TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş 2-0 Antalyaspor | 17 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş 2-0 Antalyaspor | 17 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş 2-0 Antalyaspor | 17 Ağustos | Maç Sonu

Tello 3-4 maçtır rezaletti.İlk yarı en kötüsü telloydu ama 2.yarı iyiydi.Bobo 10 milyon euroymuş.Her zaman dedim 3 den fazlası komedidir.Forvet falan değil bu.

Ernste gelince sağa al sola ver bir çalıp at be bir şeyler yap ya.Bjk 70 e kadar berbat oynadı

Nihata gelince bjkli olsam 70 e kadar demediğim laf kalmazdı ne adam geçer ne yandakine pas atabilir ne şut atabilir

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş 2-0 Antalyaspor | 17 Ağustos | Maç Sonu

Antalyaspor nedense (!)Beşiktaş'a hep puan kaptırıyor. Geçen yıl 2 lig, 2 kupa maçında yanlış hatırlamıyorsam çatır çatır yenildiler.

Besiktas cok iyi olmayabilir, Antalyaspor cok kotu olabilir ama Besiktas ileride pas trafigi yapmakta, kapali defansi paslarla acmakta Fener'den iyi mesela. Sol acik veya oyun kurucu alsalar onlar adina iyi olur.

Antalyaspor nedense (!)Beşiktaş'a hep puan kaptırıyor. Geçen yıl 2 lig, 2 kupa maçında yanlış hatırlamıyorsam çatır çatır yenildiler.

yanılmıyorsam bülo da 6-7 maçtır fb yi bir kere yendi...o da ilk zamanlardı:rolleyes: yatıyorlar demiyorum ama gsli olarak nitelendirdikleri abdullah avcının takımını gs ne zaman zor bela yense maçı sattılar die kuş cıvıltıları doluyo etrafa...direk kendi formalarını uzun yıllar taşımış adamlar hiç kazanmıyolar nedense karşılarında:) sadece biraz haysiyet arıyorum bu kendine büyük camia diyenlerde...çok değil biraz...zira k.erciyeste iken bülent korkmazın takımı bizi hem kupadan elemiş hem de ligde darbe vurmuşru ve geçen yıl kırılma anlarında ergün pembenin hacettepesine yenildik...bunlar hepsi normal şeyler böyle olmalı...bizim maçlardan sonra ağlayan federasyona giydiren bülo dünkü ofsayt golünden hiç bahsetti mi?? saf anadolu çocuğu ayakları yaptı mı? hayır...çünkü çıktıkları klüp belli:mad: bak sinirlendim yine...b. korkmazın gençler birliğinde görev yaptıı sırada bize gol atınca nasıl sevindiğini hepimiz biliyoruz...herkesi şerefsiz sanıyolar çünkü nasıl bakarsan öyle görürsün! :mad:

Maci seyretmedim bi gollere bakayim dedim Tello serbest vurusdan atmis.

Dikkat ettiyseniz TSL de fazla serbest vurusdan gol olmuyor o yönde Besiktas gayet basarili.

Okuduguma göre iyi oynamamislar ama kazanmayi bilmisler sonucta.

Ligde kaliteli takim yokki yahu. Biz 10.Haftaya namaglup gireriz. Umarim 11.haftaya'da namaglup gireriz :)

yanılmıyorsam bülo da 6-7 maçtır fb yi bir kere yendi...o da ilk zamanlardı:rolleyes: yatıyorlar demiyorum ama gsli olarak nitelendirdikleri abdullah avcının takımını gs ne zaman zor bela yense maçı sattılar die kuş cıvıltıları doluyo etrafa...direk kendi formalarını uzun yıllar taşımış adamlar hiç kazanmıyolar nedense karşılarında:) sadece biraz haysiyet arıyorum bu kendine büyük camia diyenlerde...çok değil biraz...zira k.erciyeste iken bülent korkmazın takımı bizi hem kupadan elemiş hem de ligde darbe vurmuşru ve geçen yıl kırılma anlarında ergün pembenin hacettepesine yenildik...bunlar hepsi normal şeyler böyle olmalı...bizim maçlardan sonra ağlayan federasyona giydiren bülo dünkü ofsayt golünden hiç bahsetti mi?? saf anadolu çocuğu ayakları yaptı mı? hayır...çünkü çıktıkları klüp belli:mad: bak sinirlendim yine...b. korkmazın gençler birliğinde görev yaptıı sırada bize gol atınca nasıl sevindiğini hepimiz biliyoruz...herkesi şerefsiz sanıyolar çünkü nasıl bakarsan öyle görürsün! :mad:

Türk filmlerindeki kavgacılar gibi sahte bir kavga kurgulamasını bekledim. Çünkü geçen yıl ve hazırlık maçları dahil olmak üzere Sivasspor'lu futbolcular ve hocaları mutlaka kavga çıkarırlardı. Dün maçta hakem takdirini fenerden yana kullandı birkaç kritik poziyonda. Ben Bülent şimdi karate yapmaya başlar derken fıs hiçbir hareket, söz dahi gelmedi.Bu akşam M. Özdilek röportaj verirken gözlerinin içi gülüyor. Mutlu olmaz mı insan Beşiktaş'a yenildi ne de olsa!

Ortami germek gibi olmasinda sifo mehmet mac sonu bir kanalla yaptigi röportajda yenilmesine ragmen gayet keyifli gözüküyordu:eek:

Sifo Mehmet adam gibi adamdir,bazilarina benzemez..

ortada değerlendirecek bir oyun yoktu ama kazanmasını bildiler, iu holosko bizde olsa ve ernst çok iyi olurdu aslında

ortada değerlendirecek bir oyun yoktu ama kazanmasını bildiler, iu holosko bizde olsa ve ernst çok iyi olurdu aslında

Holosko olsa Keita yı mı kesecek Arda yımı kesecek???

Ernst işe barışı tercih ederimm geçen yıl Barış değilmiydi Ernst i sahadan silen??

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş 0-0 Antalyaspor | 17 Ağustos | İkinci Y

evet di mi çok estetik akıl dolu bi gol...helal olsun holoskoya..o kadar mesafeden nasıl attı o golü:eek: hey allahım yaaa

Ne diyorsun sen yahu. Organize bir ataktı o yüzden beğendim adam gibi yorum yapamayacaksan konşma da sinirlendirme beni gece gece.

boş ve sıkıcı bir maçtı BJk kalitesi ile kazanmasını bildi. Ömer güzel kurtarışlar yaptı.

Bu sen Anadolu takımlarının %80 inin ofans gücü nerdeyse çok kötü..

sadece G.Antep - Manisa ve Es es in iyi gibi geldi..

Üst Alt