi futbolcularımız dedi . E peki bu aceleniz neydi Tolunay Kafkas? Allahtan sakatlık olmadı.

Roberto Carlos maç sonrasında Tolunay için ''İsmini bile şimdi öğrendigim kişi'' neden bu kadar agresifti diyerek gerekli cevabı verdi kendisine. stop.

Ayrıca Carlos'un hakeme ''bu deli'' demesi de kırmızıyla cezalandırılabilirdi ancak o posizyonda Volkana ölümüne giren EREN sahadayken Fenerbahceye 2 kırmızı cıkarmak için vicdansız olmak gerekirdi.

Fenerbahçe geliyor :)

Acaba feneVbaaçe Ali Sami Yen'e nasıl gelecek ve emre denen pislik herif nasıl gelecek ? O hareketi yapsın Ali Sami Yen'de bakalım adamı napıyolar ;):ka25:

feneV top felan oynamıyor. Geçiniz. Her maç yanınızda bünyamin gezer olmaz :) feneVbaçe nin oyuncusunuda rakip takımın t.d hakkında ''İsmini bile şimdi öğrendigim kişi'' böyle konuşması lazım f5 kültürüne uygun bir futbolcu ama size tavsiyem Ali Sami Yen'de akıllı olsunlar Bülent'in adını iyi biliyordur Carlos malum 2-0 dan bir yerlerine 3-2lik skor girmesi pek hoş bir şey değil ;)

Arkadaşlar maçtaydım ben Agohowayı canlı izledim 5 para etmez f5 2 kere geldi gol oldu ilk yarı hakem berbattı ama stadın atmosfer süperdi. f5 in ilk golünde faul felan yoktu Eren Güngörüde izledim süper bir defans oyucunusu gelecegi çok parlak kesin alınmalı. f5 futbol felan oynamadım ama Kayseride iyi degildi ilk yarı ama stad Türkiyenin en iyi stadı biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu:) Bu arada satıcı baya bi küfür yedi:D

Arkadaşlar maçtaydım ben Agohowayı canlı izledim 5 para etmez f5 2 kere geldi gol oldu ilk yarı hakem berbattı ama stadın atmosfer süperdi. f5 in ilk golünde faul felan yoktu Eren Güngörüde izledim süper bir defans oyucunusu gelecegi çok parlak kesin alınmalı. f5 futbol felan oynamadım ama Kayseride iyi degildi ilk yarı ama stad Türkiyenin en iyi stadı biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu:) Bu arada satıcı baya bi küfür yedi:D

Eren Güngör çirkefini inşallah almayız. Baros'a resmen dayak atarken Semih'e dokunmadı bile. Maç sonunda da Volkan abisinden özür diledi. Baros'un da kafasını istemeden(!) yarmıştı, ondan niye özür dilemedi. Öyle fener yalakası futbolcularla işimiz olmamalı bence.

kayseri taraftarı ne biçim bir taraftardır.o kadar güzel stat yapılmış hiçbir coşku yok adamlarda.sinema seyreder gibi seyrediyorlar.fb için deplasman olmadı bu.çünkü kayserili futbolcular da ilk kez oynadılar o sahada.ayrıca fb taraftarının sesi daha çok duyuldu.böyle atmosfere fb'li futbolcular alışkın olduğu için maç sanki tarafsız sahada gibiydi

kayseri taraftarı ne biçim bir taraftardır.o kadar güzel stat yapılmış hiçbir coşku yok adamlarda.sinema seyreder gibi seyrediyorlar.fb için deplasman olmadı bu.çünkü kayserili futbolcular da ilk kez oynadılar o sahada.ayrıca fb taraftarının sesi daha çok duyuldu.böyle atmosfere fb'li futbolcular alışkın olduğu için maç sanki tarafsız sahada gibiydi

gelenlerin hepsi seyirciydi taraftar yoktu ben bile kayserililerden çok bagırdım stadda herkes bakıyor öyle...

Eren Güngör çirkefini inşallah almayız. Baros'a resmen dayak atarken Semih'e dokunmadı bile. Maç sonunda da Volkan abisinden özür diledi. Baros'un da kafasını istemeden(!) yarmıştı, ondan niye özür dilemedi. Öyle fener yalakası futbolcularla işimiz olmamalı bence.

Çok güldürüyo ya bu fanatik taraftar modelleri beni :D

90dk izledim maçı Eren muhteşem futbol oynadı, 20 yaşında birinin fenere karşı bu kadar soğukkanlı oynayabilmesi kendine olan güvenini gösterir..Önü çok açık Erenin umarım İngilterede oynar..

İpek, eğer Semihde Baros gibi çirkefce oynasaydı emin ol Erende çok daha sert oynardı, Volkandan özür dileyecek tabi adamın bağrını yardı, azıcık insan olan özür diler..

Barosla pozisyonda kafa kafaya çarpıştılar, Erenin yaptığı yanlış bi hareket yoktu, Ereninde kafası yarıldı o pozisyonda Barosda ondan özür dilemedi ;)

Azıcık geniş bakın olaylara, çok değil azıcık..

Şimdi dikkat ettim adama fener yalakası bile demişin yaa :eek:

mantık önemli bişey tabi..

Çok güldürüyo ya bu fanatik taraftar modelleri beni :D

90dk izledim maçı Eren muhteşem futbol oynadı, 20 yaşında birinin fenere karşı bu kadar soğukkanlı oynayabilmesi kendine olan güvenini gösterir..Önü çok açık Erenin umarım İngilterede oynar..

İpek, eğer Semihde Baros gibi çirkefce oynasaydı emin ol Erende çok daha sert oynardı, Volkandan özür dileyecek tabi adamın bağrını yardı, azıcık insan olan özür diler..

Barosla pozisyonda kafa kafaya çarpıştılar, Erenin yaptığı yanlış bi hareket yoktu, Ereninde kafası yarıldı o pozisyonda Barosda ondan özür dilemedi ;)

Azıcık geniş bakın olaylara, çok değil azıcık..

Şimdi dikkat ettim adama fener yalakası bile demişin yaa :eek:

mantık önemli bişey tabi..

dürüst olmak da önemli bişi...kendi takım futbolcusuna çirkef demek ne kadar mantıklı di mi??? haklısın mantık önemli bişi;)

Eren seneye fenere transfer olur. Demedi demeyin. Luganonun yerine süper bir oyuncu alırlar.

Üst Alt