TSL 2009/10 | 8. Hafta | Ankaragücü 3-0 Galatasaray | Çözüm : Sabır ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 | 8. Hafta | Ankaragücü 3-0 Galatasaray | Çözüm : Sabır !

Cevap: TSL 2009/10 | 8. Hafta | Ankaragücü - Galatasaray | 4 Ekim | 16.00

Maçın kolay olacağı yönünde görüş beyan eden arkadaşlara imreniyorum valla.Nasıl bu kadar rahat olabiliyorlar anlamıyorum.Görüyoruz işte son oynadığımız maçları.

O arkadaşlardan bir kısmını, kazanamadığımız bir maçın sonunda, "ona buna sallarken görür" ve çok rahatlıkla diğerlerinden ayırdedebilirsin.

Sıkıntılı bir maç olabilir ama takımımıza güvenimiz sonsuz.

Ceyhun da durur durur bize karşı oynar.

Ceyhun durmuyo ki. Son haftalarda baya formda.Geçen hafta 3 asist yaptı ve çok etkili oynadı.Çekinmiyorum desem yalan söylemiş olurum.Kaleye sürekli dikine oynuyor çift ön libero ile oynamalıyız.Sarp-Ayhan, Sarp-Topal,Topal-Ayhan gibi.

Bu maçı kesinlikle kazanmalıyız. Başka bişey düşünmek istemiyorum. 1-3

Çok zorlanacağımızı ama Rijkaard ın oyuncuları silkelemesiyle zorda olsa 1-2 kazanacağımızı düşünüyorum.

Bu sezon yaptığımız maçlardan en zor olanı olacağa benziyor. Dün oldukça yoruldu oyuncular. Özellikle defansın göbeğinde sıkıntı yaşayabiliriz. İnşallah bu sefer şansta bizim yanımızda olur alırız maçı.

Çok zor maç olacak, umarım dönüş maçımız olur bu maç.

Son 2 mactan gereken dersleri almis olarak cikacagiz bu maca.

Kaleci:Leo

Defans:Sabri-Emre-Servet-Hakan

Orta Saha:Mustafa-Ayhan-Elano

Ileri Uclu:Keita-Baros-Arda

Bekledigim ilk 11 bu.Golu erken bulmamiz sart yoksa panik yapiyoruz.Ankara son 2 macimizi izlemisse ki izlemistir 90 dk savunma yapacaktir.

Gündüz maçları oldum olası zor geçmiştir nedense.

deplasmanda daha iyi oynarız ASYde takımlar 8 kişi kapanıyor.Kazanırız ...

01102009880.jpg

Bu Kadro üzerinde Durulmali Bence

Elano Ortada cok iyi isler yapiyor

Bu maçta takım kendine gelecektir ve 3 - 1 gibi bi skorla kazanırız.

----------------Leo------------------ Strum maçında dikkat ettim Galatasaray ilk yarı

-Sabri----E.Aşık----Servet----H.Balta- değişik bir oyun sistemi oynadı Elanoyu biraz

-------------M.Sarp----------------- daha geride denedi Rijkaard Ayhan ile daha

--------------------Ayhan----------- yakın oynattı Ayhan da Ardaya yakın Topala

-------------Elano------------------- uzak oynadı bu sisteme alıştık yarım saatde

-Keita--------------------------Arda- hatta golüde bulduk ama hakem vermedi.

--------------Baros------------------ Barosun yine yakın mesafeden kafa ile vurşu

nu kaleci inanılmaz kurtardı. Yine Elanonun karşı karşıya ve kafa vuruşu kaçırdığı bir pozisyon var. Sanki Elano forvet arkası değilde orta alana biraz daha yakın olunca daha iyi oynadı ben öyle hissettim. Benim kafamdaki sistem bu ama H.Balta ve Arda da form düşüklüğü var son 2 3 maçta Rijkaardan bu maçta kesikler bekliyorum. Tahminim Caner ile Aydına şans vericek bu maçta Ardanın yerine Aydın H.Baltanın yerine Caner. Ama şöyle bir durum var H.Balta hucuma gitmiyor diyorlar o taktik icabı katılmıyor hucuma Sabri daha çok bindirme şansı olsun diye H.Balta ile Sabri aynı anda bindiremez H.Balta emniyet sibobu Rijkaardın Canerin defansif gücü nasıl ondan emin değilim eğer zayıfsa Rijkaard Caneri düşünmez sol bekte.

----------------Leo------------------ Strum maçında dikkat ettim Galatasaray ilk yarı

-Sabri----E.Aşık----Servet----H.Balta- değişik bir oyun sistemi oynadı Elanoyu biraz

-------------M.Sarp----------------- daha geride denedi Rijkaard Ayhan ile daha

--------------------Ayhan----------- yakın oynattı Ayhan da Ardaya yakın Topala

-------------Elano------------------- uzak oynadı bu sisteme alıştık yarım saatde

-Keita--------------------------Arda- hatta golüde bulduk ama hakem vermedi.

--------------Baros------------------ Barosun yine yakın mesafeden kafa ile vurşu

nu kaleci inanılmaz kurtardı. Yine Elanonun karşı karşıya ve kafa vuruşu kaçırdığı bir pozisyon var. Sanki Elano forvet arkası değilde orta alana biraz daha yakın olunca daha iyi oynadı ben öyle hissettim. Benim kafamdaki sistem bu ama H.Balta ve Arda da form düşüklüğü var son 2 3 maçta Rijkaardan bu maçta kesikler bekliyorum. Tahminim Caner ile Aydına şans vericek bu maçta Ardanın yerine Aydın H.Baltanın yerine Caner. Ama şöyle bir durum var H.Balta hucuma gitmiyor diyorlar o taktik icabı katılmıyor hucuma Sabri daha çok bindirme şansı olsun diye H.Balta ile Sabri aynı anda bindiremez H.Balta emniyet sibobu Rijkaardın Canerin defansif gücü nasıl ondan emin değilim eğer zayıfsa Rijkaard Caneri düşünmez sol bekte.

Katılıyorum. 1 bekimiz hücumcu bek olarak oynuyor. Yedeklerimizden de bunu yapacak oyuncular var.

uğur......caner (Hücumcu bek)

ama sabri'nin formayı vereceğini sanmıyorum.

bence biz futbolculardan daha fazla üzülüyoruz daha fazla beyin olarak yoruluyoruz gibime geliyor.Futbolcuların çok fazla üzüldüklerini falaan hiç düşünmüyorum olan taraftara oluyor bence

Bizim kadar uzulmediklerine adim gibi eminim.

Arda, Sabri, Ugur gibilerden bahsetmiyorum. Linderoth, Lincoln, Baros Balta, Servet gibi futbolculardan bahsediyorum.

Zor maç zor. Bikerem gündüz maçları son yıllarda hep Galatasaray'ın kabusu olmuştur. İkincisi Ankaragücü iyi takım, üçüncüsü Hikmet Karaman bu maçı alabilirse kredisini baya arttırıcak, dördüncüsü Anadolu topçularının vizyon maçı.

Nitekim, Galatasaray bu maçı alır.

dun gece arda ile elano birlikte oynarken elano daha iyi oynadi onun icin

-----------------leo--------------

sabri------emre.a---servet---balta

-----------------sarp-------------

---------elano--------------------

--------------------arda----------

---keita--------------------kewell-

-------------nonda---------------

bize en uygun kadro bu bence

Bu kadar şaka yeter.Kazanalım artık.

dun gece arda ile elano birlikte oynarken elano daha iyi oynadi onun icin

-----------------leo--------------

sabri------emre.a---servet---balta

-----------------sarp-------------

---------elano--------------------

--------------------arda----------

---keita--------------------kewell-

-------------nonda---------------

bize en uygun kadro bu bence

valla dünkü maçta tek ön liberoya geçtiğimiz zaman orta sahamız bomboş kaldı inanılmaz ataklar yedik strum graz dan daha zor maçlarda orta saha diye bir şey kalmaz bu orta saha ile. Dağıtırlar bizi Elano , Arda , Kewell bunların üçününde defansif yanları güçlü değil.

Üst Alt