TSL 2009/10 Sezonu 18. Hafta | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 18. Hafta | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18. Hafta | Galatasaray - Gaziantepspor | 24 Ocak | 19:00

Temizliyorlar iyi hoşta akşam o saatte temizlenen zemin tamamen buza döner.

Yarın ola harola sonuçta bizim fikstür de yer çok. TFF için söylüyorum. Dk2010 yalan oldu. İsterlerse 1 ay sonra oynarız.

Oynanabiliyorsa da oynansın.

Ama ligde oynayan birçok yabancı futbolcu milli takımlarına gidecek. O nedenle normal zamanında bitirilir lig.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18. Hafta | Galatasaray - Gaziantepspor | 24 Ocak | 19:00

arkadaslar ertelenmesin ben her maci seyretmek icin sabirsizlaniyorum, orada olsam yemin ediyorum bedavaya sahayi temizlerim yeterki mac oynansin, her turlu fedakarliga hazirim, jo ve neill mutlaka gormek istiyorum yarin.. Stad muduru nerde soyledi macin oynanacagini, yarin 10 cmden fazla kar bekleniyor

Tipi Gene Başladı Amadolu yakasında ama karşıyı bilemem ne alemde.

uzun zamandır forumu takip edemiyorum askerlikten dolayı , neredeyse bir yıl olacak sanırım mesaj atmayalı. Her iki takımada başarılar Gaziantep'li olduğum için bu maçta tarafsızım : )

Şuanda hafif kar yağışı var.Dünkünden çok az yağıyo şuanda.Böyle yağarsa iptal olmaz maç

Yalnız şiddetini hafif hafif arttırıyor gibi.. Bir de harbiden dondurucu soğuk var! Havanın 17:00'den sonraki durumuna bağlı bence; maç oynatılmazsa kimse şaşırmasın.

Maç iptal olmadımı daha,aslında iptal olması bizim için daha iyi olur.

Taraftarımıza Duyuru

Bu akşam oynanacak olan Galatasaray-Gaziantepspor karşılaşması için Ali Sami Yen Stadı'nın kapıları saat 17:30'da açılacaktır.

Taraftarlarımızın bilgisine duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü

Maç oynanacak sanırım.İnşallah zemin iyi futbola müsaittir.

bu mac oynanir

zemin buz olsa bile bu fenerasyon oynatir maci

Arkadaşlar İstanbul'da kar yağışı ne durumda?

Hepimiz özledik evet ama ben Galatasaray - Antep maçını güzel bir zeminde izlemek isterim :(

Galatasaray - Antalya falan olsa itirazım olmazdı da zaten düzgün futbol oynamaya çalışan ekip bgu kadar azken TSL'de kötü bir zeminde oynamamak gerek bu maçı. İkinci yarının güzel futbol vaad eden ender karşılaşmalarından biri.

Maç oynanmaz dedim kar yağışı neredeyse kesildi bizim buralarda.Mecidiyeköy'de de hafif varmış.Hani pazar daha beter olacaktı? Vallahi sakat veririz diye ödüm kopuyor.Bu havada puan da kaybedilebilir.

Üst Alt