TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | İkinci Yarı

Bursa maça başlarken,defansımı sağlam tutayım bir şekilde gol atarım dedi ve onuda yaptı,bu mantık bunları şampiyon yapmaz,ayrıca bu paşa bjkye patlar demedi demeyin.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | İkinci Yarı

Etkili???? :eek:

Adamlar bikere bile yari sahayi gecemediler 2.yarida.

etkili derken oyunu sahaya anlamında söylemedim,yani kontrayla çıkıyolar ikinci devrenin başında 1 net pozisyonları vardı,az öncede yine paşalılar bir asist yaptılar saolsunlar,bazen hızlı çıkıyolar ama son pasları yerini tutmuyo ceza sahası içinde..

pasa oynuyo bursa seyrediyor ama bisey cikmaz bu tarlada

bursasporun birsey yapmasina gerek yok ki, istediklerini almis durumdalar su ana kadar...bursasporun yerinde olsam ben de zorlamazdim kendimi herhalde.böyle devam ederse kontra ataktan bir tane daha atar ve farkla kazanir bursa.

Kasımpaşalı Kelleri 50 tane kalas bilicaya değiştirmem.

Şu Kuşu vurun ya bir de yaşını yükseltmiş 12-15 yaş aralığı saçmalıklar hatta daha düşüğü.

son 5 dkk dir bursalilara top degdimi:)

Bursa'nın oynadığı şu futbolun Eskişehir'in oynadığı toptan ne farkı var bana bir izah eder misin?

ikinci yarı skoru bulunca adamlar haliyle savunma çekildiler ne varki bunda ? 2 atmışlar hala haldır huldur ileri mi çıksınlar ? Ayrıca es es'le bursayı bir tutmak çok ilginç..Es es Gs karşısında savunma yapmasında ne yapsın ? 5 yesin yerine mi otursun ? Herkesi samiyendeki kasımpaşa gibi olmasını bekliyosunuz sanırım..

Bursa gibi Sampiyonluga oynayan takimlari gördükce insan futboldan soguyor. Iyiki buaksam sampiyonlar ligi maclari var.

Umduğum skor olmayacak galiba. Artık Bursa'ya yeni lider diyebiliriz. Kredimiz de kalmadı. İç saha, dış saha demeden tüm maçları kazanmalıyız.

Yalniz Bursa'nin bizimde disinda ciddi rakibi kalmadi. Son hafta is ciddiye binerse, BJK'yi der yenerler. su önümüzdeki 3 haftayi kesinlikle en az 7 puanla kapatmaliyiz. yoksa sampiyonluk kacar.

Türkiye'de futbol malesef böyle iste. Pasa oynuyor Bursa pozisyonlari buluyor.

bursa savunmaya çekilirken yine de etkili dememden kastım buydu..

1 dakika da 2 pozisyon buldular,sanırım biri direkten döndü..

Paşanın baskılı oynaması paşanın hüneri değil bursanın çekilmesidir,doğrusu da budur..

İnşallah treni ekişehirde kaçırmamışızdır.10 hafta ya biz ya fener lige havlu atacak ama bursa 3 hafta puan keybetmeden giderse bizde kuşlarda havlu atar.Buranın fikstur bizde olsa şampiyon bizdik

Üst Alt