TSL 2009/10 22. Hafta | Beşiktaş 1-1 Galatasaray | 21 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 22. Hafta | Beşiktaş 1-1 Galatasaray | 21 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 22. Hafta | Beşiktaş 1-1 Galatasaray | 21 Şubat | Maç Sonucu

2 gün önce Madrid deplesmanından çıkan ve sadece 1 antremanla bjk maçına çıkıp,yüreklerini sahaya koyan oyuncuların hepsini kutlarım.Özellikle Brezilya Milli Takımındaki performansını göstermeye başlayan Elanoyu gördükçe keyifleniyorum,fakat Uğur Uçarın kendisine çeki düzen vermesi lazım,JO'nun mutlaka bonservisi alınmalı.Lucas sen allahın bir lütfusun.

Arda ile Elano Atletico maçında oynamazsa turu veririz,sakatlıkları umarım o maçta oynamalarını ve oyun randımanını etkilemez.

Bu kadar eksiğe üst üstte kayseri, at.madrid ve bjk deplasmanlarından mağlup olmadan çıkmak büyük başarıdır..Herhalde sana bir fikstür verseler bu 3 deplasmanı arka arkaya koymazsın,aman aman diyip geri itersin..Darısı inşallah son ayak olan at. madridle içerdeki maça..

Bu takım seneye bu yapılanma devam ederse ve orta saha ve defansa birer takviye yaparsa tabiki Forvet'e de(yani 3 adet transfer ile),seneye ligi domine eder,Şampiyonluğu 4-5 hafta kala garantiler,ama elimizdeki oyuncuları tutmamız lazım.

Bu kadar eksiğe üst üstte kayseri, at.madrid ve bjk deplasmanlarından mağlup olmadan çıkmak büyük başarıdır..Herhalde sana bir fikstür verseler bu 3 deplasmanı arka arkaya koymazsın,aman aman diyip geri itersin..Darısı inşallah son ayak olan at. madridle içerdeki maça..

O maç çok kritik,Şubat ayının ve ligin kaderini etkileyecek maç,çünkü Şubat'Da Türkiye Kupası'ndan elenerek 1 hedeften koptuk geriye 2 hedef kaldı.Uefa Avrupa Ligi'nden de elenirsek eğer futbolcuların morali çok bozulur,ligde ki Kasımpaşa maçında da o moralsizlik ile berabere kalabilir hatta mağlup olabiliriz(BKZ geçen sene ki Hamburg maçı sonrası Eskişehir maçı 0-1),ama turu geçersek o moralle Kasimpaşa'yı da geçeriz ve yolumuza devam ederiz.Lig de eğer 10.haftanın sonunda Fenerbahçe'yi yenmek koşuluyla lider olup 2-3 puan fark atarsak,o zaman son 7 hafta da fikstür de bize dönecek çünkü Fenerbahçe Beşiktaş,Kayseri,Trabzonspor gibi takımlarla oynayacak bu maçlarda ve mutlaka zorlanacaktır.Bu yüzden en kritik 2 maça bu hafta içi ve hafta sonu çıkacağız ve bu da bizim Şampiyonluk şansımızı teraziye sokacak,ağır basan tarafta olmak ümidiyle.Başarılar Galaatasarayım.

O maç çok kritik,Şubat ayının ve ligin kaderini etkileyecek maç,çünkü Şubat'Da Türkiye Kupası'ndan elenerek 1 hedeften koptuk geriye 2 hedef kaldı.Uefa Avrupa Ligi'nden de elenirsek eğer futbolcuların morali çok bozulur,ligde ki Kasımpaşa maçında da o moralsizlik ile berabere kalabilir hatta mağlup olabiliriz(BKZ geçen sene ki Hamburg maçı sonrası Eskişehir maçı 0-1),ama turu geçersek o moralle Kasimpaşa'yı da geçeriz ve yolumuza devam ederiz.Lig de eğer 10.haftanın sonunda Fenerbahçe'yi yenmek koşuluyla lider olup 2-3 puan fark atarsak,o zaman son 7 hafta da fikstür de bize dönecek çünkü Fenerbahçe Beşiktaş,Kayseri,Trabzonspor gibi takımlarla oynayacak bu maçlarda ve mutlaka zorlanacaktır.Bu yüzden en kritik 2 maça bu hafta içi ve hafta sonu çıkacağız ve bu da bizim Şampiyonluk şansımızı teraziye sokacak,ağır basan tarafta olmak ümidiyle.Başarılar Galaatasarayım.

Aynen senin gibi düşünüyorum renktaş.Madrid maçı avrupada ve ligde değindiğin faktörler nedeniyle kaderimizi şekillendirecek maç olacak.Allah yardımcımız olsun.Her zaman seninleyiz CİMBOMUM.

Kara bulutlar yavaş yavaş üzerimizden dağılıyor. Bunu taraftar olarak hissedebiliyoruz. Zira çok sıkıntılı geçecek dediğimiz zaman dilimini az kayıpla atlattık diyebiliriz. Diğer sakat oyuncuların da takıma katılmalarıyla işler dahada iyiye gidecek inşallah.

