TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Fenerbahçe 3-0 Sivasspor | Maç Sonucu - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Fenerbahçe 3-0 Sivasspor | Maç Sonucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Fenerbahçe 3-0 Sivasspor | Maç Sonucu

Yönetici Notu : ADAM OL!...

Saygılarımla

Berk KAVAK!..

Mesaj düzenlendi.

Cidden böyle mi dedi.Bu sefer dinlemedim taraflının önde gidenidir Rıdvan.45 dk boyunca benim uykum geldi ya.İlk yarı rezalet ikinci yarı çok iyi.Bu ikisini toplarsan genel anlamda normal olmuş oluyor vay be Rıdvan.Kewel Baros berbat deyip avrupa'da rahatlıkla oynayacak tek adam Gökhan gönül diyenden böyle yorumlar çıkması şaşırtmadı zaten

Evet renktaş aynen öyle dedi hatta ondan sonra bir şey daha dedi ama hatırlayamadım şimdi.

Gece programın tekrarı var ordan bakabilirisiniz.

Berk ayak ustu yazdin mi yoksa bana mi oyle geldi?

Valla abi yaklasık 20 dakika marş söyledim :D Ama engelliler tirübünündeydim :) Yanımdakiler zaten ne maçla ne benle ilgilenniyorlardı :D millet fener deken ben Cimbom dedim :D Bide bi kaç Galatasaray marşı söyledim :D Ama mllet alışmış GS marşlarını fb marşı olarak söylemeye olarda fb ye uyarladılar:D eşlik ettiler zaten sadece kale arkası bağırıyor diğerleri izlemeye gelmiş maçı resimi koyucam kuzenimde kaldı foto mak. atsın pc sine eklerim hemen :D

Sevgili Galatasarayli kardeslerim,sizlerden Kanaryamin maciyla ilgili daha vicdanli yorumlar bekliyordum ki bi cok kardesim yazmis zaten,bazilari disinda... Bazilari arkadaslar ne yazik ki on yargili ve tarafli,buna da saygi duyarim,bi karakter eksikligi de olsa mazur gorule bilir,sonucta ezeli rakip...

Ben Galatasarayi her ne kadar defansinin hala zayif oldugunu dusunsem de dunku macda cok iyi buldum... Keita harika oynuyor zaten Lilleden beri taniyorum onu. Elano da kendini kanitlamis bir oyuncu,o da katki saglayacak... Ardaya zaten laf yok... Baros cok kotu oynuyor,nedense durgun bu aralar... Aydin fena deyil,pismesi lazim... En iyi isim bence Hakan Balta... Herry Kewell cok tecrubeli ama 90 dakikayi cikaramaz,penaltilari atti ama yine de ben onu 1 yari en fazla 55-60 dakika oynatirim ki oynadigi surede de maksimum yarar sagliyor zaten...

Ama yine de Galatasarayli arkadaslarin tabi objektiv ve delikanli olanlarinizdan genel olarak bi kac soruya cevap vermelerini isterim. Ve de 90 dakikayi izlediyseniz...!!!

Emre bugun nasil oynadi...?

Gokhan Gonul nasildi...?

Alexsiz Fenerbahcenin ikinci yaridaki performansini nasil buldunuz...?

Santosun santradan alip 3 kisiyi calimlayip attigi Golu nasil degerlendirirsiniz...?

Christian Baroni (tek bir pas hatasi yapmadi) hakkindaki dusunceleriniz...?

Bi tek Kazimin Golu bariz ofsaytti onu ben de kabul ediyorum ama macin geneline yorumlarinizi bekliyorum...

Allaha emanet olun...

Yuru git.

Sunu söyleyeyim.Bu Fener bu sene Kadıköyde kolay kolay kaybetmez,ama deplasmanda çok kaybedebilir,tabi YAN HAKEMLER yancılık yapmaya devam etmezse.Ben ortlama olarak 77-79 arası bir puan alabileceklerini düsünüyorum ki normalde bu rakam sampiyon olmak olmak için normal bir puandır.Ama Galatasaray eğer son yıllarda bas gösteren zayıf takımlara Kasımpasa,Diyarbakır gibi takımlara puan kaybetme geleneğini sürdürürse bu puanı yakalamata zorlanabilir.Sunu da belirteyim bu sene Avrupa Kupalarında basarılı olabilece kabiliyete sahip tek takım Galatasaray'dır.Fenerbahçe çok zorlanacak bu konuda ahanda buraya yazıyorum.Eğer bir sakata gelmezsek geçen senenin üstüne birseyler daha koymamız içten bile değil,yeter ki mücadeleyi bırakmayalım.Sonuc oalrak ben ligde Galatasaraydan 81-84 arası bir puan bekliyorum ama Fener bize göre yine de daha dengeli gözüküyor son Lugano trasnferi ile birlikte,bir defans oyuncusu daha alırsak sağ bekte de oynayabilen bir stoper tarzı stili hırslı+teknik karısımı olan sampiyonlukta en kuvvetli aday kesinlikle biz oluruz.Su an her sey hakemlere bakar,ki bana göre yan hakemler en belirleyicileri.Ve Türkiye Ligi'ni biraz tanıyorsam bir takım büyükler bu sene Fener'in sırası deyip onları 1. yapmak için ellerinden geleni yapacaktır.Kısaca hedef 84 kosmak gerek,FENERASYON'U da yenmek gerek.

