TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | Kayserispor 1-2 Beşiktaş | 27 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | Kayserispor 1-2 Beşiktaş | 27 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | Kayserispor 1-2 Beşiktaş | 27 Şubat | Maç Sonucu

Yani bu aralar yensekte yenilsekte 90 dakika defans yapiyoruz.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | Kayserispor 1-2 Beşiktaş | 27 Şubat | Maç Sonucu

Kayseri büyük bir düşüşte daha çokta düşer aşagı sıralara.

Yani bu aralar yensekte yenilsekte 90 dakika defans yapiyoruz.

Birşey söylüyorsun bari mantıklı olsun. Ben lafı neye nereye söylemişim sen nasıl örnekliyorsun.

Kenarda Nihat-holosko olcak ve biz 8 kişi defans yapcaz mümkün mü sence ?

Benim "yatarak" tan kastım ise son 10dk bjklıların her pozisyonda yatıp kıvranması idi.

Bunu geçtim elimizdeki tüm forvetleri oynatan tek takımız belkide. Sen hala yaslandık diyorsun. Eee normal, o kadar sakat fenerdeyken gördük neler olduğunu. Ferrari 3-4 maç oynamadı bjk gol manyağı oldu.

makukulanın golünü izledim şimdi egzantrik bi vuruş yapmş ama

Bjk ilk yarı gayet güzel oynadı,2.yarıda biraz rehavete kapıldılar.

Kayseri ise lige havlu atmış gibiydi.

Beşiktaş bu sene bütün deplasmanlarda defansa yaslanıp kontra atak yaptı,bugünkü maçtada bunu çok güzel uyguladılar,fakat bu şekilde şampiyon olmaları çok zor.

beşiktaş'ın 2 haftadır duran toplar sırasında yaptığı penaltılar es geçiliyo,iyi alıştı hakemler..

Geçen hafta mehmet topal'a, bu hafta makakulaya..

Bide utanmadan ibrahim toraman o bana faul yaptı asıl diyo.

Ibrahim Tramanin sacina, kasina tüküreyim, yalan atiyor...

Üst Alt