TSL 2009/10 24. Hafta | Eskişehirspor 2-1 Galatasaray | 8 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 24. Hafta | Eskişehirspor 2-1 Galatasaray | 8 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 24. Hafta | Eskişehirspor 2-1 Galatasaray | 8 Mart | Maç Sonucu

Günlük skorlarda yaşayıp, günlük performanslarla futbolcu övmek ya da asmak cehaleti ne zamandan beri gurur duyulacak bi şey oldu?

Cevap için birgün düşündün ve çıka çıka bu cevap mı çıktı?:)

Tamam öyleyse ben 24. hafta müsabakası olan Eskişehir-Galatasaray maçından bahsedeyim,sende 7. hafta Galatasaray-Eskişehir müsabakasından bahset.Bakalım hangimizinki daha fazla revaçta olacak? :)

Ek olarak günlük konuşsam yada Mehmet Topal'ın çok kötü oynayacağı bir maçı beklesem istim üzerimde olsam burda defalarca Mehmet Topal ve Mustafa Sarp'ın düz oyuncu olduğunu yinelemem.

Bir farklı bakış açısı daha atayım ortaya;bu takımda Mehmet Topal ve Mustafa Sarp'ın beraber oynaması;Arda,Elano,Kewell,Baros,Jo ve Gio'nun beraber oynamasından bile daha lüks!!!

Cevap: TSL 2009/10 24. Hafta | Eskişehirspor 2-1 Galatasaray | 8 Mart | Maç Sonucu

Cevap için birgün düşündün ve çıka çıka bu cevap mı çıktı?:)

Tamam öyleyse ben 24. hafta müsabakası olan Eskişehir-Galatasaray maçından bahsedeyim,sende 7. hafta Galatasaray-Eskişehir müsabakasından bahset.Bakalım hangimizinki daha fazla revaçta olacak? :)

Ek olarak günlük konuşsam yada Mehmet Topal'ın çok kötü oynayacağı bir maçı beklesem istim üzerimde olsam burda defalarca Mehmet Topal ve Mustafa Sarp'ın düz oyuncu olduğunu yinelemem.

Bir farklı bakış açısı daha atayım ortaya;bu takımda Mehmet Topal ve Mustafa Sarp'ın beraber oynaması;Arda,Elano,Kewell,Baros,Jo ve Gio'nun beraber oynamasından bile daha lüks!!!

Birincisi sen kimsin ki sana cevap vermek için uzun uzun düşünme gereği duyayım? İkincisi, son cümlende bahsettiğin Sarp ve Topal'ın beraber oynaması konusunda kimse senden farklı düşünmüyor, düşünemez de zaten ama farkında değilsin galiba, Athletico maçından beri Sarp klubede.

Futbolda dün yoktur, bugün vardır demek kadar abes şey olamaz. En temiz örnekleri Kewell ve Baroş, hatta Keita ve Gio. Ne demek istediğimi anlamak için bi süre düşün.

Birincisi sen kimsin ki sana cevap vermek için uzun uzun düşünme gereği duyayım? İkincisi, son cümlende bahsettiğin Sarp ve Topal'ın beraber oynaması konusunda kimse senden farklı düşünmüyor, düşünemez de zaten ama farkında değilsin galiba, Athletico maçından beri Sarp klubede.

Futbolda dün yoktur, bugün vardır demek kadar abes şey olamaz. En temiz örnekleri Kewell ve Baroş, hatta Keita ve Gio. Ne demek istediğimi anlamak için bi süre düşün.

Söylediklerin sana göre çok dolu gibi gelebilir ama nedense çok düşünme gereği duymuyorum sana cevap yazarken.Sonuçta sen kimsin ki? :)

Beyler burda 1000 msj yazınca antrenör olunmuyor. Bakıyorum 1000 msj üstündeki üyeler hep antrenör havalarında. Tamam yorum yapalım en doğal hakkımız ama bu kadar da olmaz. Yok sağdan bindirsin,bu maç havadan bu maç yerden oynayalım, yok topal-mustafa yanyana oynamaz. Yok efendim Arda'ya kaptanlık olmaz, Dos Santos neden yok. Yok yok yok. Ne desek boş. Yetki verilmediği sürece aferdersiniz bir yerlerimizi yırtsak dediklerimiz olmaz. En iyi taraftar takımını kötü gününde alkışlayan taraftardır.

Sadece ' Sevinmek ' için sevseydik seni, Sarı'nın yanına ' Lacivert 'i koyardık. :)

Olmadi bu hafta ne yapalim. Cabucak toparlanip Ankaragücü macina iyi hazirlanmamiz gerek :)

Üst Alt