Sevgili Galatasarayli kardeslerim,sizlerden Kanaryamin maciyla ilgili daha vicdanli yorumlar bekliyordum ki bi cok kardesim yazmis zaten,bazilari disinda... Bazilari arkadaslar ne yazik ki on yargili ve tarafli,buna da saygi duyarim,bi karakter eksikligi de olsa mazur gorule bilir,sonucta ezeli rakip...

Ben Galatasarayi her ne kadar defansinin hala zayif oldugunu dusunsem de dunku macda cok iyi buldum... Keita harika oynuyor zaten Lilleden beri taniyorum onu. Elano da kendini kanitlamis bir oyuncu,o da katki saglayacak... Ardaya zaten laf yok... Baros cok kotu oynuyor,nedense durgun bu aralar... Aydin fena deyil,pismesi lazim... En iyi isim bence Hakan Balta... Herry Kewell cok tecrubeli ama 90 dakikayi cikaramaz,penaltilari atti ama yine de ben onu 1 yari en fazla 55-60 dakika oynatirim ki oynadigi surede de maksimum yarar sagliyor zaten...

Ama yine de Galatasarayli arkadaslarin tabi objektiv ve delikanli olanlarinizdan genel olarak bi kac soruya cevap vermelerini isterim. Ve de 90 dakikayi izlediyseniz...!!!

Volkan Demirelin 2 tanesi inanilmaz olmak uzere kurtarislarini nasil buldunuz...?

Gokhan Gonul nasildi...?

Santosun santradan alip 3 kisiyi calimlayip attigi Golu nasil degerlendirirsiniz...?

Bi tek Kazimin Golu bariz ofsaytti onu ben de kabul ediyorum ama macin geneline yorumlarinizi bekliyorum...

Allaha emanet olun...

Karakter?

Delikanlılık?

Emre?

Topuz?

Siz bunları bilirmiydiniz?

:wave:

Hayrinin kalin yazi sekliyle isaretledigi yerleri yöneticiler ciddiye alir umarim.

Bu adam kim oluyor bize hafiften laf dokunduruyor?

Volkan Demirelin 2 tanesi inanilmaz olmak uzere kurtarislarini nasil buldunuz...?

Gokhan Gonul nasildi...?

Allaha emanet olun...

gayet objektif bi sekilde

sivas cok güzel yatti size tebrik ederim bidahakine daha iyi bir yatis bekliyoruz

bu cevap sana yeter

Valla abi yaklasık 20 dakika marş söyledim :D Ama engelliler tirübünündeydim :) Yanımdakiler zaten ne maçla ne benle ilgilenniyorlardı :D millet fener deken ben Cimbom dedim :D Bide bi kaç Galatasaray marşı söyledim :D Ama mllet alışmış GS marşlarını fb marşı olarak söylemeye olarda fb ye uyarladılar:D eşlik ettiler zaten sadece kale arkası bağırıyor diğerleri izlemeye gelmiş maçı resimi koyucam kuzenimde kaldı foto mak. atsın pc sine eklerim hemen :D

Berk "Seviyorum seni "marşını da sen mi ögrettin bunlara :)

öğrettiğin iyi olmuş ultraslan belki vazgecer bu temposuz tezahürattan

Vah vah, demek o kadar mesaji yazinca gercekten tozuttun :D

MAçtaydım Emrenin en iyi oynayışı bu ise ben sizin takımın oyuncularının 4 para etmez olduklarına yine şahit oldum...

Gokhan Gonul nasildi...?

Bi kere Ardayı izle ondan sonra bu adama iyi de..

Siz böyle tek kişi üzerine takım kurarsanız daha çok ezik durumuna düşersiniz...

Hakkını yememek lazım güzeldi

Yaptı

Şimdi ben sana bir soru sorıyım

Sen MAÇI İZLEDİĞİNE EMİNMİSİN?

