TSL 2009/10 Sezonu 11. Hafta | Galatasaray 2-0 Sivasspor | 1 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 11. Hafta | Galatasaray 2-0 Sivasspor | 1 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 11. Hafta | Galatasaray-Sivasspor | 1 Kasım | 16:00

Bence H.Baltayı sol bek oynatıp Caneri sol açık deneyecek. Nese yalnız şunu unutmaz inşallah futbolcularımız sivası t.direktörü değişti ve çıkış arayacaklardır

Futbolcularımız hangi kadro çıkarsa çıksın rakibi hafife almaması lazım.

Aslında o daha mantıklı.. Sola Caner geçer Nonda yerine de Kewell forvete geçer.. Ama ben Serdar Eylik süprizi olsun istiyorum.. İnşallah benim düşündüğüm şey Rijkaard'ın da aklından geçer :S

Aslında o daha mantıklı.. Sola Caner geçer Nonda yerine de Kewell forvete geçer.. Ama ben Serdar Eylik süprizi olsun istiyorum.. İnşallah benim düşündüğüm şey Rijkaard'ın da aklından geçer :S

yani çünkü Nonda ve kewell 90 dk çıkartamıyorlar. İnşallah senin dediğin gibi olur Serdara şans verir ama ben Caneri sol açıkta izlemek istiyorum eminim Rijkaarda istiyordur çünkü solbekte yapamıyor Caner hep arkası boş kalıyor.

yani çünkü Nonda ve kewell 90 dk çıkartamıyorlar. İnşallah senin dediğin gibi olur Serdara şans verir ama ben Caneri sol açıkta izlemek istiyorum eminim Rijkaarda istiyordur çünkü solbekte yapamıyor Caner hep arkası boş kalıyor.

Sol açığı bırakın Forvet bile oynar Caner ama kim ne diye sol bek oynatıyor anlamış değilim. Çocuk çok yetenekli ve daha genç milli takıma çok büyük katkıları olabilir. Sol bek'e hapsedilmesi çocuğu bitiriyor...

Cok dikkatli olmaliyiz. Alinacak ters bir sonuc kotu seylere yol acabilir. Maca gelen taraftarlar takima 90 dakika destek vermeli. UltrAslan'in eski aciga tasinmasiyla stadin atmosferi bitti maalesef.

Sol açığı bırakın Forvet bile oynar Caner ama kim ne diye sol bek oynatıyor anlamış değilim. Çocuk çok yetenekli ve daha genç milli takıma çok büyük katkıları olabilir. Sol bek'e hapsedilmesi çocuğu bitiriyor...

sol ayaklı futbolcularımız az olduğu için mecburen o bölgede oynuyor.

Farklı bir galibiyet alacağız uzun bir aradan sonra.

Alalım farklı bir galibiyet,güzel oyun.Akşam rahat rahat Makakula'nın şovunu izleyelim.

Taraftarı merak ediyorum bu maçta, umarım harika bir destek olur..

2736__280-gs-sivas.jpg

Önce biz Sivas'a sonra Sivas Kayseri'ye sonra Kayseri Fener'e en son herkes Fener'e.

Umarım bu kadroyla başlarız...

franco

sabri e.güngör servet hakan

barış m.topal caner

arda nonda kewel

Gidelim bakalım maça.İnşallah hayırlı skorla döneriz. :)

Beyler lig tv turksatta şifresiz ordan izleyebilirsiniz dün bjk maçını izledim ve bu saate kadar da hala açık sorun varmış heralde...

nasil yani sifresiz ? kafami buluyorsunuz :D

Lig Tv heryerde şifresiz bir süre. Arızadan dolayı.

Hadi ya hic haberim yoktu süpermis :D

Üst Alt