TSL 2009/10 Sezonu 25.Hafta | Bursaspor 2-0 Manisaspor | 14 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 25.Hafta | Bursaspor 2-0 Manisaspor | 14 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 25.Hafta | Bursaspor 2-0 Manisaspor | 14 Mart | Maç Sonucu

ya ben o olayı tam bilmiyorum nedir onun aslı renktaş ?

ya kural çok uzun şimdi oku oku bitmez:D şöle diyim sana,aynı kişi birde fazla kulübün kontrolünü doğrudan yada dolaylı olarak elinde bulunduramaz,(ankaragücü ahmet gökçek -ankaraspor-babası melih gökçek)aynı ligdelerse biri düşürülür bu durumda

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 25.Hafta | Bursaspor 2-0 Manisaspor | 14 Mart | Maç Sonucu

Açıkçası Bursaspor çok avantajlı konuma geldi.Bizim bu akşamki maçı alacağımız bile garanti değil daha.Haftaya da Trabzon deplasmanında duruma göre ya 2 ya da 3 puan kaybederiiz.Bursa arayı açar diye korkuyorum.Futbolcularımız akıllarını başlarına alırlarsa birşey diyemem ama bu şekilde laubali bir şekilde maçlara çıkarlarsa sonu hüsran olur.

Benim asıl korkum gelecek hafta..

Bugün Ankaragücünü yeneceğimizi düşünüyorum,korkum yok ama gelecek hafta çok pis olacak..

Çünkü Bursaspor'un Diyarbakırspor maçı ile ilgili karar açıklanacak ve Bursaspor'a 3 puan verilecek böylece Bursasporla aramızdaki puan farkı 2 olacak önde olacaklar...

Şayet o hafta Bursaspor kendi evinde Denizlispor'u yenerde biz Trabzonspor deplasmanında takılırsak şampiyonluk yolunda çok ciddi darbe alırız..

Benim asıl korkum gelecek hafta..

Bugün Ankaragücünü yeneceğimizi düşünüyorum,korkum yok ama gelecek hafta çok pis olacak..

Çünkü Bursaspor'un Diyarbakırspor maçı ile ilgili karar açıklanacak ve Bursaspor'a 3 puan verilecek böylece Bursasporla aramızdaki puan farkı 2 olacak önde olacaklar...

Şayet o hafta Bursaspor kendi evinde Denizlispor'u yenerde biz Trabzonspor deplasmanında takılırsak şampiyonluk yolunda çok ciddi darbe alırız..
kesinlikle. çok zor bir maratona giriyoruz

ts-fb-sivas- (diyarbakır) - manisa - bursa

eğer d.bakır düşerse, manisa maçı rahat olur. Çünkü denizlinin geçmesi gereken tek takım sivas olur.

Eğer iş Ali Sami Yen'deki Bursa maçına kalırsa her şekilde alırız, o zaman kadar Bursa'nın işi koparmasına izin vermemeliyiz.

Maçın tamamını izlemedim de Mehmet Güven güzel oynuyor gibiydi lan? Biz böyle değildi bu herif. :D

Aynen, Mehmet güven dikine cok iyi paslar falan atti. Ben cok begendim. Cokta caliskandi.

bu sene sampıyonun kazanacağı para tarıhin en yuklu mıktarı okadar parayı bursaya yedırmezler bıyerde bursanında tekerı patlar artık...

Bursanın sadece ve sadece 2 deplasman maçı var Gençlerbirliği ve Galatasaray.

valla 2 senedir sivas a yatan takımlar şimdi bursa ya karşı yatışa geçmişler.ne olursa olsun bu sene şampiyon biziz.

Mehmet Güven çok iyi işler yapıyor. Tek topları ara pasları falan güzel. Sadece bu maç için de konuşmuyorum. Bizde böyle değildi diyen arkadaşlara da Mehmet'in Galatasaray da hiçbir zaman gerçek mevkiisinde oynamadığını hatırlatırım. Ön libero yaratmaya çalıştık, ama en azından bir mc gibi denenmeliydi. Belki elano ile uyumlu bile olurdu...

Diyarbakır maçından 3 puan çıkarsa Şampiyon olur dicem ama Beşiktaş da sağlam geliyor

Üst Alt