TSL 2009/10 Sezonu 15. Hafta | Eskişehirspor 2-1 Fenerbahçe | Maç sonucu - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 15. Hafta | Eskişehirspor 2-1 Fenerbahçe | Maç sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 15. Hafta | Eskişehirspor 2-1 Fenerbahçe | Maç sonucu

Eskişehir nefes aldırmadı Fenere. Cidden güçlüler.

İkinci mevdiven vakası :D

Merak etmeyin bu dönek azize bundan önceki 2 istifa vakasında olduğu gibi bundan da döner.. Aldığı istifa kararı belki fenerbahçe adına olumlu ama alışkanlık olmuştur onda bi kere.. Sinan Engine de bir çift lafım var; Fenerbahçenin hakkı bir kaç sezondur hakemler tarafından gasp ediliyor diyor :D :D :D .. Bi programda buna mesaj gelmişti artık fenerbahçeli olduğunu açıkla diye; Yüzü kıpkırmızı olmuştu.. İyice şüphelenmeye başladım bu dengesizden..

Bu açıklamalar sınırın çok üzerinde. 4-5 ay hak mahrumiyeti çok komik kalır öyle söylüyorum. Bunun üstünde yapılabilecek daha sert tek açıklama; "hakemleri öldürürüz, hayatlarını söndürürüz, federasyonu oradan indiririz, iki yakaları bir daha bir araya gelmez" falan olurdu. Bu örnektekiler 1. derece suçlu açıklamalar ise Aziz Yıldırımın söyledikleri de 2. aşama suçludur. Çok ağır ceza gerektirir...

Adem Sarı, çaktı Feneve acı acı

12D065AE3D2E7041839428EAx.jpg

FOTOMAÇ - Kanarya kazanmayı unuttu :D

eğer federasyonun onuru varsa fb'yi ligden atmaları lazım bu açıklamalar üzerine :D mafya ligimi len bu noluyo...

Gülermisin, ağlarmısın!!!! Yine ağlamalar başladı.

sezon başında tamamen hakemlerin katkısıyla 8 maç üstüste kazanan Fenerbahçe' nin hakemlerden şikayet eden başkanı.

maç 0-0 Fenerbahçe-sivasspor maçında Fenerbahçe 2 metre ofsayt ile 1-0 öne geçiyor.

diyarbakırspor 1-0 önde, 3 metre geriden çıkıp kaleciyle karşı karşıya diyarbakırspor futbolcu ofsayt gerekçesiyle durduruluyor.

Fenerbahçe-manisaspor maçında manisa' nın yüzde bir milyonluk penaltısı verilmiyor.

büyükşehir belediye maçında, büyükşehirin 3 yüzde yüz gol pozisyonu ofsayt gerekçesiyle durduruluyor.

bursa maçında 1 metre ofsayt pozisyonunda olan guiza' ya yan hakem devam diyor, pozisyonun devamı golle sonuçlanıyor.

Fenerbahçe-Galatasaray maçında Fenerbahçe' nin attığı ilk gol 1 metre ofsayt, Fenerbahçe lehine verilen penaltının penaltıyla alakası yok.

bunlar bir çırpıda aklıma gelenler, daha neler vardır aklıma gelmeyen.

bilica gibi futbol kasabının bugün eskişehirspor maçında yaptığı 2 net penaltı var, bu maçtan sonra çıkıp aziz yıldırım hakemlerden şikayet ediyor, şikayet ettiği diğer pozisyonlar daha da komik, Beşiktaş 2-0 öndeyken ofsayttan atılan golle 3-0 oluyor, verilmese ne olacak, üstte yazdığım pozisyonlar gibi skora yüzde yüz etki eden pozisyonlar mı? hakem ofsayt verse ne olur, vermese ne olur ? kasımpaşa maçı da Beşiktaş maçıyla aynı. Fenerbahçe hakemlerle bol bol puan kazandı bu sezon, hakemler yüzünden sadece 2 averaj kaybetti.

hala antuya girilmiyor.girmeyi başarabilen varmı renkdaşlardan:bgking1:

Aziz Yıldırım haklı. Fenevbahçe'nin yenildiği maçların hepsinde gol pasları hakemlerden geldi! Ben gördüm..

zuhahahahha içimin yaglaRı eridi :D

ANTU' Alıntı:
dun kardesim evde maci izlerken ugur girdi

vay be dedim

kurtarici diye girene bak

daha dune kadar neler deniyordu

kardesim su cevabi verdi

abi demin selcuk oynuyordu..

sustum

:2aloh1::2aloh1::2aloh1:

hasan şaş trt de programında guiza için bir insan 2-3 ay sorunları olur ama 1 yılda da olmazki emrah mısın be kardeşim dedi :D

Üst Alt