TSL 2009/10 26. Hafta | Trabzonspor 1-0 Galatasaray | 21 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 26. Hafta | Trabzonspor 1-0 Galatasaray | 21 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 26. Hafta | Trabzonspor - Galatasaray | 21 Mart |19.00

Öncelikle trabzonda yaşadığımı belirteyim. trabzonsporu aramızda en iyi bildiğimi iddaa edebilirim. Sakın bunları yazdım diye beni ajan falan zannetmeyin. mesajlarıma baksın herkes. bu konuyuda açıklamak istedim.

şimdi gelelim trabzonspora:

2 seneden beri (iddaasız fenerbahçe dışında 2 sene önceydi) 3 büyüklere karşı hiç galip gelemeyen bir takımdan bahsediyoruz. Umut bulut 'la sözleşme yenileyen bir takım vizyon olarak anadolu takımı olma yolunda emin adım atmıştır. umut bulutun ilk 11 de olması bizim için büyük şans. Kendisi trabzonda kanser sebebidir.

Savunmaya baktığımızda ise ortadaki 2 stoper verimli değil ve sürekli değşiyor.Giray canlı bomba, egemen zaten Allaha kalmış, song bu yaşında tecrübesiyle 2 kişilik oynuyor. Sol kanatta ilginç durumlar yaşanıyor.Cale defansif anlamda çok iyi bir oyuncu.Ama bu haftaki gaziantep maçında cale ve colman kadro dışında bırakıldı.Ve sol kanatta altyapımızdan çıkma Ferhat oynadı.Ferhat ın defansif yönü çok ama çok zayıf.Eğer kanatta Ferhat oynarsa Kara bela duman edecektir orayı.

En iyi oldukları yer sağ kanat diyebilirim. Ömer aysan ve serkan balcı çok uyumlu bir ikili görünümünde.Serkan pres gücü yüksek bir oyuncu.

Colman ve alanzinho . bu iki oyuncuya dikkat etmemiz gerekir. Umut bulut neill ve servetin kucağında kalır.

Ve bu maçın asla berabere biteceğini düşünmüyorum.maç ne olursa olsun bizim

Öncelikle trabzonda yaşadığımı belirteyim. trabzonsporu aramızda en iyi bildiğimi iddaa edebilirim. Sakın bunları yazdım diye beni ajan falan zannetmeyin. mesajlarıma baksın herkes. bu konuyuda açıklamak istedim.

şimdi gelelim trabzonspora:

2 seneden beri (iddaasız fenerbahçe dışında 2 sene önceydi) 3 büyüklere karşı hiç galip gelemeyen bir takımdan bahsediyoruz. Umut bulut 'la sözleşme yenileyen bir takım vizyon olarak anadolu takımı olma yolunda emin adım atmıştır. umut bulutun ilk 11 de olması bizim için büyük şans. Kendisi trabzonda kanser sebebidir.

Savunmaya baktığımızda ise ortadaki 2 stoper verimli değil ve sürekli değşiyor.Giray canlı bomba, egemen zaten Allaha kalmış, song bu yaşında tecrübesiyle 2 kişilik oynuyor. Sol kanatta ilginç durumlar yaşanıyor.Cale defansif anlamda çok iyi bir oyuncu.Ama bu haftaki gaziantep maçında cale ve colman kadro dışında bırakıldı.Ve sol kanatta altyapımızdan çıkma Ferhat oynadı.Ferhat ın defansif yönü çok ama çok zayıf.Eğer kanatta Ferhat oynarsa Kara bela duman edecektir orayı.

En iyi oldukları yer sağ kanat diyebilirim. Ömer aysan ve serkan balcı çok uyumlu bir ikili görünümünde.Serkan pres gücü yüksek bir oyuncu.

Colman ve alanzinho . bu iki oyuncuya dikkat etmemiz gerekir. Umut bulut neill ve servetin kucağında kalır.

Ve bu maçın asla berabere biteceğini düşünmüyorum.maç ne olursa olsun bizim

Azından bal damlıyo Elıne saglık arkadaşım:005::005::005::005::005::005:

Sami Yendeki maçlarımızda sıkıntı yok,fakat dişli deplasmanlardan puansız dönüyoruz,artık buna bir son vermeliyiz bu haftaki maçımızda artık deplasman fobimize son verelim.

