TSL 2008/09 | 29.Hafta | Eskişehirspor 0-2 Beşiktaş | 26 Nisan 16:15 - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09 | 29.Hafta | Eskişehirspor 0-2 Beşiktaş | 26 Nisan 16:15

Cevap: TSL 2008/09 | 29.Hafta | Eskişehirspor 0-2 Beşiktaş | 26 Nisan 16:15

Of BJK yine yenmis. Sampiyonlar ligi gittikçe uzaklasiyor :(

Burada konuşulanları görünce moralim bozuldu.Aysel sevincini niye içinde saklamıyorsun.Burada olsaydım kesin ceza alırdım.

Şampiyonluk değilde hani bi 2.lik için istiyorum bu puan kayıplarını..

İnanılmaz ama gerçek.Forum olarak bu kadar boş kalmışlık görmedim.Küfürü ben bile etsem bu forumda ceza alırım arkadaş.Kim kime etmiş diye bişey yok.Savunmanında anlamı yok.GSCimbom'da küfür YASAK...Buna kimse kulp aramasın.Yorum ve görüş serbesttir ve o kadar serbesttir ki diğer rakiplerimizin bile üyeliklerine ve bizlerle beraber olmalarını sağlıyacak ortamı oluşturuyoruz.Ama kendi içimizde bi sinirimize hakim olamıyoruz.

GSCimbom Yönetimi adına burda geç kalmış olsakda sevgili üyelerden bu gibi durumlarda konuyu askıya alıp bizlere şikayet mesajını yollamalarıdır.Olaya daha körükle gitmek değildir.

Bugün Galatasaray'ı mız son dakikada yediği golle malesef 2 puan bırakmışdır ama bu konuyu kadar bu kadar üzeleceğim aklıma gelmezdi.Bu konubeni daha üzdü belirtmek isterim...

GSCimbom bir Ailedir ve bu Aile birliktelikle oluşmuşdur kimsede kusura bakmasın bu Aileyi bu kalitesiz ve seviyesiz bi durumda olmasını kabul edemeyiz bunun için bir daha bu tarz olaylar olduğunda lütfen konuyu askıya alın ve şikayet butonuna basın...

Saygılar...

Üst Alt