Iyi mac cikardik!Sakatlanan oyuncularin durumu neder,merak ettim!

diyordumki eski ve ts maclarinda kesin puan kaybediriz

ama defansimiz tas gibi olmus bu iki mac kesin kazancagiz beni korkutan zorluk derecesi düsük olan maclarda rakipi kücümsemek mesela haftaya kasimpasa maci

bu maclarida alirsak kesin sampiyonuz

yorgunduk eksiktik ama yinede 1-1 beni sevindirmedi.

Bunların attığı ilk gol'de faul var mı ? Tello balıklama atmış kendisini Gio gelir gelmez !

Maç geneli bjk baskılı gözüksede bence bal yapamayan arı gibiydiler + pozisyon sayısı belki bjk bizden çoktu ancak bizimkiler daha net pozisyondu bjk paso doldur boşalt oynayıp karambole pozisyon buldu nitekim yediğimiz golden önce hem faul yoktu hemde bilardo topu gibi top çarpa çarpa sivokun önüne düştü ardından leonun bacak arasından ve neilin son hamlesinide geçerek gol oldu şans dün bjknin yanındaydı bu sene böyle son dakkalarda kaybettiğimiz kaçıncı puan sayamadık.Gerçi bjk taraftarı olduğu alenen bilinen aydunusla 1 puan almayı başardıkmı yoksa 2 puan kayıpmı ettik orası tartışılır.

Maçın iyilerine gelirsek bence geriden ileri uca Leo,Neil,Topal ve Elano çok iyi maç çıkardılar Leo son 2-3 maçtır Elanoda son 1 ay vites arttırdı(nazar değmesin) Neil zaten istikrar abidesi Topal'ı uzun zamandır bu kadar iyi görmemiştim şampiyonluk senemizdeki gibi oynadı umarım hep böyle devam eder.Uğur belkide kariyerinin en kötü maçını çıkardı sıkıntısı veya sorunu ne bilmiyorum ama biran önce toparlanmalı aslına bakarsak orjininde(paf takım ve öncesi) stoper olmasına rağmen zaman içinde mevkisi sağbeke kayması ve kendi özevladımız olması yüzünden çokta fazla kızamıyorum.Geri kalanlar ise vasatı aşamadı.

Bir daha bjk bizim kardeşimizdir diyen şu sayfayı okusun.

Forza Beşiktaş Forum - | - Besiktas ve Galatasaray asla kardes olamaz!

Siz benden 1 nefret ediyorsanız ben sizden 10 nefret ediyorum köpekler.

bu adamlar hep boyle, yok sampiyonluk gitti derwall şike yaptı, elle gol atıldı.

adam 92-93 sezonuna dair haftalık analiz veriyor ve 26 yaşında.. Geç bunları arkadaşım. birbirlerini doldurarak motive olmaya çalışıyorlar...

100. yıllarını çok çabuk unutuyorlar!!!!

Sen yıllardır bir sportif başarı elde edeme sonra millete sar, oh ne guzel tam bunlara göre!!!!

Yahu asil Besiktas kardesimizdir diyenlere yaziklar olsun.

Adamlar fenerden daha cok neffret ediyorlar bizden.

3-0 lık maçta Ferrarinin hakan baltaya attığı yumruk nerde gelgidersin de vardı şimdi bulamıyorum bulabilen varsa paylaşıversin bir zahmet

macin gidisatindan sonra acik söylemek gerekirse kaybedilen 2 puana üzüldüm ama genede inönüde alinan pir puan iyidir. fenevi de gördük. önemli olan büyük maclari kaybetmezsek kücük maclari bir sekil halledip sampiyonluga ulasiriz diye düsünüyorum.birde neill meselesi var. adam gerkcekten muhtesem bir defans.hem hizli hem ayaginda top tutabiliyo, süpriz cikislar yapiyo, attigi uzun toplarin 90 % i sanki adrese teslim.süper bir defans bence.insallah feneve bugün bursa koyunca tadina doyum olmayan bir hafta gecirmis oluruz. A.Madrid macini da allahim insallah almayi nasip eder.ulmeria mi neydi o takim, o bile yendi ise fazla söze gerek yok. defansi saglam tutup sonuca gideriz bence. arda ya da bu arada gecmis olsun insallah önemli birseyi yoktur.ya ben anlamiyorum kardesim biri geliyo tam biraz iyilesmeye basladik derken birine gene birsey oluyo ne sanssizlik anlamadim gitti.

Bjk yi ilk maçta rezil edip 3 puanı 3 golle almışız,inönüdende 1 puanı koparmışız,fb ise ilk maçta inönüde 3 tane yemiş ve rövanş maçınıda saraçoğlunda yapacak,Galatasarayın fb ile Ali Sami Yende maçı var,nerede fenerin fikstür avantajı var diyenler:)

Üst Alt