Yenilgi en kötü sonuç olur. İş orta sahada bitecek bence. Trabzon'un forvetleri çok etkili değil. Orta sahada ipin ucunu kaçırırsak kötü olur.

Gol sorunu artık yok bence. 4-4-2 ile bile çıkabilir Elano'yu kulübeye alabilir.

Şampiyon olmak isteyen bir Galatasaray'ın bu maçta puan kaybetmesi kabul edilemez. İş yok güç yok işiniz futbol ve Galatasaray forması giyiyorsunuz antremansa antreman şutsa şut çıkacaklar oynayacaklar 3 puanı alıp gelecekler. Vurup kırıp parçalayıp bu maçı alacaklar alamazlarsa kayseri-beşiktaş-eskişehir-trabzon son 4 deplasman 4 puan kaybı yazıktır sözün bittiği yer olur ayıp ya.

Bu maçta ne olursa olsun önde basmalıyız. Stoperleri baskıya gelemiyor ama ligde iyi top oynayan takımlardan biridir, Trabzon. Anadolu takımları gibi 10 kişi savunma yapmıyorlar, kendi oyunlarını oynamaya çalışıyorlar. Bunu avantaja çevirebiliriz.

Orta saha oyuncularımız kesinlikle mücadeleci değil, pasör olmalı. Yani Barış yerine Ayhan oynamalı.

Elano - Ayhan

Arda​

gibi...

Selamlar

Mesajların tamamını okumaya çalıştım.Anladığım kadarıyla bazı arkadaşlar dışında genel olarak Trabzonsporumun değil de Galatasarayın deplasman fobisi olduğundan puan kaybetme telaşları var.Haksız da sayılmazlar.

Yalnız ben şuan ki kadromuzla büyük maçları kazanabileceğimizi düşünmüyorum.

Bir arkadaş Ömer ve Serkan'ın çok iyi olduğunu söyledi.Doğru lakin büyük maçlarda bunlardan verim alabileceğimizi ben düşünmüyorum.

Alanzinho ve Colman'a dikkat diyen arkadaşımız için söylüyorum bu ikisi oynarsa Galatasarayın işine gelir benim şahsi fikrim.Colmanın ligin en fazla pas hatası yapan top kaybeden ve top ezen futbolcusu olduğunu gözden kaçırmış sanırım.Tek özelliği boş alana doğru pas yapması.Bu maçta da boş alan olacağını pek sanmıyorum.Şöyle bir 30 metre olsa top tık diye oraya bırakabilir fakat stoperlerin arasında ezilen Umut'a ince pas çıkarması gerekecek bu maçta ki geldiğinden beri böyle oynadığını hiç görmedim.Bu özellik Selçuk'ta var ama o da bu aralar çok formsuz.

Kalecimiz Onur'a Allah nazar vermesin maşallah çok iyi bir yetenek umarım daha da iyi olsun.Cale'nin oynamamasının sebebinin ben kart sınırında olması diye düşünüyorum.

Yeni aldığımız forvet olan Gutierezin 10 dakikalık gücü bile yok.Onunda oynayacağını düşünmüyorum..

Bunlar teknik detaylandırmalarımdı gelelim annemizin ligine..

Sezon başında Fenerbahçenin şampiyon olacağını düşünüyordum.Bu düşünceme de paralel bir başlangıç yaptılar.Fakat şimdiki halleri malum.Ben Galatasaray şampiyon olur diyorum fakat yine bir tahminim daha var Ali Sami Yen deki Fenerbahçe maçında galibiyet çıkartamayacak Galatasaray.

