TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Diyarbakırspor | 7 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Diyarbakırspor | 7 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Fenerbahçe - Diyarbakırspor | 7 Şubat | 19.00

:eek:mg::eek:mg::eek:mg:

aziz babalari bunlara bir masal anlatiyor bunlarda kücük cocuklar gibi kaniyor

hahah

lan bizde o kadar eksik var ama yinede yarinki macda en az 5 futbolcumuz vardir skoru heran deyistirebilecek

sizde alex bir sakatlansin hayatiniz kayar bide alternatifli kadro diyor denyo

Kullanıgın kelimelere dikkat edersen sevinirim arkadaşım.At gözlükerini çıkar artık fantizmi bırak objektif ol bende Galatasaraylıyım ama Yiğidi öldür hakkını yeme demişler bizim yönetmin bu sene yanlış transfer politikası izledi.Sontos büyük oyuncu ama Kewel'ın verdiği katkıyı verickemi muamma Tsl ligi fizik mücadele gerektiren bi lig sonra Nonda gibi oyuncuyu takımdan yolluyorsun.Ufuk gibi türkiyenini son yıllarda yetiştirdği en iyi kalecilerden biri var gönder franco'yu Nonda'da takımda kalsn.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Fenerbahçe - Diyarbakırspor | 7 Şubat | 19.00

Kullanıgın kelimelere dikkat edersen sevinirim arkadaşım.At gözlükerini çıkar artık fantizmi bırak objektif ol bende Galatasaraylıyım ama Yiğidi öldür hakkını yeme demişler bizim yönetmin bu sene yanlış transfer politikası izledi.Sontos büyük oyuncu ama Kewel'ın verdiği katkıyı verickemi muamma Tsl ligi fizik mücadele gerektiren bi lig sonra Nonda gibi oyuncuyu takımdan yolluyorsun.Ufuk gibi türkiyenini son yıllarda yetiştirdği en iyi kalecilerden biri var gönder franco'yu Nonda'da takımda kalsn.

Bu kim?:evilsmile:

helal olsun :) şimdi işte inandım gerçek Galatasaray taraftarı olduğunu da..İnş. birgün bizimde ali bilgin, selçuk, gökhan ünal gibi kazma pardon yetenekli yedeklerimiz olur...

Ben sana Galatasaray'lılıgımı ispatlamak zorunda değilim değil mi ?Beni bilen bilir sen canını sıkma boşuna.

bu yorumlarını okuduktan sonra biz bilmeyelim zaten boşver ! :) en iyisini böyle kalsın..

daha konusuyor sunlari diyen biri nasil bizden biri olabilir aceba

yedeklere bak

ugur,selçuk, deniz, Wederson, gökhan ünal(necti ile ayak içini en iyi kullanan türk oyuncuudur)

bizim yedek kulübseine baktında daha alternatifi bol kadro.Yönetim ofansi düşünerek...

diyar hakemle beraber 12 kişi olsunlar yine yemezler inanılmaz bir iştah var fb takımında yedeklri bile hırs sarmıs zaten fb nini bu seneki en büyük avantajı yedekleri kaliteli ve bol alternatifi...

fb 3-1 diyar.

maç sonunda burda buluslm görürsün.skor veriyim istersen.

Fener fark koycak.

hehe sende haklısın ne diyelim :2_thumbs_up_-_anima :eek:

daha konusuyor sunlari diyen biri nasil bizden biri olabilir aceba

Dostum ne alakası var bunu yazmamla anlamadım.Sabri desem kendimizi kandırmakdan öte geçebilirmyiz.Ayak içi kullanmak kabiliyet ister gökhanın kaçırdıgı gollerden bahsetmiyorum ben ayak içini kullanan en iyi oyunculardandır diyorum.Aynı şekilde Necati'de iyi kullanır.Bizde attıgı gollere tanık olduk defalarca değil mi ?

herif hepi topu 15 mesaj yazmış yazmış 10 küsür tanesi fener topcine :asd: tesadüfün böylesi :asd:

herif hepi topu 15 mesaj yazmış yazmış 10 küsür tanesi fener topcine :asd: tesadüfün böylesi :asd:

Senin tesadüfen dünyaya gelmen gibi birşey o zaman.

Üye değilken takip ediyordum burayı üye olduktan sonra yazmaya başladım.

Senin tesadüfen dünyaya gelmen gibi birşey o zaman.

Üye değilken takip ediyordum burayı üye olduktan sonra yazmaya başladım.

Noldu niye üstüne alındın :D

Diğer topiclere bekleriz burdan ayrılmayı başarabilirsen;)

14 Mayıs 2006 Unutma,Unutturma.

arkadaşın bu konuya da yorum yapmasını bekliyoruz :) şampiyon olduğumuzdaki duyguları döksün şu konuya !

Bu tarihte bende Denizli-fb maçındaydım,5tlye kale arkasından bilet aldım,ya fbnin şampiyonluğuna,yada GALATASARAY ın şampiyonluğuna şahit olacaktım :) çok şükür allahım bana bizim şampiyonluğumuzu göstermeyi nasip etti.maç bitimi oyuncuların hali ve taraftarın kendisini stadın 2.katından aşağıya attığını hiç unutmam :) resmen çıldırmış gibiydiler :)

8690286111211.jpg

Kabugu Soyulmus :asd:

Üst Alt