TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Bursaspor 2-1 Antalyaspor | 3 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Bursaspor 2-1 Antalyaspor | 3 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Bursaspor 2-1 Antalyaspor | 3 Nisan | Maç Sonucu

İnşallah şampiyon olurlar.Sadece özverileriyle dahi 3 büyüklerden daha çok hakediyorlar.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Bursaspor 2-1 Antalyaspor | 3 Nisan | Maç Sonucu

Altıpastan penaltı kullanmış ivankov ?

angutlar yine ağlıyo :D

2 hafta önce şampiyonluk iddaları yokken bursa kazanınca şampiyonluğu hakediyolar arkadaş diye konuşuyolardı, şimdi potaya girdiler şampiyon olma durumları oluştu, bursa şampiyonluğu haketmiyo diye yorumlar yapıyolar :asd:

Allahın beyinsizleri :D :D :D

Bursa şampiyon O-La-Maz. ;)

Bu hakemlerle Zeytinburnuspor bile şampiyon olur..

Sivas'ı geçen sene 2.ci yaptılar hakemler gitti Sivas iki maçta Anderlecht'ten 8 yedi..

Bursa inşallah şampiyon olurda biraz eğlenceli bir Şampiyonlar Ligi izleriz şöyle bol gollü :D Barcelona:15-Bursaspor:0 gibi...

Moralim bozuldu.

Artik sampiyonluktan konusmak hayal dan baska birsey degil.

Bursa bize karsi alisamiyende ölümüne defans yapar. Biz ilk yari golleri kaciririz, sonra kontra ataktan bir tane yeriz ve is biter. Bugun bu maci Bursa alsin diyenleri hic anlamiyorum. Bugun bu mac berabere bitseydi, cok sey degisirdi. Bugunku macta puan kaybetseydi Bursa, haftaya da yuzde yuz Genclere takilirdi.

Ayrica Bursa puan kaybetseydi, Sivasa karsi daha motive olmus ve kazanmak icin cikardik.

Ferner, fener diyip durmayin bana. Fenerin daha cok zorlu maclari var. Ts, bjk, ankaragücü, kasimpasa, es es suraya bakin, bu takimlarla oynayacak fener. Yuzde yuz puanlar kaybedecek. Kaybetmemesi mumkun degil be. Siz fener fener diyip duruyorsunuz. Idda ediyorum fener Bursaspordan daha cok puan kaybedecek su kalan 5 macta.

Biz artik Bjk ile 3 lük icin savasicagiz.

Bu hakemlerle Zeytinburnuspor bile şampiyon olur..

Sivas'ı geçen sene 2.ci yaptılar hakemler gitti Sivas iki maçta Anderlecht'ten 8 yedi..

Bursa inşallah şampiyon olurda biraz eğlenceli bir Şampiyonlar Ligi izleriz şöyle bol gollü :D Barcelona:15-Bursaspor:0 gibi...

Beşiktaş'tan daha fazla başarılı olucakları kesin hocam :D

İvankov atıyor,Ömer atıyor,zapo atıyor,ali atıyor..Defanstakilerin hepsi atıyor..

Bizim özellikle Servet,Mehmet Topal,Emre,Hakan Balta gol atacakta göreceğiz..

Duran toplarda ne kadar rezil olduğumuz apaçık ortada..Rakip takımda lugana ve bilica duran toplara dokunucam diye gtünü yırtıyorlar.Bizimkiler çok rahat çokta tındı havasında..Duran toplar o kadar önemlidir ki tek başına maç kazandırır..Ama bu klübü yönetenler senelerdir bunun farkına bile varamadılar.

Bülent Yıldırım'ın annesi kalmadı başkalarına gitti vallaha :D

her hafta bursa kazandıktan sonra bu bursa şampiyon olamaz diyenler var yaa :) ne diyeceğimi bilmiyorum..Her hafta kazanıyolar yol kısalıyo ama şampiyon olamazlar deniyo..

Deli oluyorum gercekten.

Yahu görmüyorlar mi nasil hakemlerin ve medyanin destegi ile Bursanin buralara geldigini...

2010 da Real madride koyacaklarmış. Komik gerçekten.

Beşiktaş,Galatasaray,Kayseri.Antep ve Gençlerbirliği maçlarıyla fikstür kıyaksa bizim lig harbiden ölmüş bitmiş

Bizim maçla Beşiktaş'ı sayma bana göre geri kalan maçlardan sadece Gençlerbirliği'ne kaybederler bence. Son hafta şampiyonluk maçı Beşiktaş'a kalırsa Bursa ne yapar eder alır. Bizle oynucakları maçı bende kestiremiyorum. Bursa savunma yapıp kontrataklarla etkili olmaya çalışır herhalde.

Bu hakem görünümlü Bülent Yıldırım efendi nin her yönettiği maçta birsürü hatalı kararlar veriyor. Sadece bu maç için değil.

Beşiktaş'tan daha fazla başarılı olucakları kesin hocam :D

yok yok Beşiktaşın 8-0'lık rekorunu kesin geçerler :D

Oyuncularını falan satarlar gör bak gerçi oyuncularında da bir halt yokta..

Ali Tandoğan ve Volkan Şen dışındaki oyuncularının hepsi bir maç iyi oynuyor diğer maç mantar.Bursasporu taşıyan Ali Tandoğan ve Volkan Şen size diyim...

Bizim maçla Beşiktaş'ı sayma bana göre geri kalan maçlardan sadece Gençlerbirliği'ne kaybederler bence. Son hafta şampiyonluk maçı Beşiktaş'a kalırsa Bursa ne yapar eder alır. Bizle oynucakları maçı bende kestiremiyorum. Bursa savunma yapıp kontrataklarla etkili olmaya çalışır herhalde.

Ya adamlar evlerinde Denizli'ye bile mahkum oynadılar.Siz hala saymayın diyosunuz.Biz pazartesi maça falan çıkmayalım o zaman tövbe tövbe

Üst Alt