TSL 2009/10 Sezonu 16. Hafta | Antalyaspor 2-3 Galatasaray | 11 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 16. Hafta | Antalyaspor 2-3 Galatasaray | 11 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 16. Hafta | Antalyaspor-Galatasaray | 11 Aralık | 20:00

Yeter artık 3 puanı alamazsanız bu maçta da ondan sonraki hafta Ali Samiyen'de 1000 kşiye oynarsınız.En az 3 gol gerek bizim galibiyet için.Ben 1-3 kazanırız.Golü Jedinak atar.Bizimkiler

Arda,Servet,Elano'dan gelir.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 16. Hafta | Antalyaspor-Galatasaray | 11 Aralık | 20:00

leo manyağı

sabri servet topal balta

barış elano sarp

keita nonda arda

bence bu uygundur..

Uğur Uçar sol bek , Sabri sağ bek başlasın maç bizim.Hakan Balta biraz dinlensin(!)

Şanssızlıkmış, Hakem hatalarimış, Keita oynamamış da, Sistem dogru degilmis, 1 hayir 2 hayir 3 ön libero iyi mış.

Bunlarin hepsi boş laflar. Gercekleri görelim.

Gecen seneki kabus devam ediyor .

Rakip ciddi bicimde üzerimize gelince, takim halinde defans yapamiyor bu takim.

Rakibe genis alan birakmamak, adam paylaşimi, dogru yerde ve zamanda pres , topu tutmak, sakin olmak.

Bunlari yaparsan mac kazanirsin.

Gecen seneki kabuslar örnegin Bordeaux macinda 3-1 den 3-3 , Hamburg 2-0 dan 2-3 , (sadece 2 örnek olarak )

bu sene Eskisehir maci 1-0 ( 1-1),

Trabzon 2-2 ( 2-0 dan ), ve hata 4-4 olabilirdi ( 4-2 den )

Manisa 1-1 ( 1-0 dan )

ve malum dün IBB 1-1 ( 1-0 )

ve daha baska örnekleri var , Diyarbakirin son dakikada kacirdi kaleye 1metreden firsat durumu aslinda 2-2 yapmaliydi.

Yani aslinda Şanssızlık bizim degil , Şans bizim yanimizda.

Bank Asya Liginden Buca bile maci 2-0 dan 2-2 getircekdi.

Iyi defans yapip Skoru koruyamadigina göre macin sonuna en az iki farkla girmekten baska care yok gibi.

Aksi taktirde yine 75 dakika mükemmel oynayip 5 dakika icin de maci veren takim yine GS olacak.

Ben sahsen artik 1-0 lik durumda 80ci dakikadan sonra maci devam izlemicem.

Sonradan 1-1 oldugunu gazeteden, arkadasdan duymak daha iyi gibi.

En azindan o kadar insan sinir olmaz.

Şanssızlıkmış, Hakem hatalarimış, Keita oynamamış da, Sistem dogru degilmis, 1 hayir 2 hayir 3 ön libero iyi mış.

Bunlarin hepsi boş laflar. Gercekleri görelim.

Gecen seneki kabus devam ediyor .

Rakip ciddi bicimde üzerimize gelince, takim halinde defans yapamiyor bu takim.

Rakibe genis alan birakmamak, adam paylaşimi, dogru yerde ve zamanda pres , topu tutmak, sakin olmak.

Bunlari yaparsan mac kazanirsin.

Gecen seneki kabuslar örnegin Bordeaux macinda 3-1 den 3-3 , Hamburg 2-0 dan 2-3 , (sadece 2 örnek olarak )

bu sene Eskisehir maci 1-0 ( 1-1),

Trabzon 2-2 ( 2-0 dan ), ve hata 4-4 olabilirdi ( 4-2 den )

Manisa 1-1 ( 1-0 dan )

ve malum dün IBB 1-1 ( 1-0 )

ve daha baska örnekleri var , Diyarbakirin son dakikada kacirdi kaleye 1metreden firsat durumu aslinda 2-2 yapmaliydi.

Yani aslinda Şanssızlık bizim degil , Şans bizim yanimizda.

Bank Asya Liginden Buca bile maci 2-0 dan 2-2 getircekdi.

Iyi defans yapip Skoru koruyamadigina göre macin sonuna en az iki farkla girmekten baska care yok gibi.

Aksi taktirde yine 75 dakika mükemmel oynayip 5 dakika icin de maci veren takim yine GS olacak.

Ben sahsen artik 1-0 lik durumda 80ci dakikadan sonra maci devam izlemicem.

Sonradan 1-1 oldugunu gazeteden, arkadasdan duymak daha iyi gibi.

En azindan o kadar insan sinir olmaz.

Güzel yazdın renkdaş. Son maçları hiç görmüyorum internetten forum sitemizden takip ediyorum. Daha sonra özetleri görünce zaten pek bişey kaçırmadığımı anlıyorum. Bu defans problemi şimdi yaşadığımız bir problem değil kaç senedir yaşıyoruz. Umarım devre arasında iyi bir stoper takviyesi yapılır. Aradığımız kritelerlere uygun bir adam bulurmuyuz orasıda ayrı bir konu tabii.

Bu problemleri göz önüne alarak Antalyaspor maçının bizim için çok zor geçeceğini düşünüyorum. Umarım yanılırım..

Sezon başından beri Kewell, Keita, Baros (Nonda), Arda, Elano beşlisinin ilk 11 olarak başlamaması gerektiğini savundum. Yanılmıyorsam hocamızda bu beşliyi aynı anda ilk 11 olarak sahaya hiç sürmedi. Ama görüyoruz ki, full defansif kadroyla sahada yer alsakta kalemizde düzenli olarak gol görmeyi ve puan kayıplarını engelliyemiyoruz! Ortaya zevk veren bir oyun da çıkmıyor! Hal böyleyken ben ilk kez yukardaki beşlinin ilk 11'de yer almasını istiyorum. Keita gibi oyuncuda yedek kulübesine mahkum olmasın..

Kale: Leo

Geri Dörtlü: Sabri-Topal-Servet-Caner

Orta Üçlü: Elano-Sarp-Arda

İleri Üçlü: Keita-Nonda-Kewell

Antalya maçında sahada görmek istediğim 11 bu. 50 kişi defans yapsakta golü yiyip, puanı veriyoruz zaten. Hiç değilse bu takım en azından atağa kalkarken taraftarda bir heyecan uyandırır. Denemekten zarar gelmez; en fazla bir maçta daha puan kaybederiz ama bazı şeylerin olup-olmayacağını daha iyi görmüş oluruz. Rijkaard'da daha iyi görmüş olur..

Mutlaka kazanmalıyız bu maçı.

anasini satim defans yaparken bile gol yiyoruz o zaman soyle bir kadro ile cikalim

============Leo===========

Sabri===Mehmet===Servet=Hakan

============Sarp===========

======Elano========Arda=====

Keita==================Kewell

============Nonda==========

artik boyle cikip ilk yari isi bitirmeliyiz ama defans yapmayalim cunkun yapamiyoruz defansi yuzumuze gozumuze bulastiriyoruz

anasini satim defans yaparken bile gol yiyoruz o zaman soyle bir kadro ile cikalim

============Leo===========

Sabri===Mehmet===Servet=Hakan

============Sarp===========

======Elano========Arda=====

Keita==================Kewell

============Nonda==========

artik boyle cikip ilk yari isi bitirmeliyiz ama defans yapmayalim cunkun yapamiyoruz defansi yuzumuze gozumuze bulastiriyoruz

İşte bu kaç maçtır bunu diyorum Barış sırf koşacak diye Keita oynamayacaksa bu maçın tadı olmuyor usta,herkes koşacak basacak ve Galatasaray kazanacak!

bekledigimiz maçlardan biri nasip olursa tribunde yerimizi alacagiz rahat olun renkdaşlar

ultraslan bodrum

Gecen sene antalya korkulu rüyamızdı . Zor mac olucak ... 1 puan iyidir bu deplasmandan ama zor . Necati , zitouni , djehua etkili silahları .

1 puan iyidir mi?

Yahu artık en az 10 maç üst üste kazanmalıyız ki şampiyonluktan bahsedelim. Ne 1 puanı?

Maçımızı erken oynamamız avantaj aslında.

-------Aykut/ Ufuk----------

Uğur--Topal---Servet---Caner

-----------Sarp------------

------Sabri-------Elano-----

Keita-------------------Arda

-----------Kewell-----------

Artık Uğur devamlı oynamalı ve Sabri orta sahada denenmeli. Nonda formsuz olunca Kewell santrafor oynamalı (Avustralya milli takımında oynadığı gibi).

Yeter artık kazanalım şu maçı pek inancım yok ama inşallah göze hoş gelen futbol anlayışı ve anti agresif tavırlarla kazanırız maçı

Kewell diye düşünmüştüm renkdaş sence olmaz mı? Zaten bu aralar Kewell Nonda'dan daha fazla gol atıyor. Kewell attığı golle dün Nonda'yı yakaladı. :). Baktık ilk yarı bişey olmadı ikinci yarı ona göre değişikliklikler yapılır. Ama ilk önce her zaman için golü düşünmeliyiz birden fazla atmayı düşünmeliyiz çünkü her zaman gol yeme potansiyeline sahip bir takımız. İkinci gol gelmeyince sonlara yaklaştıkça takımın üzerinde bir panik havası oluşuyor bu İstanbul B.B maçında çok net belli oluyordu.

Son haftalarda gerçi ne düşünsek ne istesek tersi çıkıyor.

Bu pozisyonda oynarken gol atması daha kolay oluyor, markajda olmuyor en azından.Gizli golcü gibi.Dikkatlerden kaçıyor yani.Bence bozmamak gerekir dizilişi.

bir an önce bitsin bu 1. yarı... bu maçtada fazla ümidim yok en iyi ihtimal beraberlik...

nasılsa gol yeriz djehua, ali zituni, necati, balili... bunlar bize gol atmaları için yeterli kapasitedeler... zaten hızlı ve teknik adamlar her türlü gol atarlar bize defans diye bişey yok çünkü...

en iyi ihtimal beraberlik...

mahalle takımını yenemedikten sonra böyle düşünüyor insan...

Üst Alt