TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Denizlispor 1-2 Galatasaray | 31 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Denizlispor 1-2 Galatasaray | 31 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Denizlispor 1-2 Galatasaray | 31 Ocak | Maç Son

Şunu iddaa ederim; bu futbolla GS sivasta kesin puan kaybeder.

Peki bunun değerlendirmesini nasıl yapacağız.Nasıl ölçüp biçeceğiz bu iddianızı.

O halde bende derim ki,FB bugünkü futboluyla kesin D.Bakır'a puan kaybeder.Kaybederse gördünüz mü derim.Kazanırsa,Sivas maçından bir ölçü daha iyi oynadı derim.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Denizlispor 1-2 Galatasaray | 31 Ocak | Maç Son

Ben sadece güzel futbol izlemek istiyorum. Bu oyuncu yapısı ile güzel futbol imkansız.

Güzel futbolu ancak Galatasaray'ı izlersen seyredebilirsin...Güzel futbol köprünün diğer yanına bilhassa Kadıköy civarına uğramaz...Sen bizi izlemeye devam et;)

cik cik cik :D:D

neyse arkadaşlar ben böle maçları aldıgımız zaman her zaman birşey derim, o da bunu böle aldıysak biz şampiyonuz!

Bugün Fenerbahçe, savunması evlere şenlik olan Sivas'a 5 tane trajikomik gol atıp kazanınca içimizdeki kuşlar birden ortaya çıktı.

Ben sadece güzel futbol izlemek istiyorum. Bu oyuncu yapısı ile güzel futbol imkansız.

Galatasaray'ın futbolunu beğenmiyorsan, beğendiğin futbolu oynayan takımın futbolunu izle. Hem beğenmiyorsun hem izliyorsun. Ya da sırf bunları yazabilmek için Galatasaray'ın kötü oynamasını bekliyorsun. Bir yerlerde pusu kurmuş şekilde. Hakanlar gibi... Ah Galatasaray kötü oynasa da laf giydirsem kompleksi.

cik cik cik :D:D

neyse arkadaşlar ben böle maçları aldıgımız zaman her zaman birşey derim, o da bunu böle aldıysak biz şampiyonuz!

FB kötü oynayarak kazandığında "kötü oynarken bile kazanıyor,bu bir avantaj" denir ama Galatasaray kötü olduğunda(ki kötü olduğuna inanmıyorum ama iyi de değildi) karalar bağlanır,yerden yere vurulur "daha ciddi bir rakiple oynamadı" denir.:)

Herkes Barcelona'nın birinci sezonunu örnek verip sonuncu olsak dahi sabredeceğiz diyordu hani...

Ne çabuk dönüyorsunuz...

Ben sadece ligden düşmüş bir takıma karşı defansif oyuna dönmemizi kabullenemiyorum.Hiçbir zamanda edemiycem.Büyük takımı korkak oynatmayacaksın.

valla trajikomik değil hepsi güzel organize gollerdi.

Fener'in bugün attığı gollerden sadece 2. güzeldi. Onun dışında Uğur Boral'ın attığı gollerde Sivas'ın sol kanadının ne kadar aciz olduğunu gördük. 1. golde Sivas'lı Van Heerden'in Selçuk'a verdiği pas var. Son golü saymıyorum o gol belki en komedi goldü :D

Herkes Barcelona'nın birinci sezonunu örnek verip sonuncu olsak dahi sabredeceğiz diyordu hani...

Ne çabuk dönüyorsunuz...

Neye sabredeceksin 120 milyon dolarlık takım Galatasaray. rakibin denizlinin toplam maliyeti bir elano etmez.ama oynanan oyun içler acısı. Sabretmek gerekli ise bu kadar yıldız oyuncu niye transfer ediliyor? Niye avrupa'da oynamayacak forvet transfer ediliyor? hepsi lig için.

Ben sadece ligden düşmüş bir takıma karşı defansif oyuna dönmemizi kabullenemiyorum.Hiçbir zamanda edemiycem.Büyük takımı korkak oynatmayacaksın.

İbb maçında ki gibi son dk gol yiyeceğimize son dakikaları defansif oynayalım daha iyi

Neye sabredeceksin 120 milyon dolarlık takım Galatasaray. rakibin denizlinin toplam maliyeti bir elano etmez.ama oynanan oyun içler acısı. Sabretmek gerekli ise bu kadar yıldız oyuncu niye transfer ediliyor? Niye avrupa'da oynamayacak forvet transfer ediliyor? hepsi lig için.

Yalancıııı yalancıııı sana kimse inanmaz :asd:

Üst Alt