Sözün özü ben Trabzonspor'un galip geleceğini düşünmüyorum açıkçası.Yalnız tarihte 3 İstanbul takımına karşı sıfır çektiği bir sezon olmamış Trabzonspor'umun.Ve bu sene ilk yarı 3 te 0 yaptı.Beşiktaş ve Fenerbahçe ile dışarda oynayacağını düşünürsek bu geleneğin bozulmaması için en uygun maç Galatasaray maçı diyerek bir dipnot düşmek istedim :)

Unutmadan ne zaman büyük maçlardan veya ligden ümitsiz olsam çıkıp beni şaşırtan sonuçlar alıyor takımım.Bu maçta öyle olur umarım çünkü bu maçta şaşıracağım tek sonuç Trabzonspor galibiyeti olacak.

Sağlıcakla kalın Trabzon'dan güzel şehrimden herkese selam olsun

Trabzondan da çekineceksek, dükkanı kapatıp gidelim. bu maçı kolay yapmak elimizde. galibiyet şart.

Trabzon'un bekleri oldukca kazma ve kalitesiz. Keita, Gio, Arda, Caner hangi ikili olursa kanatlardan en az 2 asist gelir. Son zamanlarda nedense hic bu kadar rahat olmamistim bir Trabzon deplasmani oncesi :)

Trabzon'un bekleri oldukca kazma ve kalitesiz. Keita, Gio, Arda, Caner hangi ikili olursa kanatlardan en az 2 asist gelir. Son zamanlarda nedense hic bu kadar rahat olmamistim bir Trabzon deplasmani oncesi :)

Dün yendiğimiz içindir.Maç saatine kadar stres artar.:)

Aynısı bana Eses maçında olmuştu ama yenildik.

Şenol Güneş'in gelmesiyle belirli bir yükselişe geçtiler.İyi organize oluyorlar, Colman, Selçuk, Alanzinho gibi orta alanda ayağa pas yapabilen oyuncuları var. Serkan baya formda, sağ kanattan iyi bindirmeler ve isabetli ortalar yapıyor. Son yıllarda Trabzonspor'a karşı belirgin bin üstünlüğümüz söz konusu ama mücadele etmeden hiçbir maç kazanılmıyor.Bundan sonraki maçlarda isteksiz oynama lüksümüz yok. En üst düzeyde mücadele edilmeli.Sakat oyuncularımızın düzelmesi bizim artılarımız. İnşallah 3 puanı alacağız.

Eğer bu maçta göbekten oyun kurmaya çalışırsak yanarız. Her türlü atağımızı keser Trabzon. Ne olursa olsun bu maçta skora katkı sağlayacak olanlar beklerimizdir. Çünkü Trabzonun kanatlarında savunma yapabilen oyuncu yok. Kanatları etkili kullandığımız takdirde rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum. Maç günü de Avni Aker'de olacağımı belirtmek isterim :)

Öpen takım buymuş demek!!!

Şampiyonu belirliyoruz‚ öpüp‚ tebrik ediyoruz..

Şahane fikir..

Valla..

antudan inciler koptum ya:D

kasımpaşa maçında çok daha güzel ve etkili bir oyunla galip gelip eskişehir maçına çıkmıştık noldu sonuç hüsran. takımı keita ve neill haricinde pek beğenmedim aslında a.gücü maçında. potansiyelinin altında oynuyor bu takım. trabzona karşı bu oyun yetmez mutlaka keitaya önlem alacaklardır eskişehirin yaptığı gibi. ayaklarımız yere sağlam basmak zorunda. defans hattımızın hatasız oynaması lazım avni akerde, bide şu önlibero sorunumuz çok canımızı yakacağa benziyor umarım kazasız belasız şampiyonlukla tamamlarızda seneye bir çözümünü buluruz o bölgenin.

Trabzonspor önlem almaz Keita ile Arda'ya çünkü büyük takım olduklarını düşünüyorlar ve bu yüzden kaybediyorlar genelde,yine öyle olur bizim Keita,Arda ve Sabri gününde olursa kazanabiliriz.

Bu maç diğer deplasmanlardan farklı olur çünkü bu bir derbi. Keita önderliğinde Arda , Gio , Elano ile galip gelebiliriz diye düşünüyorum. Fakat maçın kilit noktası orta sahalar. Orta sahamız iyi olursa kazanırız. Yine FR bu maçta orta sahada Mustafa'ya görev verir. Onun yanında ya Topal yada Barış oynar.

Üst Alt