TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor | 13 Mart - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor | 13 Mart

Cevap: TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 0 Kocaelispor | 13 Mart | İlk Yarı

Geçen sene ya da 2 sene önce bizim uyduruk bir takım Ali Sami Yen'de 1-0 yenildiğimiz hafta Fenerbahçe'de Bursaspor'a 2-0 yenilmişti Kadıköy'de o geldi aklıma birden

Cevap: TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 0 Kocaelispor | 13 Mart | İlk Yarı

Yapmayın beyler Bursa sadece bu sene kazanamadı normalde feneri evire çevire yeniyor içerde dışarda adamlar.

Ama ben Türkiye Liginde bunda bisey olduguna inaniyorum...Ya Bu Mustafa Kamil Abitoglunun son 2-3 Sezonda fenerbahcenin kac macinni yönettigini sayamaz haale geldim rahat 15 mac yönetti rahat..!! ve bunun kac taanesinde fark attilar onu da sayamiyorum...

ben süpheleniyorum acikcasi bir hakem bukadar bi takimin macina verilmez..!!

Mça nasıl gidiyor?Ümit var mı?

stad super yalniz,bombos.harika.devam kanaryam.

Kazım'da oynamaya oynamaya top oynamayı unutmuş. İlk yarı berbattı kesin değiştirecek 2. yarıda.

Kocaeli yükleniyor ama karsiliginda Fener kontralarda çok etkili geliyor. Hersey olabilir.

Ezik olduklarını bir kez daha kanıtladılar. Volkan zaman geçiriyor. dk 40 küsürken..:D

Taner Güleri hariç kocaelisporu tebrik ederim ilk yarıdaki oyunundan dolayı. İkinci yarıdada böyle oynarlarsa en kötü 1 puan almaları lazım.

Yanlız işte alın görün mükemmel futbolcu Taner Güleri'yi. İlk yarıda ismini duyan oldu mu ? En fazla 2 kere duydm ben. Siyahi futbolcular kadar olamadı.

Bizle dalga geçiyorlardı 5 gol yedik diye ama bizim maçta en azından biz oyunu onların sahasına çok iyi yıkmıştık. Kontradan yedik golleri. Fener o kadar berbat ki orta sahayı bile geçmekte zorlanıyor.

Umarım fener puan kaybeder

Gereksiz Bilgi: Sinem Koballa Acun Ilicali birlikte izliyor ve tabii ki hic biri tarafimdan sevilmiyor.

Kendi sahasında Kocaelispor'a karşı böyle oynayan bir takım şampiyon olmamalı. Biz de olamayız o maçtaki performansla. Ne bileyim, şampiyon olacak takım kocaeliyi ilk yarıdan üçlemeli. Bence beşiktaş olur şampiyon. biz de avrupa da altın bir sezon geçiririz ve olan yine fenerliye olur. kahırbahçe.

Üst Alt