TSL 2008/09| 23.Hafta | Kayserispor 0-2 Fenerbahçe | 8 Mart - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09| 23.Hafta | Kayserispor 0-2 Fenerbahçe | 8 Mart

Cevap: TSL 2008/09| 23.Hafta | Kayserispor - Fenerbahçe | 8 Mart | 19:00

Umarım Kayseri yeni stdaındaki ilk maçında güzel bir galibiyet alır.Renktaşımıza başarılar. :D

Stadları muhteşem olmuş..GErçekten çok sevindim..İnşallah futbol takımıda bugün o stadın hakkını sonuna kadar verir..

Arkadaşlar gerçekci olmak gerekirse fenerliler saha zemini konusunda haklılar.Adamlar kale önünü resmen dün yenilediler bir daha.Aslında bu maç normalde oynatılmaz ama kayseri belediye başkanı seçim öncesi madara olur diye oynatıyorlar yoksa federasyon oynatmazdı demek emir büyük yerden.

Stad müthiş.Başarılar kayserispor. cangele-aghaowa şov bekliyorum.

stadlari harika hayirli ugurlu olsun. insallah kazanirlar.

Bu stadı görünce tüylerim diken diken oldu.Kendi stadımız olunca kimbilir ne yaparım?:D Ben ekran başından gaza geldim Kayserili futbolcuları siz düşünün.

Arkadaşlar gerçekci olmak gerekirse fenerliler saha zemini konusunda haklılar.Adamlar kale önünü resmen dün yenilediler bir daha.Aslında bu maç normalde oynatılmaz ama kayseri belediye başkanı seçim öncesi madara olur diye oynatıyorlar yoksa federasyon oynatmazdı demek emir büyük yerden.

İki takım da aynı sahada oynayacak.Fernerbahçe için ne kadar kötüyse bu zemin Kayseri için de öyle.Yapmasınlar bu bahaneleri.Stadın bu hali bile Konya'nın Sivas'ın stadından daha güzel!:rolleyes:

Yalnız atmosfer süper resmen stad yıklıyor rakibin üstüne umarım her maç doldururlar bu stadı.

İki takım da aynı sahada oynayacak.Fernerbahçe için ne kadar kötüyse bu zemin Kayseri için de öyle.Yapmasınlar bu bahaneleri.Stadın bu hali bile Konya'nın Sivas'ın stadından daha güzel!:rolleyes:

Konya ve sivas zemini zaten berbat ama zemin oturmamışsa bu maç yarıda kalabilir.

Lig Tv kameraları çok dik gösteriyor insanları.size de öyle geldi mi?

Üst Alt