Sunu söyleyeyim.Bu Fener bu sene Kadıköyde kolay kolay kaybetmez,ama deplasmanda çok kaybedebilir,tabi YAN HAKEMLER yancılık yapmaya devam etmezse.Ben ortlama olarak 77-79 arası bir puan alabileceklerini düsünüyorum ki normalde bu rakam sampiyon olmak olmak için normal bir puandır.Ama Galatasaray eğer son yıllarda bas gösteren zayıf takımlara Kasımpasa,Diyarbakır gibi takımlara puan kaybetme geleneğini sürdürürse bu puanı yakalamata zorlanabilir.Sunu da belirteyim bu sene Avrupa Kupalarında basarılı olabilece kabiliyete sahip tek takım Galatasaray'dır.Fenerbahçe çok zorlanacak bu konuda ahanda buraya yazıyorum.Eğer bir sakata gelmezsek geçen senenin üstüne birseyler daha koymamız içten bile değil,yeter ki mücadeleyi bırakmayalım.Sonuc oalrak ben ligde Galatasaraydan 81-84 arası bir puan bekliyorum ama Fener bize göre yine de daha dengeli gözüküyor son Lugano trasnferi ile birlikte,bir defans oyuncusu daha alırsak sağ bekte de oynayabilen bir stoper tarzı stili hırslı+teknik karısımı olan sampiyonlukta en kuvvetli aday kesinlikle biz oluruz.Su an her sey hakemlere bakar,ki bana göre yan hakemler en belirleyicileri.Ve Türkiye Ligi'ni biraz tanıyorsam bir takım büyükler bu sene Fener'in sırası deyip onları 1. yapmak için ellerinden geleni yapacaktır.Kısaca hedef 84 kosmak gerek,FENERASYON'U da yenmek gerek.

+1905

Sonuna kadar katılıyorum buseneki herşey yan hakemlerin fener maçlarındaki performanslarına ve bizim derbideki performansımıza bağlı..

Biz artık kasımpaşaya filan puan kaybetmeyiz kolay kolay ama derbileri mutlaka kazanmalıyız,ayrıca birde stoper şart..

İnanmazsanız inanmayın be :D

Ama çok zevkliydi :D Beleşe gir sonra orda dalganı geç :D Hele bi özürlü vardı orda:D Girdi sahaya mal :D :D

O değilde seni tanımıyan bir gazeteci olsa neler derdi kim bilir. :D

Antu comdakilerin çoğu futbol anlamaz.Dün verilen 2 penaltı var diye maçı hakemle aldı diyorlardı.Denizli zaten kötü takım rastgele diyorlardı.

Bu maçta ofsayttan gol olmuş olabilir ama kesinlikle art niyet yoktur.Zor bir pozisyon zaten.Eğer bu olmasa başkasını atabilirlerdi.

Bu yüzden hakemle kazandılar demem,yalnız ilk goldü bir de.Eğer bu şey bizde olacaktı ağlarlardı ya

Emre bu sene genellikle böyle oynayacaktır iyi oyuncu zaten yalnız nedense sakatlığı çok çabuk geçmiş

Bu ne yahu, adam kos koca Galatasarayin foruma gelmis karaktersizsiniz ve delikanli degilsiniz diyor resmen.

Ben yanitlayayim hadi sorularini.

*Normal. Sivasli forvet oyunculari bugun cok beceriksizdi.

*Iyiydi. Ancak obur maca kaybolur. Sakat ve kilolu.

Gokhan Gonul nasildi...?

*Cok iyiydi. Fenerbahce'den takimimda gormek isteyecegim tek oyuncu.

*Kotu.

*Cok guzel bir goldu. Sivasspor ikinci yarida fizik olarak cok dustu oyundan. Bunun da etkisi var tabii.

*Bos bir oyuncu. Yine paranizi carcur ettiniz.

Sevgili Galatasarayli kardeslerim,sizlerden Kanaryamin maciyla ilgili daha vicdanli yorumlar bekliyordum ki bi cok kardesim yazmis zaten,bazilari disinda... Bazilari arkadaslar ne yazik ki on yargili ve tarafli,buna da saygi duyarim,bi karakter eksikligi de olsa mazur gorule bilir,sonucta ezeli rakip...Ben Galatasarayi her ne kadar defansinin hala zayif oldugunu dusunsem de dunku macda cok iyi buldum... Keita harika oynuyor zaten Lilleden beri taniyorum onu. Elano da kendini kanitlamis bir oyuncu,o da katki saglayacak... Ardaya zaten laf yok... Baros cok kotu oynuyor,nedense durgun bu aralar... Aydin fena deyil,pismesi lazim... En iyi isim bence Hakan Balta... Herry Kewell cok tecrubeli ama 90 dakikayi cikaramaz,penaltilari atti ama yine de ben onu 1 yari en fazla 55-60 dakika oynatirim ki oynadigi surede de maksimum yarar sagliyor zaten...

Ama yine de Galatasarayli arkadaslarin tabi objektiv ve delikanlarinizdan genel olarak bi kac soruya cevap vermelerini isterim. Ve de 90 dakikayiikanli izlediyseniz...!!!

Gokhan Gonul nasildi...?

Allaha emanet olun...

Yönetim hala görmedimi acaba bu karakterli kişiyi?

Arkadasi sikayet etmek isteyenler yazdigi yorumun sag üst kösesindeki ünlem isaretli resime tiklasinlar sikayet etsinler.

Ben sikayet ettim sizde edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt