TSL 2009/10 Sezonu 1. Hafta | Denizlispor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 1. Hafta | Denizlispor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 1. Hafta | Denizlispor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Öh be Denizli koskoca 2. yarı tek kale oynadın bi gol atamadın.Neyse azizenin adamları zaten yine iş başındaydı kaç tane atağını kestiler ofsayt diye.Ne yaparlarsa yapsınlar bu sene bizi asla durduramazlar.Ayrıca haftaya bu Denizli'ye en az 4-5 atarız adamlar ölü gibi oynuyor defanstan alan vuruyor. :D

Bİz bu denizliyi ali sami yende 5 atarız..Fener bir kere organize futbol oynamıyor,bireysel yetenekler her zaman önplanda bu maçdada.Gökhan güzel bir pasla guizayı buluşturdu guizada plase ile golü buldu.Maçın tamamına baktığımızda fenerin ezici bir üstünlüğü yoktu,bireysel yetenekler iş başındaydı zaten daumun temel futbol anlayışıda bu.Elindeki silahları iyi kullan futbol adına ortaya birşey koymasanda olur mantığı ama bu mantalite ile bir yere kadar gidebilirler bunu hep söylüyorum.2-0 kazanmaları bir şey ifade etmiyor,aynı tas aynı hamam fener dedim sezon başından beri ve hala diyorum,lafımın arkasındayım.

Geçen sezondan tek farkı brezilya grubunun sırtını iyi sıvazlayan ve onları iyi tanıyan daumun getirdiği havadır hepsi bu.Futbol adına devrim niteliğinde ne iyi bir transferi olmuşdur fenerin nede daum gelişi ile birlikde yenilenen bir taktik anlayışı..

Bu arada emrenin sakatlandığı ve ciddi bir durumunun olduğu,milli takımdandan çıkarılabileceği söylendi kanaltürkde.

Turkcell Super Lig(!) futbol olarak cok kotu basladi her zamanki gibi. Sadece Sivas-Trabzon ve Gaziantep-Galatasaray maclari guzeldi. Bir suru mac 0-0 bitti. Bu yil yine iskence var anlasilan. Fenerbahce de Guiza biraz toparlanmis, geri kalanlar aynen devam ediyor. Bu defans hattiyla karsimiza cikmasinlar.

Lige lider başlasınlar önemi yok isterlerse ilk 33 hafta birinci olsunlar ama 34. hafta biz olalım, şampiyon olalım.

Böyle birsey yok daha 1.haftadan oyunlara basladılar.%100 penaltı verilmedi wederson arkadan eliyle adamı itiyor . Emre 2 defa adam tekme salladı ikiside bariz sarı kart . Denizlisporun net 2 gol pozisyonu ayrıca yanlıs ofsayt bayragıyla durduruldu . Bu olanlardan sonra tabi ki maglubiyet kacınılmazdı .

hakemler yine başladı maşallah.fenerasyonun nasıl pislikler çevireceğini hep beraber seyredeceğiz.yazıklar olsun.

Denizli'ye haftaya en az 4-5 atıp birinci oluruz zaten. Fener atamadığına yansın.

Hakemlerin zaten eyyam kararlar vereceğini federasyonun son hareketlerine baktığımda tahmin etmişdim,çok görmüyorum.İlerde yine ellerle gol atarlarsada şaşırmayacağım.Şaibeli maçlar olacak gibi inşallah ben yanılırım.

Denizlinin hocasıda (geçen seneki Kocaeli'nin hocası-Erhan Altın) neredeyse yenildiklerine seviniyormuş gibi röpörtaj verdi.. :)

bu fenev tam bir kontra atak takımı olmuş

Dün akşam kanallara baktım da, medya fb den bir hayli umutlu. Benmi yanlış maçları seyrettim bilmiyorum ama, galibiyet tamamen Denizlispor un kötü futbolunun eseri. Bu hafta biz Denizlispor ile oynuyoruz ve fb de Sivasspor ile. "Ak koyun, kara koyun gelecek hafta az da olsa kendini gösterir", diye düşünüyorum. İki Brezilyalı transferinden dolayıda, aziz e ekstradan teşekkür etmek lazım...

Saygılar,

Üst Alt