TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Ankaragücü 0-0 Beşiktaş | 2 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Ankaragücü 0-0 Beşiktaş | 2 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Ankaragücü 0-0 Beşiktaş | 2 Nisan | Maç Sonucu

Penaltı falan okudum şimdi.Penaltı mı güme gitti?

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Ankaragücü 0-0 Beşiktaş | 2 Nisan | Maç Sonucu

Ankaragücünün çok kaliteli kadrosu varmış. Ntv'de konuşulmaya başlandı Sapara,Rothen denen oyuncular. Biz bunlara 3 attığımızda neden bundan bahsetmediler acaba.:eek:

Beşiktaş bunlarla berabere kalınca Barcelona'dan puan çıkarmış gibi övülür biz 3-0 yenince yine eleştiri oklarının hedefi oluruz. :eek:

100% penaltı güme gitti bunu tamamen tarafsız olabildigimi düşünerek söylüyorum. Hakemin gözünün önünde bir de yazık...

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Ankaragücü 0-0 Beşiktaş | 2 Nisan | İkinci Yarı

Açıkçası Bursa yarın kazansın istiyorum eğer puan kaybı yaparlarsa Fenerbahçe Kadıköy'de ne yapar ne eder kazanır.

aynen katılıyorum bursayla ısımızı bız kendımz gorelım dıger yandan yılmaz hoca fbye takar + sonra haftada bjk bursayı yense ısler yolnda gıder bızım tabıkıe kayıp yapmamamız lazm artık

o pozisyonda penaltiyi vermiyen hakem artniyetlidir kim ne derse desin

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Ankaragücü 0-0 Beşiktaş | 2 Nisan | İkinci Yarı

Açıkçası Bursa yarın kazansın istiyorum eğer puan kaybı yaparlarsa Fenerbahçe Kadıköy'de ne yapar ne eder kazanır.

Bırakın Bursa da puan kaybetsin.Ne fener korkusu var sizde anlamıyorum ya.Sene sonuna kadar 1-0 kazanacak değiller ya.Bursayla 5 puan fark var.Önce Bursa puan kaybetsin

Ankaragücü bizim maçta'da iyi oynadı.

İlk dakikalarda golü bulmasaydık maç gerçekten zorlu geçerdi.

Kötü sonuç değil.

Sıra Bursa ve Fenerbahçe'nin puan kayıplarında.

Rıdvan: Hakem temiz maç yönetti diyor :S

Ankaragücü ezdi bugün Beşiktaşı.

besiktas asla bizim rakibimiz olamaz kume dusmeye oynayan takima karsi mahkum oynayan takim asla ve asla bizim rakibimiz olamaz

Penaltıydı bence diyor ama korner verdi diyor. sonucu etkileyebiliri diyor ama 95 dakika hata yapmamış diyor.

bu adam şerefsiz.

Penalti olmasi icin daha ne yapmasi gerekiyordu Ibrahimin, anlamadim.

Kaleciyi karsi karsi, gol olma ihtimali 99%, Ibrahim topu görmüyor bile, direk arkadan Vasseli indiriyor iste.

Üst Alt